Skocz do zawartości

Dallas Mavericks NBA Champions 2010/2011


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Brawa dla Dirka, Kidda i Mariona czyli dwoch ulubiencow Basta :)

Barea sie obudzil, Chandler zajebiscie wazny, teraz go bedzie musial Cuban jakos zmiescic pod czapka. Carlisle zniszczyl Spo w tych Finalach, i to pomimo kontuzji paru waznych graczy.

Cuban sie zamknal i od razu sukces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to w właściwie nie pierwszy przypadek w historii, że tytuł zdobywa zespół, który nie był poważnym kandydatem nawet do wygrania własnej konferencji? W sumie to niczego podobnego sobie nie przypominam (niby Pistons'04 też zaskoczyli swoją wygraną ale oni przynajmniej byli poważnie typowani do zwycięstwa na wschodzie, dopiero w samym finale startowali z pozycji kopciuszka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem wspomniec o Terry'm. Trzy slabe/przecietne meczyki, wkurwil sie, postawil sie Bronkowi, powiedzial ze nie ma bata by go tak Bron bronil przez cala serie, i w drugiej czesci tej serii zdemolowal Miami i ich defensywe. A podobno nie ma jaj wg niektorych "expertow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to w właściwie nie pierwszy przypadek w historii, że tytuł zdobywa zespół, który nie był poważnym kandydatem nawet do wygrania własnej konferencji? W sumie to niczego podobnego sobie nie przypominam (niby Pistons'04 też zaskoczyli swoją wygraną ale oni przynajmniej byli poważnie typowani do zwycięstwa na wschodzie, dopiero w samym finale startowali z pozycji kopciuszka).

Chyba jednak Rockets i Hakeem w 1993/94, tak mi się wydaje, podobnie jak kilku przedmówcom :roll:

 

A Maverics, Cuban, Dirk, Rick, Kidd i Terry rozpieprzyli właściwie tym tytułem wszystkie te "anse i niuanse", wątpliwości i uszczypliwości względem siebie, zespołu i stylu funkcjonowania organizacji 8)

Wielkie gratulacje dla wszystkich za wszystko, przede wszystkim jednak dla Cubana i Dirka, bo bez nich nie byłoby mistrzostwa i zespołu mimo wszystkich "up&down" przez te lata :roll: I chyba jednak - last but non least - trza zwrócić Donowi N., którego wyśmiewano za "jego odkrycia" w czasach Mavs czyli Dirka, a który wiedziony swoim wielkim nosem konsekwentnie wierzył w wielkość Niemca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van , Kidd 37 letni bo 37 letni ale to jest superstar :)

 

Uwielbiam Kidda Chandlera i Carlisle, lubie Mariona więc to w zupełności wystarczy bym także cieszył się z tego tytułu. Poza tym mój staruszek jest dłużej fanem Dirka niż Roger i przeżywa to równie podobnie co on wiec to też jakiś tam powód ;]

 

Ciekawe ile tytułow miałby Dirk gdyby przez całą kariere miał takiego pg i c. Ciekawe czy będą zmotywowani by powtórzyć ten sukces. Jakby na to nie patrzyć wróci Butler skład sie pewnie utrzyma a może i wzmocni, więc bankowo będą faworytami za rok.

 

Ten motyw z Dirkiem który zaraz po gwizdku poszedł do szatni, epicka scena. Strasznie to przeżywał, przeżywał to że jest najlepszy na świecie, ciśnienie było ogromne , emocje jakby miał zaraz wybuchnąć, poczuło to co poczuli wade z jamesem przy tym klepaniu się po klatach w game 2, poczuł że jest naprawde najlepszy, tylko że on naprawde jest a oni.... :)

 

gratulacje Mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym tlumaczeniu, Cardinal podczas drugiego meczu gdy uslyszal swoje nazwisko wywolane przez trenera Carlisle zaczal szukac recznika bo myslal ze znowu ktos z pierwszego rzedu widzow cos rozlal na parkiet przy linii bocznej. Chyba sie nie spodziewal ze sobie pogra (choc to byla ledwie 1 minuta) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już wszystko napisałem w temacie odnośnie finału, liczne eseje więc teraz mogę tylko stwierdzić, że:

weterani górą, wygrał fajny basket a LBJ to c*** nie lider i tyle w tym temacie :twisted:

 

PS.

A w statystykach Brian będzie mistrzem! Seria finałowa na 100% skuteczności za 3 :D

 

Wszyscy gadacie o Dirku, natomiast 2 mecze wygrał im Terry :) I nie będzie się pamiętać 3 słabych meczów a tylko te dobre ;) Kidd(wreszcie taki PG jak on ma ten tytuł!), Terry (nareszcie pokazał to na co liczyłem!), Marion (wreszcie poważnie go ludzie zaczęli traktować jak się LBJ na nim zatrzymywał), Dirk (upragniony ring nareszcie ;)) i dopełnienie wariatami w stylu Barea, Stevenson, Chandler dało radę. I w ostatnim meczu, kiedy to przed własną publicznością powinni gryźć ten parkiet... LBJ, DW i Bosh dostają lekcje pokory od Terrego :lol: piękny widok. I jeszcze Barea, mały karakan wbijający się i kręcący obroną Miami w lewo i prawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w innym temacie, gratki dla Dallas, niesamowita była ta drużyna, niesamowite finały, niesamowity Dirk. Fajna historia co by nie mówić. ;]

 

Kidd mówił, że jak będzie lockout to idzie na emeryturkę, nie wiem czy nie pójdzie tak czy siak skoro ma już tytuł. Z podpisaniem Chandlera może być problem, chyba że podpisze przed 30 czerwca(może???). W kazdym razie Cudan coś wykombinuje i Dallas znów będzie kurewsko mocne. Fajnie byłoby gdyby się na nich zrewanżować mając jakiegoś centra z prawdziwego zdarzenia. ;]

 

Teraz oby tylko sezon nie był skrócony. Can't wait ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu niesamowite, Dirk w panteonie największych koszykarzy w historii i Stern gratulujący Cubanowi. Warto było być kibicem Dallas, chociażby po to, by przeżyć taki dzień jak ten dziś.

 

Fajnie że majstra zrobił Kidd, fajnie że zrobił go Marion, ale chyba najbardziej szczęśliwym człowiekiem na świecie był w momencie zakończenia meczu Tyson Chandler, absolutny x-factor sezonu.

pomoc haywood, Caron, I Stevenson mana w planach

- zdobycie pistoletu Arenasa i pozlocenie go

- zdobycie notki "pick one" I oprawienie w ramki

- pielgrzymke do domu Arenasa.

 

graty Mavs.

czy kojones Wade'a kurcze sie do rozmiarów Lebronowych?

kto z kim przestaje ... i karma jest ... sami wiecie.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBrona szkoda? Nie żąrtujcie... szkoda by go było gdyby si,ę starał i walczył do końca... Przynajmniej ja doceniam bardziej walczaków, grających zawsze na 100% niezależnie od wyniku bo to już nie zawsze od nich zależy. Ale przynajmniej nie można im zarzucić, że nie chcieli. Mi dużo bardziej szkoda takiego Chalmersa, Haslema czy Anthonego a nawet i Wade'a oraz pozostałej gromady (Bosha nie wymienie bo mu to chyba zwissało). LBJ miałbyć liderem i to ich mi najbardziej szkoda... to oni się starali, grali swoje a w przypadku niektórych np. Chalmersa bardzo dobrze i na nic ich starania skoro lider się nie stawia... :roll: (wiem, wiem, znowu będzie że hejtuje lbj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla mavs i dirka ze pokazal jak gra prawdziwy lider, szkoda tylko ze mistrzostwo z nimi wygral ten burak stevenson, byli lepsi i wygrali calkowicie zasluzenie

swoja droga mavs to najbardziej nieobliczalna druzyna ostatnich lat, gdy mieli zdobywac mistrzostwo to odadpli z GSW w pierwszej rundzie

gdy w tym roku szczytem ich mozliwosci miala byc 2 runda, to zdobyli mistrzostwo, sick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Dallas. Najbardziej cieszy mnie mistrzostwo dla Kidda :) bardzo chcialem zeby wygrali to Mavs, wtedy odpadniecie z nimi troche mniej boli...

 

Brawo Dirk, dziekuj Chandlerowi bez ktorego nie byloby tego co masz teraz.

 

O LeBronie nie ma co pisac, nie kopie sie lezacego. Nie wiem czego ten gosc potrzebuje zeby zdobyc mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.