Skocz do zawartości

Dallas Mavericks NBA Champions 2010/2011


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

k**** nie wiem gdzie to napisac, wiec dam tutaj.

 

Powiedzmy sobie szczerze ze kosz i NBA nie sa w naszym kraju szczegolnie popularne. No takie sa fakty.

 

Macie koszulki (swingman, authentic czy cokolwiek?). Generalnie koszulke z NBA?

 

Oczywiscie nie kazdy fan musi miec, zaden wyznacznik tylko... ja np. mam, ma i moj kuzyn i dwoch kumpli. Z reka na sercu w miescie wielkosci Torunia :P nie widzialem nikogo w takiej koszulce. Do dzis.

 

 

Dzisiaj widzialem gościa w koszulce Mavs. Malo tego że Mavs to jeszcze Terry'ego. Mało tego - zieloną!! :P

 

Dołączona grafika

 

Moze jestem malo miasteczkowy a moze sie za bardzo jaram, ale serio - szacun dla gościa!! :) nie dosc ze Mavs c***owe maja te jerseye to jeszcze zieolna i Terry :P Odważnie :D

 

... co wskazuje na jeszcze inny fakt - prawdziwi fani Mavs naprawde są wśrod nas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dosc ze Mavs c***owe maja te jerseye to jeszcze zieolna i Terry :P Odważnie :D

Kwestia gustu mi się podobają

Ja pamiętam jak trzy lata temu nagle pojawiło się u mnie sporo fanów Bostonu.

A dwa lata temu fanów lakers

a 4 lata temu po g5 ecf fanów Cavs :) nie zaraz fanów Lebrona, Cavs to zawsze były złamasy bo nie dali wygrać mistrza Jamesowi coś jak ten skurkowaniec Wade ;):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciucholandzie pewnie kupil, bylo tego sporo jak mavs przez pare lat odpadali w kwietniu...

 

a tak serio, to faktycznie malo ludzi nosi koszulki koszykarskie.

 

choc ostatnio na dniach belchatowa widzialem goscia w czarnym jerseyu rasheeda wallace'a z blazers. co wiecej to nie byla zadna replika czy swingman tylko wyszywany, oryginalny autentyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie chce mi sie po kolei cytowac ;> ale najwazniejsze...

 

1. Boisk fakt malo nie jest no i u mnie tez widac że grają, ale koszykowka jako sport sam w sobie a juz tymbardziej NBA jest u nas (w Polsce) ... powiedzmy że mniej popularna niż wiele innych badziewnych sportów.

 

2. Nie wiem czy gość nosił tą koszulkę jak Mavs odpadali w 1st round :D ale wiem na pewno że mial ją już wcześniej bo kuzyn widzial tego samego goscia w tej koszulce w dniu kiedy Mavs wygrali misia. Co za tym idzie musial ją kupić wcześniej ;] Co idzie za tym dalej - bez kitu tego typu koszulki mało są popularne- no rzuca sie w oczy koles w koszulce Mavs :P

 

A caly ten wywod zmierza to Finalu Finałów :) - dla fana Mavs ktory nawet ma taką koszulkę to musiał być zajebisty dzień, tak moc ją założyć w dzien mistrzostwa po tylu latach dostawania wpierdol :D moze i przecietny przechodzien nie zajarzyl o co chodzi, ale koles musial byc dumny :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dirk dostał dwie nagrody na rozdaniu nagród ESPY telewizji ESPN 2011 - dla najlepszego sportowca (pierwsze takie wyróżnienie dla koszykarza od...1993 roku - wtedy MJ) i dla najlepszego gracza NBA.

 

Dallas dostali nagrodę za najlepszy zespół, Carlisie dla najlepszego trenera.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.