Skocz do zawartości

[2016-2017] Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos na poczatku zaproponuje 4 mln kontrakt na maksymalnych latach i %, no i pozniej jedynie co moze zrobic, to podnosic kwote startowa (nawet jak zostanie przebity). ktos juz wczesniej pisal, ze moze to rozgraniczyc jakos. no i to ma dla mnie juz sens. mianowicie, ze jesli oferta zostanie przebita, to wtedy mozna dowolnie na nowo manewrowac latami i %. natomiast jesli czyjas oferta jest najwyzsza (tak jak moja z IV etapu z Claverem), to istnieje oczywiscie mozliwosc podbicia i reset zegara, jednak ani lata, ani kasa, ani % nie moga byc zmniejszane. 

to jest najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno bardziej skomplikowane rozwiązanie. Moim zdaniem im prostsze tym lepsze, a tutaj trzeba będzie sprawdzać dużo dokładniej (no i dochodzą sytuacje, gdy wycofuje się bid dla zawodnika, a po jakimś czasie daje się mu kolejny raz).

 

Spadam na większość dnia - w sumie jest mi obojętne która opcja przejdzie, ale mam nadzieję, że jak wrócę, to już będzie Day5. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno bardziej skomplikowane rozwiązanie. Moim zdaniem im prostsze tym lepsze, a tutaj trzeba będzie sprawdzać dużo dokładniej (no i dochodzą sytuacje, gdy wycofuje się bid dla zawodnika, a po jakimś czasie daje się mu kolejny raz).

 

Spadam na większość dnia - w sumie jest mi obojętne która opcja przejdzie, ale mam nadzieję, że jak wrócę, to już będzie Day5. ;)

+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewodnik po nowych zasadach czyli jak składać oferty po nowemu:

najlepiej każda ofertę składać w postaci Xmln,0%,1rok. Daje nam to możliwość dowolnie manipulować kontraktem. NIE podajemy prawdziwych % i lat wcześniej niż minuta do końca etapu. im później je podamy tym mniejsze szanse że ktoś nas przebije ujawniajac nasz plan. gra nabrała dodatkowego smaczku ucieczki z więzienia.

btw : przyjmuje te oferty w milionach, nawet nie ważne co mam za to zrobić.maczku ucieczki z więzienia.

btw : przyjmuje te oferty w milionach, nawet nie ważne co mam za to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest juz koniec etapu?? Osttanie przebicie bylo Kahra i minelo jzu 24 h .

ostatnie przebicie bylo o 11:31 czasu forumowego czyli chyba o 12:31 naszego (w niedziele) wiec jeszcze niecale 3h

 

poza tym dopiero po 10 czasu forumowego mija 48h od poczatku etapu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: tak mi sie przypomnialo. kogo ty tam masz stro? wall, biedrinis, gordon, dye?

i mowisz ze nie jestes pretendentem?

faworytem moze nie jestes, ale potrzebujesz jakiegos C ktory ustoi na nogach 7 razy na 10 i jestes pretendentem pelna geba ...

nie Gordon - niestety nie było mnie na niego stać :cry:

 

Ja jestem jak 1 z 10.

 

Pretendenci to dla mnie (alfabetycznie): Celtics, Grizzlies, Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy mozna sie spodziewac kampow?

btw: przypominam o zmianie pozycji przed kampem

pozycje juz zmienione, przed simowaniem V etapu FA.

 

jesli chodzi o campy, to mi to jest obojetne. moga byc dzis, jutro, albo za tydzien.

W kazdej rundzie mi podpierdalales jakiegos zawodnika. Po za tym pomysl, zeby jedna osoba miala po 2-3 druzyny jest co najmniej popierdolony....

Teraz moge sobie w dupe ta druzyne wsadzic. Zaloguje sie na koniec sezonu liczac na jakis pick top 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaines i Perk w stolicy za minima, a oferowano im więcej gdzie indziej, wiedzą chłopy gdzie mogą zdobyć majstra :lol:

A ja słyszałem, że obydwaj chcą do Kongresu ;)

 

kampy dzis, 3 dni na zaznajomienie sie z csv, potem podpisywanie wolnych strzelcow, i za tydzien ppczatek sezonu ...

+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdej rundzie mi podpierdalales jakiegos zawodnika. Po za tym pomysl, zeby jedna osoba miala po 2-3 druzyny jest co najmniej popierdolony....

Teraz moge sobie w dupe ta druzyne wsadzic. Zaloguje sie na koniec sezonu liczac na jakis pick top 3...

stary do mnie masz pretensje?

po 1/. to, ze prowadze dwie druzyny jest efektem tego, ze nie ma nowych chetnych. a chyba lepiej aby ktos mial prowadzic Grizzlies, a nizeli mialby to robic komp? jak zalatwisz nam z 6-7 nowych GMow, to nie ma problemu. wrocimy do systemu, gdzie jeden GM bedzie prowadzil jedna ekipe!

po 2/. co do podpierdalania, to nie wiem czy w kazdej, nie przykladalem do tego wagi. tak samo nie przykladalem do tego wagi z kim walczylem. dla mnie liczylo sie oferowanie kontraktow zawodnikom, ktorych chcialem widziec u siebie. no a to, ze podpisali z jedna z moich ekip, a nie akurat z twoja to co ja mam na to poradzic? inna sprawa, ze na FA trzeba troche myslec. kiedy, komu i ile zaoferowac. Ty przypakowac 4,2 mln na 2 lata Goodenowi. ja postanowilem dac jemu 4,5 mln na rok. gdybys byl na jego miejscu, to co bys wybral? miales okazje sie poprawic i przebic oferty MLE, no ale wolales dac 2 mln Ukicowi, zamiast dac wiecej Goodenowi w 1 roku.

po 3/. trzeba bylo troche pomyslec na FA w poczatkowych etapach. na cholere byla Tobie potrzebna wymiana z Bulls? miales kase, mogles atakowac Melo, Clavera, Freemana, Thompkinsa, itp., oferujac kase ktora miales. no ale wolales wolna kase przeznaczyc na gigantyczny kontrakt E.Gordona, pozbywajac sie w ten sposob sporo kasy na FA. no a aby tego bylo malo, to oddales do Bulls fajnego zawodnika. jak dla mnie, to wtopiles na tym dealu podwojnie. Stromile z E.Gordonem w skladzie nie mial wystarczajaco duzo kasy aby popodpisywac swoich zawodnikow (Thompkins, Freeman), gdyz musial wyrobic sie pod luxuary. po wymiane z Toba, zyskal nie tylko fajnego kolesia na SG, ale rowniez kase i mogl spokojnie walczyc o zawodnikow ktorych chcial zatrzymac u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce małą cegiełkę:

 

kahR

2011-07-05 14:46:20

hej Ice, serce mi się kraje widząc jak oddajesz Gorge'a do Stromila, chciałbym przebić tą wymianę, przebieraj w moich (t'wolves) graczach i spróbujmy ustalić coś fajnego dla obu stron

nawet nie dostałem odpowiedzi...

 

edit: no i jedźmy z campami ASAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.