Skocz do zawartości

[EAST] Runda 1: Chicago Bulls vs Indiana Pacers


Benon

Rekomendowane odpowiedzi

na te chwile amare jest lepszy od Booza i bylby lepsza opcja

ale ja chce zobaczyc Amare za równy rok obok Melo, bo tak mniej wiecej byloby z Rosem i Amare w Bulls

 

Poza tym w ChiTown nigdy nie bylo pieniedzy dla Amare

 

 

a o serii- mozemy sie spuszczac nad sedziami, plakac badz nie, ale fakty sa dwa- Bulls graja slabo w PO jak narazie, moze to pierwszorundowy szok czy cholera wie co, ale i tak z Pacers prowadzą 3-0 i to jest wazne.

WYgrywaja close games i to tak czy siek bedzie procentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo ok, ale czy teraz amare jest zbawcą w Nix czy Melo?

Nie wiem jak to ma wyglądać na papierze ale jak widziałem mecz nix-bulls, (amare nie grał) to melo grał poprostu samolubny basket, piłka do niego to rzut, rzut, rzut. Włączając w to amare, włączając go w gre z melo to on jest w gorszej sytuacji niż gdyby grał w bulls z rosem. Wali mnie MVP, amare ma jaja większe od Boozera, amare jest constant a carlos variable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofens hibberta, czyli można na post-upie pierdolnąć broniącego przeciwnika łokciem?

 

tam uderzenia łokciem raczej nie bylo, na siłe można gwizdac tylko wtedy trzeba byc konsekwentnym i łokcie Noaha , wypychanie przy ofensywnych faulach Boozera ( to jest co mecz i po kilka razy, nie wim dlaczego mu to puszczaja), offensy Rose'a - tak tak - proponuje obejrzeć game 1 i 2 jeszcze raz Rush z 2 razy go złapal a dali 2+1.

 

można w obie strony wyliczac, seria jest fizyczna i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie było?

proszę cie. Noah'e aż "odrzuciło" hibbert w post up jest za agresywny, pomaga sobie łokciami, i taki faul nie raz mu odgwizdano. Boozer fauluje w ataku, ok to jest fakt, ale kilka razy foster czy tyler też flopują jak huj. Dałem ci przyklad u góry, tyler wypierdala się na ziemie przy lekkim muśnięciu (nie umyślnym) Boozera.

Co do offensów derricka daj mi konkretne przykłądy, najlepiej z game 1 bo ten mecz mam na hdd. :wink:

Sędziowanie jest naprawdę ok, znaczy się, spodziewałem się gorszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose to kawał debila. Ja wiem, że fajnie jest sobie rzucać trójki ale to co on odpierdala to jest patologia.

 

Po 1 meczu jak wszyscy podziwali wspaniałość Rose'a ja zwróciłem uwagę na 0-9 za trzy, że nikt nie zauważył bo wygrali. Ja wiem, że to są k**** Pacers ale nikt nie powinien forsować rzutów, których oddawać nie potrafi. Nawet lider zespołu nie powinien tego robić. Ja pi****le, przecież lepiej dać Korverowi piłkę żeby rzucał przez ręce za 3 niż żeby Rose rzucał z czystej pozycji mając 3 metry wolnego miejsca !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę się zgodzić z tymi rzutami za trzy ...

Było też troszkę sytuacji w których mógł podać nawet do Boozera, ale wolał sam wykończyć akcje co kończyło się stratą... Jeszcze jak zobaczyłem, że coś się z kostką stało Derickowi to już miałem w głowie "no to po play-off".

Szkoda, że Boozer nie trafił trójki, ale może ta porażka była im potrzebna i pewne rzeczy zauważą dzięki niej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobrze że kostkę przy delikatnym podkręceniu faktycznie można w moment naprawić. Rose to udowodnił tym plecakiem, który zajebał zaraz po powrocie na boisko ;]

 

+1 Dh12 Tylko, że Wade zaczął szukać tej trójki po tym jak po kontuzji stracił wcześniejszą dynamikę i musiał się odnaleźć na półdyszce i dystansie. Rose nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są playoffs, zupełnie inne granie kiedy na przygotowanie jakiegoś gameplanu w RS masz kilka godzin, co drugi dzień grasz z inną ekipa, a w PO serie mogą trwać nawet 2 tyg, przy takiej ilości czasu naprawdę można coś wymyślić aby zastopować najskuteczniej jakiegoś zawodnika bądź nawet cały zespół. Jeśli Indiana znalazła jakiś sposób aby ograniczyć Rose'a to inne ekipy z pewnością to wykorzystają i Derrick wcale nie będzie miał łatwiej w ewentualnych kolejnych seriach. Wszystko zależy teraz od adjustments, które muszą poczynić Bulls aby ich gra, zwłaszcza w ataku, weszła na odrobinę wyższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pragnę zwrócić tylko uwagę na skuteczność Rose'a. W game recap pokazywane są jego najlepsze akcje i te efektowne wejścia pod kosz z faulami. A i ile rzutów nie trafionych i ile dwutaktów nie trafionych albo zblokowanych to wiedzą tylko ci co oglądają całe mecze. Więc proszę nie wypisujcie, że Rose Mvp bo moim zdaniem sobie nie zasłużył. Nie kieruje tych uwag do wszystkich użytkowników lecz do tych którzy posiłkują się game recap'ami wypisują takie komentarze. Nie chce także polemizować z tym, że Rose ma talent, bo nie wątpliwie go posiada, ale należy poprawić skuteczność i wtedy będzie można powiedzieć, że Rose to gracz kompletny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Wadem to jest trochę grubszy problem niż sama kontuzja

jemu chyba w główce sie poprzestawiało i przegrał walkę z własnym ego

coś w tym jest skoro Wade najlepszy koszykarz na ziemi(05-06) jest skromny fajny i da się go lubić

a Wade najlepszy koszykarz w świecie Wade'a (09-10) jest najprzystojniejszy na swiecie najpiekniejszy najmadrzejszy i do tego najwiekszym bucem

 

statystyka tygodnia:

Derrick Rose

2 mecze u siebie 37,5ppg / 21-48 fg / 34FTA

2 mecze na wyjeździe 19ppg/ 10-40fg/ 19FTA

 

nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Wadem to jest trochę grubszy problem niż sama kontuzja

jemu chyba w główce sie poprzestawiało i przegrał walkę z własnym ego

coś w tym jest skoro Wade najlepszy koszykarz na ziemi(05-06) jest skromny fajny i da się go lubić

a Wade najlepszy koszykarz w świecie Wade'a (09-10) jest najprzystojniejszy na swiecie najpiekniejszy najmadrzejszy i do tego najwiekszym bucem

 

niedlugo mysle zaczniesz robic ctrl c ctrl v z postow ai3

 

nieeee, mysle ze po prostu mnie sprawdasz / probujesz sprowokowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oja pi****le

widocznie oglądamy te same mecze czytamy to samo i podobnie rozumiemy koszykówkę

 

Chodzi raczej o sposób pisania postów, tzn. (podobnie jak ai3) starasz się wyrażać tak, aby po skończeniu pisania z zadowoleniem powiedzieć: "Hah! Ale dojebałem! Opalajcie się w cieniu mojej zajebistości, frajerzy!" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.