Skocz do zawartości

All-Defensive


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Jefferson 10/16, Bargnani 27 pts, Horford 8/13, Hibbert 8/16 19 pts, gdzie całe Pacers tylko 86 pts (już rok temu Hibbert zrobił hujnię DH), Horford 7/14 16 pts w opór defensywnym meczu, Jefferson po raz kolejny, Garnett 10/14, Lopez 8/15 20 pts .. W większości przypadków podkoszowi najlepszymi strzelcami drużyn przeciwnych.

http://www.82games.com/1011/10ORL18.HTM#bypos

 

dlaczego przeciwnicy Howarda tak zalosnie wypadaja przeciwko niemu ? 11.7 PER (przy srednim PER dla centrow okolo 16-17), 16 Pts Per 48 na slabej skutecznosci ... wyjasnij mi tą zagadke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie Rose najbardziej średniawo(bo i tak nie słabo).

Weźmy CP3, Derona, Rose'a, Rondo i Westbrooka, i popatrzmy na opponent per oraz to def net.

CP3: 17.5/ -2.1

Deron: 14.4/+9.9

Derrick: 13.7/+2.8

Rondo: 12.7/+4.9

Westbrook: 20.5/+8.5

 

Czyli w sumie jakby oceniać przez pryzmat tego co jest podane obrona derricka prezentuje się trochę lepiej niż "średniawo".

 

No ale dodajmy do tego jeszcze Steva Nasha: 11.5/-1.2 . I ja w tym momencie nie mam pytań 8)

 

To jeszcze popatrzmy na drtg zaprezentowane na basketball-reference:

CP3: 99

Deron: 107

Derrick: 103

Rondo: 99

Westbrook: 107

Nash: 117

 

Czyli tu też trochę lepiej niż średniawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jefferson 10/16, Bargnani 27 pts, Horford 8/13, Hibbert 8/16 19 pts, gdzie całe Pacers tylko 86 pts (już rok temu Hibbert zrobił hujnię DH), Horford 7/14 16 pts w opór defensywnym meczu, Jefferson po raz kolejny, Garnett 10/14, Lopez 8/15 20 pts .. W większości przypadków podkoszowi najlepszymi strzelcami drużyn przeciwnych.

http://www.82games.com/1011/10ORL18.HTM#bypos

 

dlaczego przeciwnicy Howarda tak zalosnie wypadaja przeciwko niemu ? 11.7 PER (przy srednim PER dla centrow okolo 16-17), 16 Pts Per 48 na slabej skutecznosci ... wyjasnij mi tą zagadke.

nom, a przeciwnicy Nasha mają per 11,5.

Do tego opp Earla Barrona (mam nadzieję, że jeszcze nie zapomnieliście o nim?) 12,7..

Mam w dupie te zaawansowane staty. Oglądam mecze, gdzie jest 1on1 ruchany Howard i resztę przytoczyłem. Wczoraj go Amare przepychał.. Oglądałeś? Byle lepszy środkowy i ok 20 pts, <50 fg%. Wiem, że Howard lata do pomocy, ale ja tu nie mówię, że on jest słabym defensorem, ale po prostu na pewno nie najlepszym i tyle. Takie moje zdanie od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jefferson 10/16, Bargnani 27 pts, Horford 8/13, Hibbert 8/16 19 pts, gdzie całe Pacers tylko 86 pts (już rok temu Hibbert zrobił hujnię DH), Horford 7/14 16 pts w opór defensywnym meczu, Jefferson po raz kolejny, Garnett 10/14, Lopez 8/15 20 pts .. W większości przypadków podkoszowi najlepszymi strzelcami drużyn przeciwnych.

w tym sezonie Hawks wychodza przeciw Magic z Al'em na PF , po tym ja k w poprzednim Drwal zamiótł jego i cale Jastrzrebie z powierzchni parkietu

 

Hibbert - tak w jednym z meczów mial tyle pkt w drugim chyba 3 , albo 4 pkt

Garnek tylko czasami jest kryty przez Dwighta , generanie nie zdobywa przeciw nie mu na post up,

Taak Lopez przesuwający drwala.... :roll:

Podales Ciekawa teze , poparles to nawet argumentem ze ogladales Magic, mowisz ze w tym przypadku adv.stats sie nieco mylą

To ja powiem ze obejrzalem w tym sezonie wszystko Magic

w tamtym chyba ze 3 opuscilem i zwyczajnie naciągasz prawde ( zeby nie powiedziedz ze sie mylisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Hawks Smith na sf, Horford na pf z powodu kontuzji Marvina i nie powiesz chyba, że Howard w tych meczach zajmuje się bratem umiłowanego tak na tym forum Jarrona Collinsa? :D

czy wg was Howard broni na nogach, 1on1 conajmniej dobrze?

 

Wychodzę na balet, szczęśliwego nowego, jutro dokończymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jeśli chodzi o 1on1 post defense to ani on Gortat w tym wybitni nie są, ale na warunki nba są kolejno wybitni i bardzo dobrzy.

To na jakie warunki oni nie są wybitni ? Kosmicznego meczu ?

Nie bardzo rozumiem pytanie.

Po prostu w nba help defense to najwazniejsza rzecz jaką robi wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam skąd bierze się defensywa bulls. Skoro żadnego z naszych graczy nie można zaliczyć do nawet szerokiego top, a najlepszym "teoretycznym" obrońcą jest Joakim który tak tak żeby było śmiesznie nie gra.A żeby było jeszcze śmieszniej, nawet z Boozerem byki są 2 obroną ligi (na tę chwilę).

bez Noaha grali przeciw drużynom bardzo słabym ofensywnie (poza jedną):

NJN 28 miejsce w ortg

mil 30

det 20

NYK 7

was 25

phi 22

LAC 21

 

a mecz z NY przegrali między innymi dlatego, że nie potrafili ich ograniczyć w obronie - knicks mieli ponad 60 TS% w tym spotkaniu.

 

Jeśli nie ma ani jednego reprezentanta bulls w 1st czy 2nd piątce, to ja chce żeby trenerem najlepiej broniącej piątki był Tom Thibodo. 8)

tak, jego podejście do defensywy na pewno ma ogromny wpływ na postęp bulls i wszystko to pokazuje jak dobrym defensywnie jest trenerem.

 

http://www.82games.com/1011/10ORL18.HTM#bypos

 

dlaczego przeciwnicy Howarda tak zalosnie wypadaja przeciwko niemu ?

jak to jest liczone? ktoś ogląda te wszystkie mecze i zapisuje kto faktycznie w poszczególnych akacjach był odpowiedzialny za niecelny rzut czy stratę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek napisał(a):Ja to się zastanawiam skąd bierze się defensywa bulls. Skoro żadnego z naszych graczy nie można zaliczyć do nawet szerokiego top, a najlepszym "teoretycznym" obrońcą jest Joakim który tak tak żeby było śmiesznie nie gra.A żeby było jeszcze śmieszniej, nawet z Boozerem byki są 2 obroną ligi (na tę chwilę).

 

bez Noaha grali przeciw drużynom bardzo słabym ofensywnie (poza jedną):

NJN 28 miejsce w ortg

mil 30

det 20

NYK 7

was 25

phi 22

LAC 21

 

a mecz z NY przegrali między innymi dlatego, że nie potrafili ich ograniczyć w obronie - knicks mieli ponad 60 TS% w tym spotkaniu.

między innymi przez to co podałeś, ale przede wszystkim przez to że w 4q przez dobre kilka ładnych minut nie potrafiliśmy im rzucić punktu i nas odjechali.

Ale bez noah do (optymistyczna wersja) połowy lutego też nie jest źle:

Bucks 30

Orlando 15

Memphis 18

Dallas 10

Charlotte 26

Indiana 24

Miami 5

Boston 11

Detroit 20

Nets 28

phila 21

clevland 29

toronto 14

hornets 23

portland 13

utah 9

clippers 22

gsw 16

Oczywiście szału nie ma, ale do powrotu joakima bardzo źle być nie powinno. Będzie to ciężki okres bo i trudne mecze z magic miami i bostonem i wycieczka na zachód, ale od dodatni bilans można powalczyć spokojnie. Utrzymać się w czołówce obron będzie też cięzko, ale kurt który zastępuje joakima nie daje się ruchać (popatrz na jego mecze z lopezem czy bogutem, a jak nie masz czasu to poprostu zerknij na drtg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przypomninam Bulls, druga obrona ligi, a bycie dobrym obrońcą to nie tylko cyferki, tylko bronienie pickow, deska, rotacje, help defens. Więc weź nie pierdol, że Bogut jest drugim obrońcą wśród centrów, bo dodaj do tego jeszcze Chandlera i Perka o których zapomniałem.

 

Noah kontuzjowany, a w międzyczasie Bulls stają się pierwszą obroną ligi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://www.nba.com/2011/news/features/0 ... ef:nbahpt1

 

dooling, korver,bass,davis??

oł jee.

 

Tak nawiasem, jeśli w pierwszej piątce obrońców nie będzie reprezentantów z chicago i bostonu, to te "wyróżnienia" nie mają sensu.

jak dla mnie to:

na pg nie wiem kto więc daje nie pg.

andre iguodala- ronnie brewer

luol deng-kev garnett

dh12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pierwszą piątkę dostanie w tym roku Wade choćby za te najwięcej bpg w historii wśród guardów.

Przecież wiadomym jest, że nie dają tej nagrody tylko za umiejętności ale tez za hype.

 

I czego tak Brewera chcecie w tych AllD? Nie należy się to bardziej Dengowi?(swoją drogą ciekawe czy on i Artest wyprą Jamesa z allD teamów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pierwszą piątkę dostanie w tym roku Wade choćby za te najwięcej bpg w historii wśród guardów.

Przecież wiadomym jest, że nie dają tej nagrody tylko za umiejętności ale tez za hype.

 

I czego tak Brewera chcecie w tych AllD? Nie należy się to bardziej Dengowi?(swoją drogą ciekawe czy on i Artest wyprą Jamesa z allD teamów)

Artest :lol: Czyli lecimy na repie :mrgreen:

Jak już Garnett, ale raczej James dostanie, a Luol do 2nd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a na czym innym? Akurat miał kilka big time zagrań, na kilka spotkań się spiął etc. Myślę, że wystarczy.

 

Wydaje mi się, że pierwszą piątkę dostanie w tym roku Wade choćby za te najwięcej bpg w historii wśród guardów.

 

cos Ci sie pokwasilo chyba, no nie ?

Jestem na 99% pewien bo tak gadali podczas meczu jakis czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pierwszą piątkę dostanie w tym roku Wade choćby za te najwięcej bpg w historii wśród guardów.

Przecież wiadomym jest, że nie dają tej nagrody tylko za umiejętności ale tez za hype.

 

I czego tak Brewera chcecie w tych AllD? Nie należy się to bardziej Dengowi?(swoją drogą ciekawe czy on i Artest wyprą Jamesa z allD teamów)

Artest :lol: Czyli lecimy na repie :mrgreen:

Jak już Garnett, ale raczej James dostanie, a Luol do 2nd.

Weź człowieku obejrzyj trochę meczów, a nie pierdolisz jak zwykle. Niech Ci Durant opowie jak to Ron leci na reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.