Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Obaj z Ptakiem pracujecie na wyspach, dobrze kojarze? Bo na polskim tt ludzie często narzekają bez względu na platformę, ale dziś w końcu podepnę lapka pod TV i się zobaczy, dzięki za feedback

No przecież cały czas pisze, że w Polsce mieszkam. Ale w pracy wifi mam z irlandzkiego serwera.

Jak odpalę w pracy na fonie, to śmiga jak zloto

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ptak napisał:

No przecież cały czas pisze, że w Polsce mieszkam. Ale w pracy wifi mam z irlandzkiego serwera.

spoko, spoko, właśnie te irlandzkie wifi mnie zmyliło, o tej Polsce przeoczyłem

no to nie wiem, może się za bardzo opiniami na tt sugerowałem i będzie mi dobrze śmigać, obadam

a te 6gb za półtorejgodzinny plik w hd, to nie wiem czy to jest jakoś dużo akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ptak napisał:

Nie jest, ale mam pakiet 25GB😁

ja pracując na ranki wracałem do domu o 15 i nawet playoffy oglądałem z odtworzenia by nie psuć sobie widowiska i u mnie to działało, wystarczy unikać spoilerów

jeśli jednak to dla Ciebie za trudne, to w nju mobile masz spoko ofertę, może warto

https://www.njumobile.pl/?gclid=Cj0KCQjwuLShBhC_ARIsAFod4fJFUtWohQW2fztv2Y6Bdv4ElncM66RGWRB-7Om2SH8uTqi5yi6z75AaAmHqEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2023 o 18:53, vonBaron napisał:

Ja na przyszły sezon na pewno nie kupię LP (chyba że po jakimś srogim discouncie), działa mi dobrze tylko na telefonie, na PC działa jak chce, ostatnio miałem niemal ciągle buforowanie a na TV nie ma appki... 

Kompa nie używam, na telefonie nie mam problemów a w przypadku telewizora to wina producenta odbiornika nie aplikacji.

Ale jakość do poprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie każdy telewizor obsługuje dana apke. Np Panasonic nie ogarnia HBO.

Ja mam telewizor z androidem i wszystko jest tak jak na telefonie. Do drugiego mam tv sticka. Jeżeli apka nie działa na tv z innego powodu to przepraszam za zamieszanie.

1 minutę temu, Reikai napisał:

Czy ta zjebana apke robily jakies dzieciaki na stazu?

Jak mozna tak zepsuc cos takiego, za takie pieniadze?

Widziałeś "pierścienie władzy" czy jak to nazwali na Amazon prime? Najdroższy serial w historii a żenada po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ptak napisał:

No nie każdy telewizor obsługuje dana apke. Np Panasonic nie ogarnia HBO.

Ja mam telewizor z androidem i wszystko jest tak jak na telefonie. Do drugiego mam tv sticka. Jeżeli apka nie działa na tv z innego powodu to przepraszam za zamieszanie.

U mnie raz apka działa dobrze raz nie, wczoraj znowu co chwila zmieniała się rozdzielczość, pewnie im większe natężenie oglądających w danym momencie tym gorzej, a nawet jeśli nie, to i tak jest to fuszerka jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma za to Ekstraklase.tv i emocje.tv (czy jak to sie nazywa) wiec dla tych jakze prestizowych firm nie stanowil problemu. Oczywiscie ma tez wszystkie youtuby netflixy hbo amazony canalplusy itd. Sa tez apki innych lig zawodowych USA. No ale nigdy nie mial apek z Google Play wiec NBA nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej stawiam na jakis kwas miedzy Samsungiem i NBA. Zwlaszcza ze kilka lat temu apka na tv tej marki byla. Przytoczone wyzej przyklady sa natomiast dowodem ze (jak sie chce) to puszczenie apki ktora jest w Google na Tizena to nie problem nawet dla maluczkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś Smart przystawki do TV które mają NBA LP i działa to sensownie?

Kompletnie się na tym nie znam, wydaje mi się, że chyba Chromecast powinien mieć?

Wiem, że dużo ludzi kupuje Apple TV żeby to sensownie działało i sam się zastanawiam czy to nie najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jako, że odkryłem właśnie w TV apke NBA TV to postanowiłem sprawdzić ile kosztowałby League Pass na play-offy, czy faktycznie przy wyborze opcji season za 69 zł będę mógł oglądać wszystkie mecze łącznie z finałami? Czy jest tu jakiś ukryty haczyk? 

Przy okazji jako, że to mój pierwszy post to witam i jeśli to głupie pytanie to proszę o wyrozumiałość 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.