Skocz do zawartości

[EAST] Runda 1: Boston Celtics Vs NY Knicks


tommason

Co jest najbardziej prawdopodobne:  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest najbardziej prawdopodobne:

    • Ekipa Mike'a No-D'Antoni'ego zatrzyma Celtics ponizej 100 punktow w serii
    • Ronny Turiaf zdominuje strefe podkoszowa
    • Spike Lee przynajmniej raz przyjdzie na mecz nie ubrany w NYK-Jersey i bez czapki
    • Knicks w II rundzie
    • Shaq zrobi Triple Double
    • Nenad Krstic i Sasha Pavlovic beda X-faktorami
    • Jermaine O'neal nie zlapie kontuzji
    • Troy Murphy wreszcie zagra w PO


Rekomendowane odpowiedzi

czy tylko ja zauważyłem ze poza wybrykami w transition Rondo

to Celtics grali w chodzonego? - plus to co robił Pierce to w ogole walc wiedeński na boisku

a Knicks ktorzy powinni zapierdalac zabiegac i zniszczyc stary Boston własnie w up tempo - graja statyczna ofensywe i ich rozgrywajacym w HCO jest Anthony freakin Carter

 

no po kim jak po kim ale po D'Antonim to akurat spodziewałem się więcej życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga to Nix musza sie zastanowic co chca grac zanim zrobia run po Paula (pasuje do wszystkiego imo)

czy

ufamy w wąsacza i biegamy jak szaleni bo mamy do tego ludzi i jesteśmy w nowym jorku - zabawa przede wszystkim

czy

nie ciśniemy i spokojnie zgrywamy duet Melo-Amare, ogrywamy na spokojnie rolesów, szukamy klepek dla strzelców i komponujemy coś w defensywie - tragedii nie ma a taki Toney no-D to w rs grał jak najbardziej D

czy

podpisujemy prawdziwego speca od ofensywy - Adelmana, bo tak sie sklada ze szuka pracy a w NY jeszcze nie pracował i kręcimy z bicze z piasku jak to u niego bywa, jak trzeba to biegamy, a jak trzeba to szukamy piłki grając bez pilki, bawimy się w zespoł i wykorzystujemy przewagi Melo/Amare.

 

jak myslicie? swoja droga nie wiem czy sa jacys fani Knicks ale chyba nie ma, co dziwne! szczegolnie ze Knicks to taki Real Madrid koszykówki a tam nawet sezonowych kibicow jest od c***a i jeszcze wiecej

chociaz z drugiej strony - nie ma zwycięstw nie ma kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego nie ma kibiców Knicks?

 

Mam się może jarać przyjściem Chrisa Paula? A za kogo ma przyjść? Landry Fields i Bill Walker + fillery?

Knicks nie mają nikogo na wymianę, nie mają nawet picków na wymianę, bo już zdążyli się ich pozbyć bodajże do 2016r.

 

Adelman byłby spoko, a wąsacz nie jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.