Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Reikai napisał(a):

Chyba nie było osoby która nie miała tych problemów, dlatego tu do bardzo dobrze. Wielokrotnie trzeba było ratować się streamem na szybko.

 

ale bez przesady, ja na konsoli ogladalem wszystko, nigdy nie bylo tak zebym musial odpalic stream co najwyzej ponownie sie zalogowac i uzywalem na kilku urzadzeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polecacie jakąś „budżetową” przystawkę SMART która będzie miała opcje pobrania apki NBA LP?

Zastanawialem się nad Apple TV ale to już większy koszt więc szukam czegoś tańszego.

Mam LG SMART który niestety nie posiada apki NBA. Nie mam też konsoli więc próbuje się ratować jakimś „Smart Stickiem” czy czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

A polecacie jakąś „budżetową” przystawkę SMART która będzie miała opcje pobrania apki NBA LP?

Zastanawialem się nad Apple TV ale to już większy koszt więc szukam czegoś tańszego.

Mam LG SMART który niestety nie posiada apki NBA. Nie mam też konsoli więc próbuje się ratować jakimś „Smart Stickiem” czy czymś takim.

nie wiem czy z fona przez apke nie mozesz sobie po prostu rzutowac na tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mocno zalezec od sprzetu- mi sredniej jakosci Galaxy bardzo fajnie rzuca obraz League Pass na 62 cale Samsunga- plynnie to chodzi w dobrej jakosci, czasem zetnie po 3 kwartach to wystarczy to systemowe czyszczsnie RAM klilnac. Zony Huałej natomiast zwiesza nawet filmik z wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.08.2023 o 17:28, Kubbas napisał(a):

nie wiem czy z fona przez apke nie mozesz sobie po prostu rzutowac na tv

Tak chyba będzie trzeba zrobić. Mam w TV AirPlay więc z iPhone elegancko bezstratnie się przerzuca.

Nie mam niestety wtedy na TV dostępu do tych wszystkich fajnych bajerów z apki na TV czy samej apki na telefony jak podgląd statystyk na żywo pojawiających się u dołu ekranu itd. No cóż spróbujemy jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na oficjalnej stronie NBA można już kupić LP.

Co ciekawe w tym roku pakiet Premium obejmuje aż 3 urządzenia jednocześnie (potencjał na 3 osoby). Koszt to 480zł przy jednorazowej płatności a więc 160zł na głowę za cały sezon. Mega dobra cena! :D

Czysto teoretycznie ktoś chętny by się zrzucić w trójkę? :) Jak coś to piszcie PW to coś ogarniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2023 o 12:46, Raven2156 napisał(a):

Na oficjalnej stronie NBA można już kupić LP.

Co ciekawe w tym roku pakiet Premium obejmuje aż 3 urządzenia jednocześnie (potencjał na 3 osoby). Koszt to 480zł przy jednorazowej płatności a więc 160zł na głowę za cały sezon. Mega dobra cena! :D

Czysto teoretycznie ktoś chętny by się zrzucić w trójkę? :) Jak coś to piszcie PW to coś ogarniemy.

Już nieaktualne jak coś. Mam komplet  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Luca napisał(a):

Jakby ktoś jeszcze szukał do takiej trójki to jestem zainteresowany. 

Czekam już na wpłaty od dwóch osób więc najprawdopodobniej delikatnie się spóźniłeś. 😕

Jakby coś to będę dawał znać ale no już miałem od nich potwierdzone więc raczej w tym roku się już nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raven2156 napisał(a):

Czekam już na wpłaty od dwóch osób więc najprawdopodobniej delikatnie się spóźniłeś. 😕

Jakby coś to będę dawał znać ale no już miałem od nich potwierdzone więc raczej w tym roku się już nie uda.

Rozumiem. Choć może uda się stworzyć z kimś innym ekipę. Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Stratosfear napisał(a):

Przegapiłem czas na anulowanie LP. Zabralo mi o polnocy czasu US 360 zl. Blamaz bo nie planowalem ogladac. Mial ktos taki problem? Bo cos czuje ze mnie oleja :( mam opcje na cancel z dniem 20.09.2024.

Na spokojnie napisz do nich do supportu. Anulują i oddadzą siano bez gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Stratosfear napisał(a):

Przegapiłem czas na anulowanie LP. Zabralo mi o polnocy czasu US 360 zl. Blamaz bo nie planowalem ogladac. Mial ktos taki problem? Bo cos czuje ze mnie oleja :( mam opcje na cancel z dniem 20.09.2024.

Dokładnie. Pisz i nie powinno być problemów.

Ich support o dziwo działa naprawdę sprawnie i w moim przypadku mimo zapewnienia o 24-48h czasie na odpowiedź uzyskałem ją już po kilku godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 14:37, Kraso napisał(a):

Na spokojnie napisz do nich do supportu. Anulują i oddadzą siano bez gadania.

 

W dniu 15.09.2023 o 22:18, Raven2156 napisał(a):

Dokładnie. Pisz i nie powinno być problemów.

Ich support o dziwo działa naprawdę sprawnie i w moim przypadku mimo zapewnienia o 24-48h czasie na odpowiedź uzyskałem ją już po kilku godzinach.

Dziękuję Panowie za feedback. Faktycznie zwrócili kasę :) musialem przebrnac przez pytania dlaczego i ze dadzą 20% rabatu aby zostać. Ale nie byli mega natarczywi i nastapil cashback. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ptak napisał(a):

Czyli co, z automatu przedłużają o rok?

 

Tak, bo to działa jak subskrypcja.

Dlatego ja po opłaceniu od razu pisałem na Support by odpięli mi kartę i automatycznie po roku nic mi się nie będzie przedłużać. Jeśli będę chciał to zrobię to ręcznie. :) 

Co ciekawe musiałem pisać na support, bo ręcznie nie dało się jej odpiąć - wyskakiwał jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.