Skocz do zawartości

Blake Griffin's official bandwagon /Neron nie spalił Rzymu!!


dh12

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze, że o defensive skills nie zahaczyło, bo na fali ogólnego orgazmu blake zostałby niechybnie

obrońcą roku, a tak przynajmniej w tej materii nikt nie udaje, że jest lepiej niż w rzeczywistości i

mozna to powiedzieć zanim komus się zbierze na podobne wyznania miłosne. styczeń, zima, kaloryfery

chude, do playoffs daleko, atrakcja jak znalazł - doświadczenie z jego umiejętnościami sięga dramatycznych

meczów o wszystko w połowie sezonu, ale basta, już wiadomo, że on umie ;] pare dunków, brzydkie słowo

do starszego kolegi i uciecha na sto dwa. doda to czy ptak ?

jak blake jebie we wsze strony, zawsze kropla w kalesony, parafrazując stare powiedzenie, dodawszy

mu calkiem nowy sens.

 

męskie majtki z napisem na dupie "dunk me blake" mogą niebawem stać się bardzo chodliwym towarem. podpowiadam co bardziej obrotnym. rozpoznanie rynku macie w tym wątku. biznes plan nie będzie problemem. będą szły jak bułki świeże. powiedziałbym nawet - bułki z parującą kiełbaską.

 

ja bym może i ruszył z produkcją, ale się trochę wstydzę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już jest obudowany - Eric Gordon gra na poziomie all-stara, na wschodzie by nim na pewno był.

Baron Davis jak mu się chce jest dobrym pg, Kaman w zeszłym sezonie był all-starem i zdrowy w formie jest w top10, a może nawet wyżej, centrów. Jordan jest fajnym rolesem, na sf jest Aminu, który nadaje się na ławkę jako kolejny dobry roles. Potrzeba dobrego sf, ale jest pick od Minny unprotected w 2012. Clippers w tym sezonie mieli spory problem z kontuzjami, ich teoretycznie najlepszy zawodnik kontuzjowany, do tego Davis był długo out, a Bledsoe jest ovverrated.

Swoją drogą ciekawi mnie jakby Gordon wyglądał na pg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytry, griffina widzialem 2-krotnie z lakers i mecz z suns

w tych meczach nie pokazal, ze ma ruchy w ataku

przeciwko odomowi i gasolowi walil glowa w mur przez 3,5 kwarty

to co wpadlo to dunk w 1 polowie, dunk w 3q i jakies dziwne and1 w 4q ale do olajuwona czy malona mu daleko. baczniej mu sie przygladne ale po tym co pokazal w meczach, ktore widzialem to on nie ma ruchow. ma jakies dunki i silowe ruchy. to nie sa ruchy, o ktorych mialem na mysli.

 

pis

 

edit nawet w tych 47 punktach nie pokazal ruchow, o ktore mnie chodzi. jasne obkrecil sie na fosterze, swietnie kozluje. potrafil grajac przodem rzucic o deske ale nie widzialem w tym jakiejs wielkiej gracji. nie czulem tez w tym jakiejs pewnosci. owszem ma predyspozycje, fajnie, ze ojciec byl trenerem ale o jego ruchach pogadamy za rok czy dwa (albo i za pol roku patrzac na jego rozwoj) jak juz je odpowiednio rozwinie i da sie po nich poznac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już jest obudowany - Eric Gordon gra na poziomie all-stara, na wschodzie by nim na pewno był.

Baron Davis jak mu się chce jest dobrym pg, Kaman w zeszłym sezonie był all-starem i zdrowy w formie jest w top10, a może nawet wyżej, centrów. Jordan jest fajnym rolesem, na sf jest Aminu, który nadaje się na ławkę jako kolejny dobry roles. Potrzeba dobrego sf, ale jest pick od Minny unprotected w 2012. Clippers w tym sezonie mieli spory problem z kontuzjami, ich teoretycznie najlepszy zawodnik kontuzjowany, do tego Davis był długo out, a Bledsoe jest ovverrated.

Swoją drogą ciekawi mnie jakby Gordon wyglądał na pg?

eric gordon nie jest all starem, chyba że takim jak jamal magloire. Pół sezonu szukał formy rzutowej, przez pierwsze 20 spotkań nawet raz nie miał 50% za 3, a jego skuteczność za ten okres to oszołamiające 26/98 czyli jakieś 25%. Dodatkowo ma metr wzrostu i nie nadaje się na sg.

 

Ten kaman o którym piszesz w ciągu ostatnich 4 sezonów opuścił ze 110 spotkań, także nie ma co liczyć że kiedyś będzie zdrowy. Barron jest debilem, gra kiedy mu się chce, w formie jest kiedy mu się chce - nie ma co na niego liczyć. Reszta to zapchaj dziury. Aminu i Bledsoe w normalnej rotacji graliby z 10 minut. W sumie.

 

Także nie pisz o obudowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake nie jest obudowany. Jordan jest fajny na lata, Eric Gordon może byc ale bez rewelacji i Davis, który jak chce to gra. W żadnym razie to nie jest contender a maks PO. Do tego Baron młodszy i chudszy się nie robi. Clippersi potrzebują jakiejś konkretnej drugiej opcji na pozycję 3 i rozgrywajka jakiegoś. Na ich miejscu startowałbym po Iguadole, J-Smoova albo może Stefka Currego ale nawet posiadanie Iggiego nie robi z nich contendera a chyba zgodzisz się ze mną, że Griffina interesuje miś prawda? Mocno wierzę, że uda się w LAC dobrac jakis konkretnych ludzi choc i tak czuję, że skończy w LAL.

 

Oby nie. Proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambis a może nie potrafisz znieśc że (jak Donald) niczego nie spieprzy to Clipps za 2,3 sezony będą tą lepszą drużyną w LA.CO z tego że Gordon jest niski jak siłowo i motorycznie zjada połowe SG w tej lidze.Ciekaw jestem kto krył Gordona w meczu z LA że ten był najlepszym graczem meczu.Pewnie nie Bryant bo to on zawsze biega za role'sami albo PG przeciwników.

 

"Ten kaman o którym piszesz w ciągu ostatnich 4 sezonów opuścił ze 110 spotkań," popatrz lepiej w historie kontuzji Bynuma

 

" nawet w tych 47 punktach nie pokazal ruchow, o ktore mnie chodzi. jasne obkrecil sie na fosterze, swietnie kozluje. potrafil grajac przodem rzucic o deske ale nie widzialem w tym jakiejs wielkiej gracji." Gasol za to zdobywa swoje punkty z taką gracją ze aż jęczą trybuna (oj pomyłka to jęczy sam wykonwaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma jakies dunki i silowe ruchy. to nie sa ruchy, o ktorych mialem na mysli.

 

pis

 

edit nawet w tych 47 punktach nie pokazal ruchow, o ktore mnie chodzi. jasne obkrecil sie na fosterze, swietnie kozluje. potrafil grajac przodem rzucic o deske ale nie widzialem w tym jakiejs wielkiej gracji. nie czulem tez w tym jakiejs pewnosci.

 

^ O tym firmowym zagraniu mówiłem, wykonuje to bardzo często, tu akurat Zach dał się ponadprzeciętnie wyjebać, ale normalnie Blake też spokojnie to kończy hakiem.

 

 

 

 

Także nie wiem co miałby robić (i jak często), żebyś uznał, że ma ruchy, przecież nawet "ci, którzy mają ruchy" jak KG, Boozer czy Nene, zdobywają zdecydowaną mniejszość swoich punktów po takich akcjach 1 na 1, a Hakeem jak fajnie by nie wyglądały jego fejki na youtube pewnie z 20x więcej wykonywał zwykłych haków czy jumperów. Nie wspominając już o Amare, który jakby nie było pojawia się w rozmowach o MVP, a jego jedyne ruchy to "barem w klatę" i "skoczę wyżej niż gość, który mnie broni".

 

przeciwko odomowi i gasolowi walil glowa w mur przez 3,5 kwarty

Nie oglądałem tego meczu, ale Kobe powiedział "Blake just ran through Pau" czy coś takiego. Poza tym ocenianie go po występie przeciw najlepszej parze podkoszowych w lidze jest nieco narażone na błędy, kiedy pozostałe 29 zespołów nie dysponuje takim frontcourtem i dysponować nie będzie.

 

Poza tym coraz bardziej wydaje mi się, że Blake ma raczej 6'8'' niż 6'10'', a jeśli podkoszowy o wzroście 6'8'' i zasięgu rąk wysokiego SG w swoim trzecim miesiącu w lidze zdobywa +25 ppg na +52% FG to chyba cośtam się umie poruszać pod tym koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol za to zdobywa swoje punkty z taką gracją ze aż jęczą trybuna (oj pomyłka to jęczy sam wykonwaca)

co to wnosi do dyskusji?

 

chytruz i od razu lepiej:) bede przygladal sie teraz tym kilku ruchom. moze to kwestia tego, ze kg czy innych grajkow widzi sie juz wiele lat i czlowiek przyzwyczail sie do ich firmowych zagran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2, ale tutaj dochodzimy do tego samego problemu co w przypadku Lebrona. Jeżeli Blejk przodem do kosza potrafi niszczyć 90% ligi, a w dwóch meczach w sezonie ma lekki problem a i tak udaje mu się ostatecznie rozgryźć defense to po co na siłę skupiać się i walić post moves tyłem ? Zwłaszcza przeciwko nieposkładanej obronie Suns ? FINEZJA I GRACJA MU POTRZEBNE. Ja jebie. To nie konkurs piękności lecz skuteczność, Ryży jest skuteczny i znajduje drogę do kosza. Ma chyba najlepiej w lidze opanowany spin, nieprawdopodobną dynamikę więc niech wykorzystuje swoje zalety (tak jak nie robi tego DH12) a jest na tyle bystry i ma na tyle opanowane fundamentals że jak przyjdzie dzień w którym będzie musiał z finezją kręcić obrońcami to będzie to robił. Niewielu wysokich potrafi dobrze grać bez piłki w ataku a on to potrafi, to wskazuje na spore BBall-IQ. Przez najbliższe 10 lat może spokojnie grać przodem, bo wystarcza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i`m in :]

 

lebrona do blake`a nawet nie porównujcie, bo blake i james w kategorii fundamentals i bball skills czy go to moves nie występują obok siebie. blake jest już w tej chwili, w tej kategorii przed jamesem. ale nie o tym

chociaż jak jest okazje pojeździć po jamesie to zawsze spoko.

więc napisze jeszcze że ostatnio czytałem gdzieś taki ranking pt. kto jest najtrudniejszy do obrony w lidze. i wiecie co? jamesa nie było nawet w top5, a był tam napewno wade.

był też durex, kobe, howard i nie pamiętam kto jeszcze albo rose albo dirk.

pojeździć po jamesie zawsze spoko.

 

do tego lebron piszący o cavs i karmie, a na drugi dzień dostający wpierdol od clippers i skręcający kostke. bezcenne.

 

ale nie o tym

musze się przyznać do winy, wycofać z mojej wczesnosezonowej tezy, że blake nie bedzie franchise playerem w tej lidze. otóż będzie.

obecnie ma chyba idealnie złożony dla siebie team. tak grający baron, świetny gordon(kto pisał że nie penetruje? come on, oglądajcie mecze), spot up shooter gomes i defensywny jordan pod koszem.

problemem clipps jest słaba ławka, oprócz rookasów - aminu i bledsoe`a, nie ma tam nikogo wartościowego kto by wnosił coś do gry.

 

tak więc trzeba jeszcze troche czasu aż blake rozgryzie wszystkie elementy, wszystkie szczegóły gry aż będzie jedym z superstarów w lidze.

jakoś specjalnie się nim nie jaram, tzn za każdym razem jak oglądam hajlajty to mam jape otwartą jak marzec przy blowjobie, ale doceniam go strasznie, podziwiam, a jednocześnie boje się gdy gra z moimi teamami. chyba styknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła, to że chciałeś sobie pojeździć po Lebronie widać po tym, że umyślnie nadinterpretowałeś moja słowa ;] Ja jedynie porównałem sytuację, gdzie obaj są oskarżani o to że nie mają finezyjnych ruchów,a reprezentują jedynie brute force. Fundamentali nie porównałem. Ale props za blowjob joke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james w kategorii fundamentals i bball skills czy go to moves

Nie kumam ocb z tym nowym ulubionym słówkiem shavlika. Go to move kojarzy mi się wyłącznie z drewnianym gościem, który gra w drużynie w liceum, ma 205cm wzrostu i nie potrafi w ogóle grać, ale jest wysoki więc się przyda. Wtedy uczy się takiego typa "go to move", żeby nie musiał się zastanawiać co robić z piłką i nie potykał się o własne nogi, tylko zawsze wiedział co ma grać kiedy dostanie piłkę, miał jeden go to move, żeby mu się nie pomyliło, najczęściej "złap piłkę w dwie ręce, obróć się przez lewe ramię, lewą ręką blokuj obrońcę, a prawą rzucaj hakiem". Jak taki drewniak po tysiącach prób na treningu oswoi się ze swoim go to move, daje się mu jeszcze counter move, coby był 2 razy bardziej zabójczy! Dlategoż kampania "Lebron nie ma go to move" dziwi mnie nieco, bo nie wiem kurna jakie LeBron ma mieć, w dodatku nie będąc podkoszowym, albo kurna wejdzie pod kosz, albo kurna rzuci jumpera, na c*** mu tutaj jakiś go to move to nie wiem, jak rzucić albo wejść może kiedy mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james w kategorii fundamentals i bball skills czy go to moves

Nie kumam ocb z tym nowym ulubionym słówkiem shavlika. Go to move kojarzy mi się wyłącznie z drewnianym gościem, który gra w drużynie w liceum, ma 205cm wzrostu i nie potrafi w ogóle grać, ale jest wysoki więc się przyda. Wtedy uczy się takiego typa "go to move", żeby nie musiał się zastanawiać co robić z piłką i nie potykał się o własne nogi, tylko zawsze wiedział co ma grać kiedy dostanie piłkę, miał jeden go to move, żeby mu się nie pomyliło, najczęściej "złap piłkę w dwie ręce, obróć się przez lewe ramię, lewą ręką blokuj obrońcę, a prawą rzucaj hakiem". Jak taki drewniak po tysiącach prób na treningu oswoi się ze swoim go to move, daje się mu jeszcze counter move, coby był 2 razy bardziej zabójczy! Dlategoż kampania "Lebron nie ma go to move" dziwi mnie nieco, bo nie wiem kurna jakie LeBron ma mieć, w dodatku nie będąc podkoszowym, albo kurna wejdzie pod kosz, albo kurna rzuci jumpera, na c*** mu tutaj jakiś go to move to nie wiem, jak rzucić albo wejść może kiedy mu się podoba.

A znowu Kobego się chwali, że ma to go move, czyli fadeaway jumper z każdego miejsca na boisku, czyli jeden z najmniej skutecznych rzutów w koszykówce. Szkoda, że pamiętacie tylko te w których trafia i pojawiają się w top10. Da się sprawdzić ile "fejdałejów" oddaje i z jaką skutecznością ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy o go to move na poziomie nba a nie na poziomie drewniaków z liceum, których się bierze do gry bo są wysocy.

go to move to dla mnie takie zagranie w ataku, które kozaki robią w crunch time żeby zdobyć pkt czy złapać kogoś na faul ewentualnie i rzucać ft.

pierce ma te swoje fade awaye z półdystansu, efekt - pkt, faul, czasem cegła

kobe ma te swoje fade awaye z lini końcowej czy z 4,5 m , efekt - pkt, faul , czasem cegła

durex ma te swoje wymuszanie fauli na opuszczone ręce

nawet howard na ten półhak z prawej ręki, jak zaczyna z lewej strony kosza ruch

troche by się jeszcze tego znalazło. nie chce pi*****ić żadnych definicji, bo ich nie ma, ale można bybyło taką pewnie jakoś zbudować.

ale każdy kto ogląda ten widzi.

lebron tego nie ma , bierze to co mu daje defensywa, a jak defensywa mu nic nie daje jak np w serii z celtics to spuszcza głowe i wyjeżdża z ohio.

jedynym go to move lebrona jaki pamiętam z czasów cavs było pozowanie do foteczek robionych przez mo williamsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.