Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

na Xboxie jest sztos

bo lepiej sie obraz skaluje, ogolnie wygoda jest chyba najlepsza na Xboxie bo uzywam na nim na telefonie i na kompie

btw wie ktos jak rozszerzyc obraz na telefonie? czasami uda mi sie to zrobic przypadkiem, ale nie moge tego nigdy zrobic jak chce, probowalem roznych swipeow i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Czy tak jak @Lucas pisał trzeba robić jakieś kombinacje co do regionu czy po prostu odpalam konsolę , pobieram aplikację, loguję się i śmiga ?

Na Xboxie nie, na PS trzeba. 

8 minut temu, Kubbas napisał:

na Xboxie jest sztos

bo lepiej sie obraz skaluje, ogolnie wygoda jest chyba najlepsza na Xboxie bo uzywam na nim na telefonie i na kompie

btw wie ktos jak rozszerzyc obraz na telefonie? czasami uda mi sie to zrobic przypadkiem, ale nie moge tego nigdy zrobic jak chce, probowalem roznych swipeow i nic

Trzeba dwa razy kliknąć na mecz, przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lucas napisał:

Tak, wtedy powinno być na cały ekran, ale może to kwestia skrótów w telefonie, a nie w aplikacji, więc nie gwarantuje :D

dzieki, dziala, nigdy bym na to nie wpadl zwlaszcza ze trzeba to umiejetnie zrobic zeby zadzialalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2023 o 10:26, LAF napisał:

Ja póki co wybiorę chyba jakiegoś sticka. Ktoś używa od Amazona ? 

Ja wcześniej miałem Roku , ale na ten sezon kupiłem stick Amazona. Polecam wydatek jednorazowy i niewielki , warto też kupić subskrypcję Prime , na razie jest promocja 49 zł /rok , w US za Prime trzeba zapłacić $139,w porównaniu do cen Netflixa to też tanio jak barszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Można link do tej subskrypcji ? 

https://www.amazon.pl/prime?ie=UTF8&tag=pltxtgostdde-21&hvadid=606822777012&hvpos=&hvexid=&hvnetw=g&hvrand=1577327825161104883&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=p&hvdev=c&ref=pd_sl_64ksd0ohi8_e  Nie jest to to samo co Prime w US bo tam można kupić prawie wszystko , ale pięć dych za rok to jest półdarmo, oprócz tego jest sporo stacji TV i programów amerykańskich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LAF napisał:

Można link do tej subskrypcji ? 

Wejdź na stronę amazon.pl w zakładkę prime. Mam bo stwierdziłem że 50 to żaden pieniądz, ale mało korzystam. Tyle, że to nie są nawet 3 piwa w lokalu a czasami coś ciekawego się znajdzie. No i jak kupujesz na Amazonie to masz dostawę prime 

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

z ta lokalizacja mecza bule, rozumiem czemu to zrobili ale itak wkurwiajace to jest

jak juz sie odpali mecz mozna wylaczyc ale still nie raz zapomne i mi zzera baterie

c*** z baterią, ja nie mogę w pracy oglądać po wi-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

włącz lokalizacje

NawetNie prosiło o lokalizacje tylko od razu to wywalało .

Już jest ok, pewnie usuwali przerwy i chwilowo mecze były niedostępne. 

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Nie wylogowało Cię z konta przypadkiem?

Nie, już jest ok. 

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

z ta lokalizacja mecza bule, rozumiem czemu to zrobili ale itak wkurwiajace to jest

jak juz sie odpali mecz mozna wylaczyc ale still nie raz zapomne i mi zzera baterie

To raczej nie lokalizacja tak zżera, cała appka mocno obciąża procek. Mi w ciągu 2h meczu potrafi zejść 40% baterii... Żadna inna appka z której korzystam tak nie obciąża procka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.