Skocz do zawartości

[EAST] Runda 1: Chicago Bulls vs Indiana Pacers


Benon

Rekomendowane odpowiedzi

no to howard+reddick za boozera i noe? 8)

Tak poważnie to nie spodziewałem się że możemy zagrać z Atlantą (jeśli wejdziemy do II rd). Mówcie co chcecie ale ja wolę grać z Magic niż z Atlantą. Hawks na papierze to contender lepszy od Bulls, on tak na prawdę mają bardzo mało słabych punktów. W Orlando jak ograniczysz Dwighta to jest o połowę lżej. A w sumie na Howarda to jest Asik jest Kurt Jooakim i Taj, więc biedy nie ma. Z Atlantą może być większy problem, patrząc na to że mają kirka przeciwko któremu derrick nie za bardzo lubi grać + mają na każdą pozycję dobrego zawodnika+ ten playoffowy crawford z ławki.

 

Kurde nie wiadomo czy Derrick zagra jutro. Jeśli nie to na 90% nie zamkniemy jutro serii. Podobno nosi się w jakimś specjalnym bucie. A prześwietlenie wykazało skręcenie kostki. CJ zapewnia że i tym razem zacznie mecz na ławce. Oby.

 

Mega pozytywny fragment game 4 kiedy to joakim albo kurt NON STOP wychodzili do derricka na pnr. Mnóstwo punktów i o wiele łatwiejsza gra w offensywie. Na końcu jednak tego jakby zabrakło. Ale sam fakt że bulls wyszli z -20 napawa optymizmem. Końcowa akcja kiedy to Boozer oddawał trójkę, WTF? Bulls schodzili na time out wiedząc że muszą rzucić za 3, to dlaczego do k**** nędzy boozer wyszedł z Joakimem. Już Taj w tym sezonie trafił trójkę, ba scala, bogansa czy nie wiem, lucasa w garniturze by mógł Tom wystawić, prędzej by trafili. Nie wiem jak sobie to tłumaczyć. Tak jakby strzał w kolano na własne życzenie.

 

Wiecie, kiedy z pozcyji stratera sg (bogans) było dostarczane więcej niż 5 punktów w meczu bulls mieli bilans 29-2..

o k****...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Bulls !!!

Właśnie takiego meczu się spodziewałem, serducho, zaangażowanie i walka o to chodzi. Noah i Gibson świetni, Derrick jak zawsze no i Bogans :o nie mam pytań. Aha zapomniałem i Boozer mecz życia 2ptk 5zb 4faule 15min (Wira to nie Don Kichot ale prawdziwy Project Monster). Szacunek dla Pacers za walkę i nieustępliwość.

 

Co dalej. Poczekajmy. Dla mnie nieważne Magic czy Hawks,oj będzie się działo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko zgodnie z planem, świetny mecz Rose'a te 2 trójeczki pod rząd i blok w międzyczasie palce lizać :D do tego Noah szalał w obronie, oby dziadek był też w drugiej rundzie na meczach :wink: No i Bogans 15 punktów, nie mam pytań. No a Carlos, jak to Carlos gubił się w obronie i łapał dupne faule, te nowe Byczki wyglądają spoko ale za cholerę do tego zespołu ta przepłacona gnida mi nie pasuje. Na pewno przesadzam i jestem niecierpliwy, ale niech już Pax z Formanem szukają jakiejś wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dziadka Noaha na każdym meczu Bulls jeśli jego wnuczek tak będzie się prezentowal :) miazga. Teraz pozostaje ocucić z letargu Boozera... Tak grające Chicago jest groźne dla każdego zespołu. Bogans, świetny mecz, ile osób na nim psy wieszało, że to najgorszy zawodnik w pierwszej piątce w całej lidze. Dziś choć na moment zamknął im usta. Pierwsza kwarta w wykonaniu Derricka ireszty genialna. A w 3 te trójki Rose'a ehhh :) dawajcie mi tu Wielką Trójkę, obojętnie którą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paradoksalnie to tez dobra seria dla Pacers, Vogel chyba zdobyl kontrakt na nastepne kilka lat, chlopaki lizneły plejofofoskiej gry, trzon jedn z najmlodszych w lidze, duzo pieniedzy do wydania - taka grą przeciw najlepszej duzyny NBA może uda im sie kogos ciekawego skusić tego lata. No i czekam na rewanż w PO za rok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż nie będę pisał o meczu bo nie ma o czym pisać, po prostu chłopaki zagrali tak jak grali w rs gdy trzeba było spiąć dupę (vs c's miami itd). Wieelki pozytyw przed następną serią.

Boozer kontuzja i nie wiem jak wy ale ja po tym co zrobił gibson cieszę się z tego faktu. Taj był re-we-la-cyj-ny, nie patrzcie w staty, oglądnijcie mecz, noah+taj to wystarczy bo UC rozgrzać do czerwoności, świetna gra na tablicach, taj zachowuje się jakby przez cały czas był trzymany w klatce a na mecze spuszczany z łańcucha, masa masa energii, świetna obrona, profesorska, do tego potrafi pociągnąć z półdystansu i skończyć akcje.

Zgodnie z polityką paxsona pewnie się nigdy nie dowiemy czy będzie próbował opchnąć Boozera. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II runda bulls.

Poniedziałek i środa UC.

piątek i niedziela wyjazd

potem wtorek,czwartek niedziela.

 

I podstawowe pytanie, z kim wolą grać Bulls.

Pisałem to już wcześniej, w orlando jest howard, jeśli nie siedzi im z dystansu to mecz jest łatwy i przyjemny, jak siedzi to po kurwie trudny. Na howarda mamy ciekawy zestaw podkoszowych, a bronienie dystansu nam wychodzi całkiem przyzwoicie.

W atlancie jest ten kirk nieszczęsny, zna derricka jak mało kto, kilka razy w tych meczach w rs rose nie mógł sobie z nim poradzić, co się dziwić, jeden z najlepszych pg od obrony, jak nie najlepszy. Hawks ma równiejszy skład, ale z drugiej strony nie mają takiego prawdziwego nakurwiacza typu Howard, nie mają constant, bo jj w PO to czasami wypada zdecydowanie bledzej od jamala.

k**** jednak ta kontuzja ronniego poważna, gra z opatrunkiem a w tej serii dostawał mocno okrojone minuty, mam nadzieje że wróci, kij z boozerem, ronnie ważniejszy.

 

ps. Patrzę na draft w okolicach naszego numerku i nie wyłowienie jakiegoś ciekawego gracza na 2 jest bardzo mało prawdopodobne. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. Patrzę na draft w okolicach naszego numerku i nie wyłowienie jakiegoś ciekawego gracza na 2 jest bardzo mało prawdopodobne. 8)

Nie zgodze się :wink:

Tak na szybko :Lighty, Moore, Honneycut, Selby, Leslie, Richmond, Lee, Brooks, Holiday, Brown, Dunn.

wybieramy 3 razy.

Jeszcze kwestia co dla Ciebie znaczy "ciekawy gracz" i co od takowego oczekujesz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kwestia co dla Ciebie znaczy "ciekawy gracz" i co od takowego oczekujesz :wink:

no zobacz np na lightego, +40% za 3 i ponoć bardzo dobry obrońca. Moore podobnie.

 

Podbić do Denver i dać Carlosia i choć by jeden picki za Nene i Afllalo

e może bez picku :wink:

puszczenie afflalo wolnego to największa durnota jaką mogą zrobić nuggets (mówię via FA).

Carlos nie ma obecnie żadnej wartości, chyba że nene będzie chcieć za wszelką cenę spi*****ić z nuggets to ci będą szukać snt.

 

Boozer ma być ready na IIrd :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.