Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no to premium było, kosztowało bodaj 480 zeta, więc jak za nową kopię 2k, to rzeczywiście całkiem przyjemny rabat chyba

premium ma nba tv w cenie?

jesli tak to tak

no spoko cena, zwlaszcza ze na xboxie w 2k tez mozesz grac na dwoch kontach dlatego z ziomkiem co roku sie dzielimy on kupuje fife a ja nba albo na odwrot plus do tego lp na spole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

premium ma nba tv w cenie?

jesli tak to tak

no spoko cena, zwlaszcza ze na xboxie w 2k tez mozesz grac na dwoch kontach dlatego z ziomkiem co roku sie dzielimy on kupuje fife a ja nba albo na odwrot plus do tego lp na spole

premium daje możliwość korzystania przez dwie osoby naraz, NBA TV to nie wiem czy jest tylko w tej opcji, bo mało to oglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raven2156 napisał:

U mnie w tym roku najprawdopodobniej nadejdzie wiekopomna chwila i pozbędę się C+ raz na zawsze…

Czyli rozumiem, że śmiało można się z kimś zrzucić na pakiet dla dwóch urządzeń jednocześnie i działa to elegancko nawet na różnych IP tak? :) 

Tak. Dlatego liczę na podobną cenę i kupuję. Niby się nie opłaca, bo oglądam tylko 1 zespół, ale to, że mogę obejrzeć  bez problemu, na telefonie, w domu na tv (mam apke na 2 telewizorach żeby kobiecie nie przeszkadzać)

Z tym "działa elegancko" to różnie bywa😉

Paru kumpli w pracy mnie pytali o LP na spółę, ale mam ten komfort, że mam z kim się zrzucić i jest to osoba pewna na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ptak napisał:

Tak. Dlatego liczę na podobną cenę i kupuję. Niby się nie opłaca, bo oglądam tylko 1 zespół, ale to, że mogę obejrzeć  bez problemu, na telefonie, w domu na tv (mam apke na 2 telewizorach żeby kobiecie nie przeszkadzać)

Z tym "działa elegancko" to różnie bywa😉

Paru kumpli w pracy mnie pytali o LP na spółę, ale mam ten komfort, że mam z kim się zrzucić i jest to osoba pewna na 100%

No i super. To chciałem usłyszeć! :D

Ja czysto teoretycznie też mam kumpli pewnych w 100% którzy mogliby się zrzucić (no chyba, że zdecydują się zostać przy C+)... Najwyżej będę pytał na forum czy ktoś będzie chętny na ten dwuosobowy pakiet po połowie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
13 minut temu, Raven2156 napisał(a):

Wiadomo kiedy będzie można kupić ten pakiet roczny LP dla dwóch urządzeń? Mam na myśli ten z jednorazową płatnością za 12-msc dostęp a nie w formie miesięcznej subskrypcji.

No i jak wyglądały ceny w zeszłym roku?

Jesli nie naprawia tego LP, to jedna rada - nie kupuj. Przepij, przecpaj, daj bezdomnemu, spal te pieniadze, ale nie plac im za ta farse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Jesli nie naprawia tego LP, to jedna rada - nie kupuj. Przepij, przecpaj, daj bezdomnemu, spal te pieniadze, ale nie plac im za ta farse.

kompletna przesada

caly rok uzywalem ogladalem prawie cale po i wszystko dzialalo bdb

polecam kupic razem z nowym 2k i dzielic na 2 osoby lp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2023 o 06:35, Kubbas napisał(a):

Dzisiejszej nocy LP wylogowało mnie co najmniej 7 razy

Chyba nie było osoby która nie miała tych problemów, dlatego tu do bardzo dobrze. Wielokrotnie trzeba było ratować się streamem na szybko.

38 minut temu, Kubbas napisał(a):

kompletna przesada

caly rok uzywalem ogladalem prawie cale po i wszystko dzialalo bdb

polecam kupic razem z nowym 2k i dzielic na 2 osoby lp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LAF napisał(a):

a nie czekać do 9/10 gdzie zwykle wtedy bywa Upload na stronki 

Akurat w PO masz aktualnie uploady praktycznie zaraz jak tylko się mecz skończy. W RS może być z tym troszkę gorzej ale zasadniczo nie ma jakichś opóźnień. W dodatku podczas PO często były wrzucane też odcinki Inside the NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.