Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

Przez to inni dobrzy guardzi, grajacy lepiej od Kobego w tym sezonie jak Deron czy Manu mozliwe, ze ASW nawet nie powachaja. Wkurwia mnie to.

zartujesz, prawda?

 

Ani troche. Moim skromnym zdaniem Deron czy Manu swoja gra sprawili, ze bedziej zasluguja na miejsce w ASG niz Kobe. Czy to az tak kuriozalne, iz myslisz, ze zartuje?

 

Sezon temu Kobe gral do ASW jak natchniony. Relatywnie dobra skutecznosc, miliony buzzer beaterow, z ktorych wiekszosc to byly gamewinnery. Bezsprzecznie zaslugiwal na start na SG.

 

Teraz, to chyba ty zartujesz, jezeli twierdzisz, ze byl dla swojej druzyny wazniejszy i gral lepiej niz taki Deron czy Ginobili. Nawet dodalbym do tego jeszcze Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, naprawde jestescie tak bezdenni? ASW to jest konkurs pieknosci, a nie rywalizacja o MVP. A Wy toczycie spory kto bardziej zasluzyl na S5. A tam sie wybiera od czapy, a nie za gre. Jakby sie odpowiednio duzo ludzi skrzyknelo, to i Okafor by sie znalazl w S5.

Ja to rozumiem, to też właśnie napisałem, że formuła jest c***owa.

 

Tyson Chandler walczy o DPOTY w tym roku, tak, zasługuje o wiele bardziej niż Bynum. Zresztą w moim poście chodziło mi o to, że faktycznie nie ma wyraźnych kandydatów na zachodzie, na których warto głosować i wygrywa Bynum na którego głosuje cała sraczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan za Jenningsa w SDC :D dobrze dla widowiska i jestem prawie zadowolony z tego skladu :) Ibaka mi srednio pasuje mogli wymyslic cos lepszego, oby zaskoczyl.

 

2 stycznia pisalem:

Griffin

McGee

Westbrook

DeRozan

 

tych gosci chcialbym zobaczyc w sdc. ewentualnie Brown (dwoch gosci z LA :wink: ) za Westbrooka ale tylko pod warunkiem ze cos by tym razem wymyslil. bo mozliwosci ma a spierdolil ro temu

Teraz dochodze do wniosku ze mogliby dac Weemsa z Raptors ale nie jest zle. Oby DeMar pokazal sie z lepszej strony niz rok temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Stern do s5 weźmie Gasola na C, i dzięki temu trenerzy wybiorą jeszcze Odoma, bo jeśli nie zagra w tym roku, to już chyba nigdy nie zagra i będzie miał całkiem sporą szansę, być najlepszym graczem w historii, który nie grał w ASG.

No tak, to dodajmy jeszcze Fishera i Artesta. Wogole powinni grac Lakers vs reszta ligi.

 

Formuła jest c***a warta, to wiadomo od wieków. Bynum nie zasługuje w tym sezonie, za mało zagrał ale i tak pewnie bedzie w s5. Wogole zeby juz nie wyjsc tak antyLAL to uwazam ze kpiną bedzie dac Bynuma zamiast Gasola na C. Gasol jak najbardziej zasluzyl a to ze gra w druzynie z AB to tylko powoduje ze jest w kategorii forwards, chociaz jest wyzszy niz 3/4 centrów. Zwłaszcza ze w ASG nie istnieja matchupy i jakby tylko chceli to moglby grac na sg zamiast Kobego.

 

Na wschodzie wybor s5 moze byc tylko taki:

Rose

Wade (Rondo?)

Lebron

Amare

Howard

 

Ale tak jak juz ktos wspomniał, nie ma co dyskutowac kto zaslouzyl a kto nie, bo obecnie ASG w przetłumaczeniu na polski to viva najpiekniejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi łaskawie, czy Bryant, Gasol lub Odom nie zasługują na ASG ? Co 3 zawodników z jednego klubu to jest coś nadzwyczajnego ? Gdyby miała to być 3 graczy z Bostonu to nikt by nawet nie wzruszył ramionami, no ale skoro z Lakers 3 zawodników, to jest manipulacja, Stern maczał w tym palce. Co za ludzie... Bryant, wiadomo All-Starr, Gasol, od kiedy wszedł na wyższy poziom (od kiedy jest w LAL) też jest zawsze powoływany przez trenerów, a Odom, robi kapitalną robotę i nie ma drugiego takiego uniwersalnego gracza w tej lidze, full package, LO poprostu na to zasługuje, chociaż na ten jeden występ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Boston ma lepszy bilans a ciezko typowac kogos po za Rondo.

Po drugie ASG to nie jest rutyna i tradycja (chociaz w ta strone zmierza) ze bierze sie graczy po zasługach i ładnych tatuażach- bo ten to wiadomo allstar, a tamten to wiadomo odkad przybyl do LA wskoczył na wyzszy poziom...

A po trzecie jest wielu zawodników którzy zasługują na występ a i tak ich tam nie bedzie. Tak samo jak paru zasłuzyło na pierscień a nigdy go nie zdobyli.

 

Sa lepsi na tą pozycje dlatego śmieszą mnie takie kandydatury jak Odom, ktory obecnie nie jest nawet starterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był Jamal Magloire to i Bynuma przeżyjemy.

już spokojnie akurat wtedy Magloire naprawdę fajnie grał a w samym ASG kilka akcji rewelka z Davisem pograli, natomiast to co się stało poźniej z jego karierą to już inna historia, w sumie Bynum może i talent ma na miarę ASG, może że w przyszłości w pełni zasłuży na to powołanie ale teraz to jest jakiś kosmiczny żart, spokojnie można by wymienić kilku graczy którzy bardziej od niego zasługują na to powołanie już nie mówiąc o ilości pf którzy mogą spoko grać na centra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był Jamal Magloire to i Bynuma przeżyjemy.

już spokojnie akurat wtedy Magloire naprawdę fajnie grał a w samym ASG kilka akcji rewelka z Davisem pograli, natomiast to co się stało poźniej z jego karierą to już inna historia, w sumie Bynum może i talent ma na miarę ASG, może że w przyszłości w pełni zasłuży na to powołanie ale teraz to jest jakiś kosmiczny żart, spokojnie można by wymienić kilku graczy którzy bardziej od niego zasługują na to powołanie już nie mówiąc o ilości pf którzy mogą spoko grać na centra
Hah, nominację Bynuma uważasz za kosmiczny żart ale nominację Gortata, który od miesiąca robi więcej niż 4-4 nie ? TYLKO DLATEGO, ŻE JEST POLAKIEM ? Śmieszna forma patriotyzmu.

 

Bynum talent to i ma, ale zdrowie mu nigdy nie pozwoli go do końca rozwinąć. Ale tak myślę, że nawet gdyby mu zdrowie dopisywało to i tak nigdy nie rozwinąłby się tak, żeby zasłużyć na te swoje 15 baniek za pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.