Skocz do zawartości

[EAST] Runda 1: Boston Celtics Vs NY Knicks


tommason

Co jest najbardziej prawdopodobne:  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest najbardziej prawdopodobne:

    • Ekipa Mike'a No-D'Antoni'ego zatrzyma Celtics ponizej 100 punktow w serii
    • Ronny Turiaf zdominuje strefe podkoszowa
    • Spike Lee przynajmniej raz przyjdzie na mecz nie ubrany w NYK-Jersey i bez czapki
    • Knicks w II rundzie
    • Shaq zrobi Triple Double
    • Nenad Krstic i Sasha Pavlovic beda X-faktorami
    • Jermaine O'neal nie zlapie kontuzji
    • Troy Murphy wreszcie zagra w PO


Rekomendowane odpowiedzi

ai,

Deron ma z Paulem 12-4 i jedzie go jak szmate

co z tego?

its all about playoffs dobrze o tym wiesz a się siłujesz na tanie numerki

wiem co chcesz przekazac i sie z toba zgadzam, ale kazda statystyka działa w dwie strony, lorak i bastek nas tego nauczyli przez te chude lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo zescie sobie tu popisali o Lebronie Wadzie czy Deronie.

Wracajac jednak do tematu- co to za placz ze niby KG podstawial noge czy cos?

To jest play-off!!

 

Ja od poczatku nie spodziewalem sie latwej serii, choc fakt ze bardziej myslalem ze to Bostonowi moze sie odechciec niz NYK zaczną lepiej bronic.

Bedzie ciezko, lecz podejrzewam ze jak KG zobaczy tasmy z tego meczu to Amare moze nie poszalec w nastepnym.

 

Jest 1.

Jeszcze 15 i mamy Mistrza;]

 

ps. styl rzutu Sugar Raya to jest WZÓR, ktoś powinien to nagrywac i wycinac stop klatki zeby moc wkleic do ksiazki o koszykowce w rozdziale "idealny rzut".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq nie zagra w meczu numer 2.Przy jego problemach z Achillesem śmiem wątpić czy w ogóle zobaczymy go w PO.

 

Co do samego meczu nie wypowiadam się,bo jako oficjalny hejter Ainge'a mogę mieć zaburzony obraz tego co dzieje się na boisku :) Na pełen hejting niebawem nadejdzie pora. Powiem tylko tyle,że cieszę się ze zwycięstwa i oby JO wytrzymał całe PO prowadząc nas do finałów.Jeżeli tak się stanie to pierwszy posypię głowę popiołem i przyznam rację fanom Dannego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Larry

 

JO zagral swietnie, ale jak Shaq nie wroci, to bedzie pozamiatane. Potrzebujemy grubasa. Nawet na te 10 minut. 5 w Q1 i 5 w Q3. Potem niech sobie siedzi na tym potrojnym krzesle. Sam JO raczej nie wystarczy, nawet jezeli sie nie posklada do konca.

 

BTW, Krstic ma jaja z gabki. Nie wiem, czemu Doc nie gra Murphym tych 5mpg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że masz rację co do Shaqa,ale nadzieja umiera ostatnia.......I hate "The Trade" but I still belive :)

 

Co do Krstica to jak tak dalej pójdzie to bedzie uważany za jednego z najgorszych graczy,którzy grali w barwach Celtów w ostatnich kilkunastu latach.Nie wierzyłem własnym oczom jak zobaczyłem,że PP musiał mu pokazywać gdzie ma się ustawić do picka.W tym momencie Krsitc wyglądał jak kibic z trybun,który przypadkiem znalazł się na boisku.

 

A ja myślałem,że Erden czasami nie czaił co ma grać.Różnica polega na tym,że miał jaja,których wyraźnie Krstić nie dostał od natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jutro game 2, wiec pora na kilka analiz:

 

Na poczatek defensywa JO w game 1:

http://www.youtube.com/watch?v=pusAQi257Qs

 

 

Potem Knicks offense: Fast BreakDown

http://www.youtube.com/watch?v=ULkeoqIJuiU

 

 

Boston Offense:

 

Piec possesions Bostonu, dwa mismatche, Pierce po switchu i Toney Douglas na wyzszym o glowe Rayu Allenie:

 

Pierce vs kryjacy wysoki:

 

The big-on-small pick-and-roll po raz pierwszy:

 

Knicks nic nie poprawili w obronie, wiec po raz drugi:

 

i po raz trzeci:

 

Ray Allen vs Toney Douglas

 

po raz pierwszy:

 

po raz drugi:

 

Piec possesions Bostonu, dwa mismatche, dziewiec punktow. To sie nazywa BIG TIME EXECUTION panowie.

 

 

I na zakonczenie Doc RIvers final two plays:, czyli dlaczego Knicks to przygrali:

 

Knicks' Defens i quics shot Celtics:

http://www.youtube.com/watch?v=ZL-N2eTMLWA

 

No i Jesus has no mercy for NYK:

http://www.youtube.com/watch?v=VvoaJQ_AJdE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-D'Antoni zdejmuje Anthony'ego po dwóch faulach ,później chciał na siłę udowodnić i wystrzelał się w drugiej kwarcie ,wpadło mu parę rzutów

- ma problem wejść w mecz ponieważ świetnie do niego pasuje Jeff Green

- NYK są w dupie jak na parkiecie jest Carter i Dougles ,wtedy Allen działa

-Billups rusza się jak wóz z węglem i podejmuje głupie decyzje

-jedyny rozpierdol robi Davis

-za Ronda biorę Calderona do Bostonu

-nie mają odpowiedz na Amare

- Fields cieniem siebie

-NYK wykorzystywało straty i błędy Bostonu a powinno być odwrotnie

-Turiaf dobrze wykorzystywany pod koszem

-Jeffies pasuje na KG :)

do połowy

 

-Billups dziurą w obronie

-Anthony głupieje

-Boston skupia obronę na Amare

-Fields cieniem siebie

-Allen robi rozpierduchę

-Jermaine robi w 3 kwarcie różnicę

 

wyrównana seria ,dlaczego?

NYK zagrał naprawdę c***owy mecz ,oprócz Amare i Turiafa ,bieda i nędza.

Billups jak będzie grał to nie powinien mu się zdarzyć drugi taki słaby mecz ,nie trafiła open shotów

więcej Amare ,KG wielki szacunek ale Amare mija Cię jak chce ,więcej Amare na hi post i gra.

Anthony jest dobrze kryty przez Pierce'a ,oczywiście daje sobie radę ale nie na tyle aby mieć przewwagę a wtedy dobrą robotę z pomocy robił Jermaine'a O'Neal czy KG.

Jeff Green to x-factor ze względu na difens

minus NYK to nie ogranie w PO poszczególnych zawodników i sabotaż Billups'a oraz Anthony'ego.

Anthony za mało dostaje piłek tyłem do kosza.

gwizdki sędziów.

Anthony zajmuje pozycje ,Pierce'a na niego rozpędzony wpada ,gwizdek jakiś z dupy ponieważ Melo wyrwał rękę z pod pachy Pierce'a.

KG ruchoma zasłona.

 

w tej serii może być różnię a Boston nie jest żelaznym faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics - Knicks najlepsza seria jak do tej pory. Mam nadzieje, ze sie nie popsuje.

 

Carmelo zatkal wszystkim usta, bo zagral jak powinien. Byl agrasywny caly mecz, nawet zbieral epicko. za to Amare sobie nie pogral. Znow problemy z plecami. Kiepsko to wyglada.

 

Doc Rivers jest geniuszem after-time-out plays. Najlepiej w lidze rozpoznaje, kto ma najlepszy mismatch. Dzisiaj wszyscy biegali za Allenem i Piercem, a gamewinnera rzucil Garnett na duzo nizszym Jeffriesie. Nikt z NY nie podbiegl z help defense, mimo kosmicznego mismatchu. Nikt. NYK znow mogli to wygrac i znow zjebali ostatnia minute meczu. Mike D'Antoni basketball, baby.

 

BTW. Some things won't never change:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.