Skocz do zawartości

[FBX] FBX - Głosowanie


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tylko ktoś komu bardzo zależy na tym, by te zmiany nie weszły w życie może kwestionować wyniki głosowania - mam jednak nadzieję, że sobie darujemy takie szopki.

 

Dla mnie zmiana wchodzi w życie od teraz w każdej z lig fbx.

 

Salary Cap zostaje zniesione na czas trwania off season tj. dzień po zakończeniu regular season w prawdziwej NBA do 48h po ostatnim wyborze w forumowym rookie drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje by jakiekolwiek istotne zmiany w funkcjowaniu FBX poddawac wlasnie pod takie glosowania w oddzielnych tematach. Jest to szybkie i jak widac skuteczne. Dopoki nie ma wakacji pasuje sie z tym uwinac, bo potem bedzie roznie z frekwencja.

 

Takze wiLQ ( 8) ), zbierz 2-3 kolejne kwestie w temacie nowym i glosujemy. Nie ma co wiecej upychac rzeczy na raz, bo sie burdel zrobi. Mozna zaczac nawet od banalow na dzien dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje by jakiekolwiek istotne zmiany w funkcjowaniu FBX poddawac wlasnie pod takie glosowania w oddzielnych tematach. Jest to szybkie i jak widac skuteczne. Dopoki nie ma wakacji pasuje sie z tym uwinac, bo potem bedzie roznie z frekwencja.

 

Takze wiLQ ( 8) ), zbierz 2-3 kolejne kwestie w temacie nowym i glosujemy. Nie ma co wiecej upychac rzeczy na raz, bo sie burdel zrobi. Mozna zaczac nawet od banalow na dzien dobry.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.