Skocz do zawartości

[EAST] Runda 1: Boston Celtics Vs NY Knicks


tommason

Co jest najbardziej prawdopodobne:  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest najbardziej prawdopodobne:

    • Ekipa Mike'a No-D'Antoni'ego zatrzyma Celtics ponizej 100 punktow w serii
    • Ronny Turiaf zdominuje strefe podkoszowa
    • Spike Lee przynajmniej raz przyjdzie na mecz nie ubrany w NYK-Jersey i bez czapki
    • Knicks w II rundzie
    • Shaq zrobi Triple Double
    • Nenad Krstic i Sasha Pavlovic beda X-faktorami
    • Jermaine O'neal nie zlapie kontuzji
    • Troy Murphy wreszcie zagra w PO


Rekomendowane odpowiedzi

Macie racje. Rondo jest w c*** do niczego. Oto jedna z jego akcji z Game 3:

 

 

 

czyli dwie zbiorki ofensywne, dwa podania, z ktorych oba moglyby byc asystami (w tym jedna byla), dwa razy uratowane posession i dwa razy 'making his teammates happy'. A klocki z NYK stoja i patrza jak Rondo gra. Ato wszystko w jednej akcji. Rondo jest w c*** c***owy.

fajnie fajnie, tylko może w pierwszej kolejności by się zajął tym czym ma zajmować się rozgrywający? :D i nie mów mi, że przecież to robi, bo notuje dużo asyst..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie, tylko może w pierwszej kolejności by się zajął tym czym ma zajmować się rozgrywający? :D i nie mów mi, że przecież to robi, bo notuje dużo asyst..

no przecież zajmuje się w pierwszej kolejności rozgrywaniem(o czym świadczy dużo asyst :) ) A tak na serio to źle że oprócz rozgrywania potrafi też zebrać w ofensywie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fajnie fajnie, tylko może w pierwszej kolejności by się zajął tym czym ma zajmować się rozgrywający? :D i nie mów mi, że przecież to robi, bo notuje dużo asyst..

no przecież zajmuje się w pierwszej kolejności rozgrywaniem(o czym świadczy dużo asyst :) ) A tak na serio to źle że oprócz rozgrywania potrafi też zebrać w ofensywie?

haha, dużo asyst świadczy o dobrym prowadzeniu ataku? W takim razie Rondo ze swoją średnią asyst jest jednych z najlepszych pg w historii ligi? :lol:

wyściub nosa za boxscorka trochę to może to zrozumiesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje. Rondo jest w c*** do niczego. Oto jedna z jego akcji z Game 3:

 

 

 

czyli dwie zbiorki ofensywne, dwa podania, z ktorych oba moglyby byc asystami (w tym jedna byla), dwa razy uratowane posession i dwa razy 'making his teammates happy'. A klocki z NYK stoja i patrza jak Rondo gra. Ato wszystko w jednej akcji. Rondo jest w c*** c***owy.

fajnie fajnie, tylko może w pierwszej kolejności by się zajął tym czym ma zajmować się rozgrywający? :D i nie mów mi, że przecież to robi, bo notuje dużo asyst..
Masz na mysli........ spejcing ? 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak polamani NYK wyjda za parenascie godzin by odbebnic sezon do konca, Melo odpali z 35 rzutow, nastuka sobie cale 30pkt i bedzie bohaterem tlumow, a Pierce'owi znowu nie bedzie schodzil usmiech z geby.

no nie wiem chyba mit założycielski melo upadł jednak :D Natomiast @danp trochę więcej entuzjazmu, na pewno dolan go ma lata wywalania ciężkiej kaski w końcu się opłaciły nareszcie jest upragnione ... play off :) Powinni rozważyć kandydatórę dolana do HoF w tym czy w następnym roku jako tego bardzo zasłużonego dla rozwoju Knicks, NBA i całej koszykówki, a on mógłby w swoim przemówieniu powiedzieć kilka słów cos w stylu Bassa, jak to opłacało się inwestować w drużynę i otaczać właściwymi ludźmi aby w końcu osiągnąć ten everest nba jakim jest ta 1 rd play off :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, dużo asyst świadczy o dobrym prowadzeniu ataku? W takim razie Rondo ze swoją średnią asyst jest jednych z najlepszych pg w historii ligi? :lol:

wyściub nosa za boxscorka trochę to może to zrozumiesz..

napisałem gdzieś coś takiego? i nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Tomasson wrzucił filmik na którym rondo notuje zbórke w ofensywie, a ty się przypierdalasz że nie od tego jest rozgrywający. czyli mam rozumieć że pg nie może zbierać i ma mieć wyjebane na wszystko inne czego nie dotyczy jego pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypierdalam się do tego, że umie masę innych rzeczy, a nie te co powinien rozgrywający. nie wiedziałem, że tak trudny do zinterpretowania był mój post :roll:

PG ma PRZEDE WSZYSTKIM prowadzić ofensywę zespołu, rozgrywać, kreować partnerów, kontrolować tempo gry, a reszta rzeczy to dobry dodatek. Nie na odwrót.

 

kiedyś ktoś śmiesznie porównał Kidda i Nash, chyba na e-b nawet i wyszło suma sumarum na to, że Kidd jest lepszy, bo lepiej zbiera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypierdalam się do tego, że umie masę innych rzeczy, a nie te co powinien rozgrywający. nie wiedziałem, że tak trudny do zinterpretowania był mój post :roll:

PG ma PRZEDE WSZYSTKIM prowadzić ofensywę zespołu, rozgrywać, kreować partnerów, kontrolować tempo gry, a reszta rzeczy to dobry dodatek. Nie na odwrót.

No wlasnie dlatego nie zrozumialem Twojego przeslania, bo w zyciu bym nie wpadl, ze chodzi o kreowanie gry!!

 

Rondo jest imo po Nashu i Paulu najlepszym prowadzacym ofensywe zespolu. Moze nawet jest lepszy w tej dziedzinie od Paula. Dyskusyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się odniosę do reszty w wolnej chwili - Rondo ograniczający pole ataku z zasady nie może być najlepszym prowadzącym ofensywę zespołu. Nadrabia czuciem gry, widzeniem, podaniem, zbieraniem, ale w HCO przez ograniczenie rzutowe zabiera sporo z ofensywy. Nie potraficie porzucić pryzmatu 20 asyst (z żałosnymi Knicks w obronie), więc rozmowa może nie mieć sensu.

 

Nie wiem kto najpierw skupi się na zbiórkach, a potem na rzucie w przypadku PG - chyba zdajecie sobie sprawę, że coś tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo jest imo po Nashu i Paulu najlepszym prowadzacym ofensywe zespolu. Moze nawet jest lepszy w tej dziedzinie od Paula. Dyskusyjne.

ałć
auc? To my byc kontrargument?

 

Rondo ma niesamowity przeglad pola, dobre bb IQ, potrafi swietnie kontrolowac tempo i mimo swojej indolencji strzeleckiej potrafi swoim "movement" otworzyc droge do kosza innym. Bez niego na parkiecie Celtics biegaja jak stado baranow. O jego stealach, obronie i zbiorkach nie wspominam, bo nie sa indykatorem umiejetnosci prowadzenia gry, ale rzeczy ktore sa, czyli przeglad pola, umiejetnosc egzekwowania zagrywek, kontrolowanie tempa, IQ i passing skills sa na ponadprzecietnym poziomie.

 

Pewnie, ze swoim nieszczesnym rzutem ogranicza pewien aspekt ofensywy, ale to jedyne do czego mozna sie jeszcze przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo jest imo po Nashu i Paulu najlepszym prowadzacym ofensywe zespolu. Moze nawet jest lepszy w tej dziedzinie od Paula. Dyskusyjne.

Daj go do c***owej drużyny, nawet takich Knicks i nie masz playoffowej drużyny.

 

Zamień go z Paulem i w czerwcu wybieracie w TOP 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo ma świetną kontrolę tempa gry, powiedziałbym że ex equo z Paulem najlepszą. Wie kiedy przyspieszyć, wie kiedy zwolnić i ogólnie bardzo dobrze prowadzi ofensywę

w tym elemencie to zdecydowanie najściślejsza czołówka ligi ale w ocenie całości czyli ocena Rondo jako point guarda to już nie jest tak kolorowo głównie przez upośledzenia w HCO

 

Paul to jest inna bajka, myślę że nic lepszego w życiu nie może spotkać Melo a sam CP3 też będzie zadowolony jak zamieni kijek na siekierki tym razem i w tym przypadku akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.