Skocz do zawartości

[FBX] FBX - Głosowanie


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Roger, jest jakiś deadline na te głosowanie? Chodzi mi o termin, bo w jednym z topiców piszesz, że będzie liczyć się większość którejś z opcji. Ok, ale ile wynosi ta większość z 3 lig? I czy mamy zamiar czekać na odpowiedź wszystkich menago?

Myślę że spokojnie możemy obyć się bez deadline. Czasu jest sporo, więc nie ma co gonić, a fajnie byłoby gdyby zagłosowało jak najwięcej gmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, jest jakiś deadline na te głosowanie? Chodzi mi o termin, bo w jednym z topiców piszesz, że będzie liczyć się większość którejś z opcji. Ok, ale ile wynosi ta większość z 3 lig? I czy mamy zamiar czekać na odpowiedź wszystkich menago?

Myślę że spokojnie możemy obyć się bez deadline. Czasu jest sporo, więc nie ma co gonić, a fajnie byłoby gdyby zagłosowało jak najwięcej gmów.

W uzupełnieniu do powyższego - jeżeli za którąś z opcji zagłosuje wiekszość gmów z lig fbx (czyli 31 osóB), to wtedy z automatu kończymy głosowanie, na logikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, jest jakiś deadline na te głosowanie? Chodzi mi o termin, bo w jednym z topiców piszesz, że będzie liczyć się większość którejś z opcji. Ok, ale ile wynosi ta większość z 3 lig? I czy mamy zamiar czekać na odpowiedź wszystkich menago?

Myślę że spokojnie możemy obyć się bez deadline. Czasu jest sporo, więc nie ma co gonić, a fajnie byłoby gdyby zagłosowało jak najwięcej gmów.

W uzupełnieniu do powyższego - jeżeli za którąś z opcji zagłosuje wiekszość gmów z lig fbx (czyli 31 osóB), to wtedy z automatu kończymy głosowanie, na logikę.

Dlaczego az 31 GMów? Przeciez sporo z nas ma 2 zespoly, wiec GMów jest gdzies mniej wiecej 45-50 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM uprawnionych do głosowania mamy dokładnie 38 (9 brakuje obecnie w fbx3 i fbx2 w proporcji 7-2, 13 posiada zespoły w dwóch ligach), do tej pory zagłosowała dokładnie połowa gmów uprawnionych do głosowania:

 

* 14 za opcja 2),

* 3 za opcją 3),

* 2 za opcją 1).

 

Wymagana większość, by jedna z opcji weszła w życie to 20 głosów.

 

 

Czekamy na:

 

Maslon, Wirakocza, Benon, GeDDo, el-maniaque, dirty thirty, buła, wiLQ, Lorak, Radzio, Lu, Ik#1, Popeye, Jendras, maciek 9020, Koelner, dr kosa, Marzec, wiqo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na:

Maslon, Wirakocza, Benon, GeDDo, el-maniaque, dirty thirty, buła, wiLQ, Lorak, Radzio, Lu, Ik#1, Popeye, Jendras, maciek 9020, Koelner, dr kosa, Marzec, wiqo.

Pisalem to w watku FBX1, ale powtorze: jestem jak najbardziej za 2), a nie oddalem glosu bo chcialem sie dowiedziec na czym polegal sprzeciw wiekszosci przy poprzednim glosowaniu w tej sprawie. Na razie dostalem pare "nie wiem" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.