Skocz do zawartości

Heat - krucjata


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Za LLE Battier też jest możliwy.

co ?
bi annual exception - to ta wyższa kasa dla weteranów (okolo 2mln$)

 

Akurat co do tego Dwighta nie bylbym taki pewien, Leron ma dlugi kontrakt i Magic by nie uciekl, a Stan costam ostanio pobąkiwal :) Choc to oczywiscie bardzo malo prawdopodobne.

Jest to tak samo prawdopodobne jak dziewictwo Sashy Grey

 

Hitler, Göring, Goebbels > LeBron, Wade, Bosh

Coś słaba ta Twoja trójka po lewej stronie - już na pierwszy rzut oka brakuje Hessa i Himmlera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na litość boską battier jest wart 2 mln $ za sezon ?

 

jak on to pierwszy raz wpisal to chcialem do lapu capu wrzucac ale mi sie zapomnialo czy cos

Ze swoimi komplexami jesteś jednym wielkim chodzącym łapu capu.

Nawet Maciek Kwiatkowski na zawszepopierwsze kiedyś o tym artykuł pisał wiec weź sie trochę ogarnij.

Uważam, ze jest to bardzo realna opcja, czy mam racje, to sie dopiero okaże. Zresztą Ira Windermann tez o tym wspominał, ale zapomniałem, że ty i twoje łapu capu wiecie wszystko najlepiej. 8)

 

Pittmanem to mają zamiar zacząć grać?? Bo gość widać dużo nad sobą popracował i zrzucił sporo kg.

Taka jest idea. Chłopaki się trochę zgrali, ustabilizowała sie rotacja, więc jak dalej bedzie robił takie postępy to ma spore szanse na grę. W lidze nie ma za dużo wartościowych centrów. Dex ograł sie w D-Leage, zrzucił nadwagę, przestał żreć fast foody i obaczymy co z niego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Erwin Rommel do pary dla Ericka Dampiera>

rommel tak pasuje do tego towarzystwa jak rubio do nba

rommel nie byl nazista, byl generalem wermachtu, ale nigdy nie podzielal pogladow nazistow, bral udzial nawet w zamachu na hitlera, za co gestapo zmusilo go do popelnienia samobojstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoimi komplexami jesteś jednym wielkim chodzącym łapu capu.

Nawet Maciek Kwiatkowski na zawszepopierwsze kiedyś o tym artykuł pisał wiec weź sie trochę ogarnij.

Uważam, ze jest to bardzo realna opcja, czy mam racje, to sie dopiero okaże. Zresztą Ira Windermann tez o tym wspominał, ale zapomniałem, że ty i twoje łapu capu wiecie wszystko najlepiej. 8)

 

 

omatko, co za koles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Mycek, że zasługuje na większą kasę, ale odnoszę wrażenie, że Battier jest juz na tym etapie swojej kariery, w którym liczy sie dla niego bardziej tytuł mistrzowski i wreszcie gra o stawke oraz ważna rola w takiej drużynie. Nigdy nie był pazerny na kasę, zawsze był teamplayerem, a do tego idealnie pasowałby do Heat, gdzie brakuje do perfekcji na pozycjach swingmana właśnie gracza jego pokroju.

Heat na jedynce w najbliższym sezonie nic ciekawego nie trafią. Hinrich dopiero za rok :wink:

Podpiszą pewnie nowe kontrakty z Chalmersem i Bibbym, do tego albo Beverley albo ktoś z draftu i na pg można będzie przesunąć Wadea lub Jamesa gdy Chalmers będzie na ławce, co da miejsce i Battierowi i Millerowi na boisku. JJ będzie w głębokiej rezerwie o ile zostanie.

Bibby przypomnę tylko zrezygnował z ponad 6mln$ za ten sezon jak dołączał do Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że battier nie jest typem gracza który w wieku 32 lat idzie już do contendera bo chce tytuł. Gość jest non stat allstarem, nie zdobywa punktów ale i tak jest jednym z lepszych zawodników na parkiecie. Battier nie jest młody ale i nie jest emerytem na dołączanie do contendera za minimum przyjdzie jeszcze czas. Myślę że memphis będą chcieli go bardzo u siebie z powrotem a i shane który ceni sobie swój dotychczasowy klub (nie był zadowolony z wyprowadzki z houston). Poza tym, miami pozycje 2-4 ma obsadzone super. Jeśli nie będzie kontuzji trudno tam będzie cokolwiek wcisnąć. Mając MLE pat będzie chciał ogarnąć jakiegoś C więc mam wrażenie że pierwsza oferta jaka pójdzie z miami to będzie full mle dla dalamberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.