Skocz do zawartości

[2016-2017] Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

no i po campach. ponizej pliki csv:

 

przed campem

http://simbasket.client1.kl-software.co ... 16_rs6.csv

 

po campie

http://simbasket.client1.kl-software.co ... 16_rs7.csv

 

moja propozycja, abysmy sezon wystartowali w piatek wieczorem. do tego czasu mysle, ze wszyscy sie wyrobia z ustawieniem taktyki.

 

jeszcze dwie sprawy ...

1/. jesli chodzi o nowe osoby, to niestety ani Ja, ani Maslon, nie mamy mozliwosci stworzyc nowych kont na stronie. dlatego tez, jutro powstanie nowy topick na forum. no i osoby ktore nie maja dostepu do strony, proszone sa o podanie taktyki na forum.

 

2/. przypomniam, iz minimalna ilosc zawodnikow w druzynie to 12? (jesli sie mysle, to prosze mnie poprawic). tak wiec, w przypadku jesli ktos sam nie podpisze zawodnikow do wymaganej minimalnej ilosci do wystartowania sezonu, to komisze zrobia to za niego wybierajac losowo z listy dostepnych zawodnikow z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie -104 w potencjale i +149 w skillach

 

Szkoda że nikt wyjątkowo nie wystrzelił, Podkolzine i Chiriaev w plecy -13/14, ale bez drastycznych spadków, ten pierwszy nawet min. poprawił zb i silę 8) in minus Hansbrogh -15, c***ówka

 

Kantner +39 (-8 w potencjale),

Stipanovich +33 ) (-7 w potencjale),

Rivers +23 (-18! w potencjale),

Turiaf !!! + 23 (ale strzał na FA)

Joseph +22 (i pikobello przede wszystkim obrona do góry)

Law +21(w ważnych dla niego skillach, ten koleś nie przestaje zadziwiać ;])

Hill +15 (ale już sprzedany :roll:)

Ellis +13 (mało, zawód, -7 w potencjale)

Azubuike +11 (jest ok)

Aguirre (-1 bust k****, it's official)

Chan -2(jest ok)

Tripucka -5 (ale kto to jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirka atakowalem, gdyz nigdy nie wiadomo kto w ostatnim etapie podpisze. inna sprawa, ze lepiej aby byl on u mnie w ekipie, a nizeli mial wzmacniac rywala :P

Tak sądziłem, iż postępujesz jak pies ogrodnika :D Jack mnie uratował.

 

Odnośnie campów - biorąc pod uwagę wiek i pominięcie wyrobnika J-Richa - wyszło lepiej niż się spodziewałem.

Diop i Chandler pogorszyli hn, jednak obaj poprawili rzut, Chandler dodatkowo obronę (z powrotem 100 w postD). Reszta bez zmian. J-Rich poleciał prawie we wszystkim (szkoda rzutu i hn), ale obronę utrzymał i powinien być ważniejszy od J. Williamsa w ostatnim sezonie. Wright praktycznie bez zmian (hn na minus), a szkoda, bo liczyłem na coś więcej. Ford podobnie - i to cieszy szczególnie, jest nie do zdarcia. Z rezerwowych poprawili się Lee, Pierce (+kilkanaście w dwóch skillach, ale bez szału). Minimalny wzrost zaliczył Thabeet, a Freeland i Jack bez ubytków.

 

Pytanie mam - wysyłam listę FA do komisarzy czy mogę zatrudnić od ręki kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks na pierwszy rzut oka przyzwoicie, ale muszę dokładnie obadać. Tzn Młodzi dali d ale starzy chyba w pożądku, powinno być ok.

Co do blazers to powinienem w coś zabełkotać jak to pół składu poszło na baby, ale isiah odwalił taki kamp że proszę siadac. mchale też przyzwoicie, drexler ciągle 100 pot. nie ma co narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAZZ!!! W sumie ładnie choć obiecywałem sobie znacznie lepszych cyferek po Larrym Nance'ie. A deng wymiótł:))

 

 

Chris Singleton + 43

będę miał problem przy kompletowaniu grającej 12

+9 na 3jce, +7 handing, +5 gra na obwodzie, +7 drive, +7dreb i strata potencjału tylko na -9

 

Christian Drajer + 26

przeżywa 2 młodość i to mi się podoba

+lepszy handing, passsing, i gra na obwodzie, i drive

 

Laul Deng + 26

chyba rozniesie tą ligę:) bo stał się jeszcze lepszym obrońcom +6 przechyty i zbiórki, a do tego +7 podanie i +8 prowadzenie piłki

 

Roy Hibbert + 19

jest szybszy smuklejszy ciutke lepiej rzuca

trochę zbiórki spadły i bloki ale 99 w grze pod koszem ładnie

 

Sasha Vujacic + 9

tetryk wreszcie się zatrzymał i nawet skille kluczowe lekko podratował więc jumshoocik +4 i 3jka +4, handing +5

ogólnie pozytywnie

 

Marvin Williams + 5

bez większych róznic

+5 handing, i rzuty ciutke poprawił

 

Herb Williams + 15

miał się poprawić szału nie zrobił

kluczowe skille bez zmian choć wyraźnie cieszy zbiórka ofensywna +8 i blok +7

 

Larry Nance + 7

hm niby coś tam się poprawił ale liczyłem na zdecydowanie więcej!!

- 9 na potencjale blok spadł… -2, zbiórki znacznie lepiej +9 ofensyna i +5 defensywna, -8 na poteclae

 

Fran Vasquez - 7

ale poprawił blok na 100! I jakoś drastycznie nie spadł w sumie pozytyw

 

Jawad Williams + 2

niby większych róznic nie ma ale porpawił 3jkę i bloki czyli joker jak tralala

AI2, Babbit, Calathes - planowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campy jak co roku, lepiej nie mówić. Dobrze że Wagner nie poleciał zbyt mocno na pysk, ale to co zaprezentował przed emeryturą Marion woła o pomstę do piekła - bite minus 50, choć po trochu we wszystkim - łaaaaawka.

 

Jedynym godnym uwagi zawodnikiem, który poprawił się na campach jest Brandan Wright.

 

+5 do inside (83 ---> 88)

+3 do drive (77 ---> 80)

+22 do drb (73 ---> 95)

 

To teraz Wright robi 13-14 zbiórek luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretendenci to dla mnie (alfabetycznie): Celtics, Grizzlies, Nets

Update po campach (alfabetycznie):

Blazers

Celtics

Grizzlies

Nets

 

McHale +34 !!

Isiah +61 !!!!

Drexler +41 przy nieruszonym potencjale 100 !!!!!!

 

Xamel na komisza!!!!

 

u mnie bez rewelki, wyszedłem na zero zgrubsza, dobrze chociaż, że Wall poszedł nieco do przodu

(choć chyba nie mam co marudzić, bo jak patrzę na Heat i Thompkinsa (-16 w skillach, -10 w potencjale) to cieszę się, że sztab doradczy ms9'a dał mu maxa, a nie ja :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.