Skocz do zawartości

Heat vs Mavs - Finał NBA sezonu 2010/11


Lu-

Kto wygra Finał NBA?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra Finał NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Dallas powinno poradzić sobie z Miami już dzisiaj. Miami nie jest jeszcze na maxa zgrane i brakuje im wysokiego. Nie ma sensu rozwodzić się nad gwiazdeczkami z osobna. Liczy się zespół a nie jednostki. Kto wygra, czas pokarze... Szykuje się kolejny zajebisty mecz! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścienie wymazują z opinii publicznej praktycznie wszystko co było złe do danego momentu więc wystarczy, że LeBron zepnie się na 2 spotkania i nikt nie będzie pamiętał o tej całej cough gate.

 

Swoją drogą każdy superstar to buc więc nie wiem w czym problem. Moim zdaniem (tak, jestem nieobiektywny) ta cała afera to jest nic porównując to chociażby do zachowania Garnetta wobec mniejszych Białych czy jego udawanego toughness.

Bez żartów że każdy bo kilku fajnych ziomków by się znalazło, nie sadz wszystkich miara Jamesa ;)

 

Słowem to ciekawe co do tej krytyki itd. James to najpopularniejszy grajek czasów gdzie internet stał się dosyć powszechną rzeczą to sporo zmienia, Jordan też był mega bucem ( chociaż "kultura osobista" i umiejętności stawiają go ponad Jamesem) ale nie musiał grać w czasach kiedy wszystko było tak dyskutowane itp. Lebron to jest prototyp masowo hejtowanego kolesia :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Game winning shota dzisiaj rzuci. W 3 kwarcie :D Taka bedzie defensywa :P

Nie no, chodziło, że wypowiedź @Fiftin była tak jakby ją mówił Terry, taka epicka. "Czas pokarze", "Szykuje się zajebisty mecz", no normalnie jakby Jet to mówił. :D

 

http://www.nba.com/video/channels/playo ... finals.nba Coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryant miał starego, a potem jacksona, którzy trochę go ogarnęli, w sam raz na 5 pierścieni. james dotąd miał mamę, która nauczyła go że jest wybrańcem i że w erotycznym zyciu warto nie stawiac sobie barier, plus paru trenerów, którzy wszyscy leżeli przed nim plackiem z powodu jego marketingowej wartości dla kolejnych szkół i klubów zawodowych, dzieki którym nawet nie musiał mówić, czego chce i kiedy, bo wszyscy dookoła ścigali się w spełnianiu jego życzeń zanim je zdązył pomysleć.

 

No właśnie gdyby niedojrzały Lebron zażądał wymiany w noc draftu AD 2003 do Pistons bo większe miasto, lepsza drużyna i chce się rozwijać...zupełnie INACZEJ jak Kobe/Charlotte '96 (jak nie wiesz to poczytaj). Brak oskarżeń o gwałt to też winna matki? "w końcu brak inspiracji do bycia wybitnym. pewnych rzeczy załatwić za pomocą kolegów z bejsbolami, a zera na koncie nie są wartością."

 

na marginesie nie hejtuj tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat w ostatnich minutach meczu powinni dawać piłę Chalmersowi i niech rzuca z połowy. I tak będzie to lepsze niż wszystko co serwowali do tej pory w końcówkach.

 

Mam jakieś dziwne przeczucie, że dzisiaj będziemy mieli whistle show i kolejny pokaz mocy Sterna. Gość się nie pierdoli i pokazywał to kilka razy w poprzednich latach. Ma perspektywę g7 przed oczami, a co ważniejsze kilku dolców więcej, najlepszej oglądalności od czasów Jordana itd. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby przepuścił taką okazję. Mavs będą musieli być ze 2 razy lepsi żeby to dzisiaj skończyć.

 

Poza tym nie sądzę, żeby Stern był zadowolony z mistrzostwa Mavs czy to w g6 czy g7. Co mu to da, że puchar ściskać będzie niemedialny szkop ze starym Kiddem? Co innego Heat. Lebron z mistrzostwem zaczynający się spełniać, początek dynastii i dominacji. Nic tylko zacierać ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przeczucie, że Heat w miarę gładko dzisiaj wygrają i dojdzie do G7. Nie wydaje mi sie, żeby Mavericks to dzisiaj skończyli.

 

Poza tym nie sądzę, żeby Stern był zadowolony z mistrzostwa Mavs czy to w g6 czy g7. Co mu to da, że puchar ściskać będzie niemedialny szkop ze starym Kiddem? Co innego Heat. Lebron z mistrzostwem zaczynający się spełniać, początek dynastii i dominacji. Nic tylko zacierać ręce.

Hmm, czy to, do kogo wpadnie mistrzostwo ma wielkie znaczenie? Myśle, że wiele to nie zmieni, a przynajmniej ludzie będą wiedzieli, że Heat są do pokonania i nie będą zniechęceni do oglądania NBA przez przyszłe lata. Poza tym po całym Decision był dość wkurwiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, mecz coraz blizej i mam coraz wieksze obawy przed nim

jeszcze to niepotrzebne pajacowanie przed kamera, nie ma to jak dodatkowo motywowac Dirka na kolejny mecz, bez tego sobie z nim nie radzilismy

 

w ogole jestem ciekaw jakby na niego wystawic lebrona, zazwyczaj ma problemy z szybkimi i silnymi obroncami, ja bym sprobowal, zatrzymac dirka w dzisiejszym meczu, the best way to redemption

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będziemy all Nowitznness, Cuban z radości spuści sie na parkiet i zakontraktuje pierwszego z brzegu kibica na nastepny sezon , Stevenson podobizne Abrahama Lincolna wybieli i zastąpi swoją , Terry zamowi kolejny puchar za zdobycie mistrzostwa juz na nastepny sezon na swoj biceps z tego podekscytowania wygraną, po czym sam oglosi się best eva, Marion zdissuje na koniec meczu LeBrona oraz ośmieszy go jakąś akcją w ataku, a Spoelstra wezmie time out 10 minut po meczu gdyż będzie nadal w szoku jakim to cudem "Ci" Mavericks ośmielili się im przeciwstawić, nie mówiąc już o wygraniu z nimi serii w 6 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, mecz coraz blizej i mam coraz wieksze obawy przed nim

jeszcze to niepotrzebne pajacowanie przed kamera, nie ma to jak dodatkowo motywowac Dirka na kolejny mecz, bez tego sobie z nim nie radzilismy

 

w ogole jestem ciekaw jakby na niego wystawic lebrona, zazwyczaj ma problemy z szybkimi i silnymi obroncami, ja bym sprobowal, zatrzymac dirka w dzisiejszym meczu, the best way to redemption

I LIKE THIS SHIT ! Jeszcze 2 czy parę stron temu pewny, że wyjdą na 4-3 i zdobędą Heat mistrzostwo a tu takie obawy? Come on... tracisz pewność siebie w tempie lebrona :D

 

Dziś może nie być close game... będzie pewnie w którąś stronę bez większego problemu.

 

Podajcie linka do streama z canalu + jeśli ktoś będzie mieć :) Bodajże Gortat będzie komentować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do "banalnych" i zarazem butnych wypowiedzi, że to nie Mavs wygrali mecz a Heat przegrali dzisiaj chyba niezależnie od gry Mavs będziemy mogli powiedzieć, że albo Heat przedłużą ten sezon albo go przegrają w "wielkim" stylu. Rzadko zabieram głos bo chyba też nie zawsze mam coś ciekawego do powiedzenia. Trochę mnie śmieszy krytyka James'a co niektórych, ale w sumie i bawi jego obrona. Jest jaki jest..... nie ma co szukać drugich Bird'ów, MJ'ów Magic'ów itp. LJ to LJ, koniec kropka. Jakim się stał napewno ma znaczenie to, na kogo w swoim życiu trafił. LJ może kolejny raz pluć sobie w brodę, że przehulał kolejny rok w którym powinien się wkońcu nauczyć grać tyłem do kosza. Żaden Marion i inny "pionek" by go nie krzywdził gdyby potrafił wykorzystać ten element gry. LJ chciał być "chosen on". the best of the best, tak się sam nazywa to niech się nie dziwi jak wszyscy punktują jego grę. Fajnie, że podaje, "angażuje" się wykręca staty...... ale c*** z tego jak drużyna przegrywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.