Skocz do zawartości

[FBX] FBX - Głosowanie


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

btw mam pewną propozycję, ale potrzebuje żebyście zagłosowali, bo to zmiana w regulaminie by była, więc prosiłbym o głos jak największej ilości osób. Zmiana tyczy się salary cap, czy:

 

1) zostawiamy jak jest do tej pory kwestię limitu salary w off season,

 

2) znosimy kompletnie salary cap na czas off season,

 

3) znosimy salary cap z zastrzeżeniem, że zespoły będące poniżej progu 460 fp nie mogą w wymianie wziąć na siebie tyle salary, że przekroczą próg.

 

To już nie jest sprawa do dyskusji, tylko sprawa do głosowania, więc proszę o wybranie punktu od 1 do 3 gmów fbx.

 

Wyniki głosowania:

 

1 - QAS, obi,

 

2 - Chytruz, Krzemo, Roger, PH#1, DeTe, karl malone, szoszon, bulek, piotreksuper, Mar, Findek, PeWee, Dunk Fan, antek, Dirthy Thirty, Ik#1, WiLQ, Benon, Wirakocza

 

3 - ms9, ai3, drtoudi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2

 

tylko dobrze by było zaznaczyć, że ci będący powyżej progu nie mogę przyjmowac jeszcze więcej salary

 

jak mam 485 i po wymianie 480 to ok, ale jak 490 to lipton

dlaczego ? jak dla mnie powinno byc tak, ze nie ma progu w off i mozesz sobie przyjmowac ile chcesz, wazne zeby na rozpaczecie sezonu miec juz to 460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, ale uważam, że jak będziesz sobie jeszcze dowalał to w miarę upływu czasu będziesz musiał wykonywać bardziej drastyczne ruchy, żeby przed początkiem spotkań mieć spokój, chyba, że każdy będzie miał ustawiony plan, który będzie krok po kroku realizował

 

bo jeśli nie będziemy zwracać uwagi na salary, to według mnie może to się zmienić w "chcę mieć tego i tego, dowale sobie salary i potem jakoś zejdę"

 

a może okazać się, że to ostateczne zejście przedsezonowe nie będzie takie łatwę i trzeba będzie robić kolejne rewolucje.

 

No, ale jeśli zakładasz, że nikt nie będzie miał z tym problemu, to jestem skłonny ci uwierzyć, warto jednak wziąć to pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dobrze by było zaznaczyć, że ci będący powyżej progu nie mogę przyjmowac jeszcze więcej salary

 

jak mam 485 i po wymianie 480 to ok, ale jak 490 to lipton

Czyli generalnie jesteś za punktem 1, bo to nasz obecny system w ten sposób działa.

 

W tym momencie dozwolone są wymiany, w których schodzisz z salary tak jak napisałeś, nie musisz przecież w jednej wymianie zrzucić całej nadwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dobrze by było zaznaczyć, że ci będący powyżej progu nie mogę przyjmowac jeszcze więcej salary

 

jak mam 485 i po wymianie 480 to ok, ale jak 490 to lipton

Czyli generalnie jesteś za punktem 1, bo to nasz obecny system w ten sposób działa.

 

W tym momencie dozwolone są wymiany, w których schodzisz z salary tak jak napisałeś, nie musisz przecież w jednej wymianie zrzucić całej nadwyżki.

w sumie prawda, myślałem jeszcze o tych co są poniżej progu, a w trakcie offseason przekroczą granicę=możesz przkroczyć, ale potem schodzisz

 

jesteś powyżej=tylko schodzisz, a nie powiększasz

 

zbyt drobiazgowo chyba...

 

jeśli jednak to co napisałem nadaje się na punkt 1 to zmieniam swój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.