Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Entombet napisał(a):

Nadal szukam, bo tu trójka się już dobrała

No to w takim razie poszukujemy jeszcze jednej osoby. Napisałem do Ciebie na priv.

Chętną osobę proszę o wiadomość priv.

EDIT:

Sprawa już załatwiona. Mamy komplet.

Edytowane przez waszka0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dalej działa opcja z Turcja, ja zrobiłem 2 lata temu, ktoś wrzucał na forum, pierwszy rok było najdrożej, rok temu pobrało mi tylko 120zl, a w tym patrzę,że 97zl i to za cały sezon w najwyższym pakiecie. Robi to samo automatycznie ciągle biorąc przelicznik z lira tureckiego.

Także bardzo prawdopodobne,że ciągle działa i wychodzi tanio, IP tylko przy pierwszej płatności/rejestracji zmieniałem na tureckie, a tak to od 2 lat normalnie oglądam z polskim IP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2023 o 04:22, Kubbas napisał(a):

Niestety ale jakość jest skandalicznie słaba czy to dlatego że to preseason?

W tym roku jeszcze nie oglądałem, rok temu pamiętam ludzie pisali,że na początku sezonu jakość była gorsza, bo był jakiś darmowy okres na początku sezonu na zachętę, może teraz też coś jest.

Ja ogólnie mam wrażenie,że 2-3 lata temu jakość była lepsza, wrzucając obraz na tv ogólnie słabo się to ogląda w porównaniu z np. Piłka nożna.

Kiedyś mieli niektóre mecze w 4k puszczać, wiecie może czy tak robią, pytam, bo ostatnio mało oglądam.

 

P.s. latem słyszałem, że w LP dali możliwość obejrzenia wszystkie starsze serie finałów, czy to dalej jest możliwe? Bo nigdzie nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że wszystko zależy od przeglądarki.

Na kompie w Safari nic się nie chciało odtworzyć, dopiero na Chromie śmiga jak należy.

Jeżeli chodzi o apkę mobilną to dopiero po wybraniu „full games” i tam wciśnięciu interesującego nas broadcastu mecz się odtworzył.

Jest trochę zabawy z tym nie powiem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Suns Fever napisał(a):

Cześć, czy ktoś miał problem z oglądaniem meczy na apce nba - wyskakiwał błąd 11-4-70- 1001 ? Oglądam na androidzie. Jak teraz logować się można na kompie do lp, bo po logowaniu nba id wyskakuje mi konto google ?

Mi wyskakuje 500 roznych bledow

Trzeba wybrac inne zrodlo meczu, np home a potem wrócić do tnt I zadzialalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.