Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

West Guards: Kobe Bryant (LAL) 1,391,597; Chris Paul (NOH) 724,605; Manu Ginobili (SA) 504,123

A Williams o połowę mniej głosów od Paula :shock: Nie chodzi mi nawet o "odwieczną" debatę który lepszy, ale tak NOH kibiców nawet u siebie na hali nie mają, są niżej notowani, Paul jest ewidentnie mniej efektowny a to zyskuje idiotyczny poklask w tego wypadku głosowaniach, więc ja się pytam jak to jest możliwe :shock: [
Jest lepszy i bardziej lubiany. I nie mów, że Deron jest efektowniejszy, bo jedyne co on robi efektywnego to crossovery z miejsca...CP3 pokazywał nie raz taki ball handling, że szło się za głowe złapać.
Will potrafi solidną paczkę dostarczyć o to mi głównie chodziło, plus powtarzałem nie mówimy o poziomie, nota bene teraz niema już chyba eksperta nawet jednego w lidze który by postawił Paula>Will w tym sezonie a ty to stawiasz w takim swietle jak gdyby różnica w ilości głosów była proporcjonalna do umiejętności/jakości gry obecnie :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz niema już chyba eksperta nawet jednego w lidze który by postawił Paula>Will w tym sezonie

Hollinger na przykład.

Holinger to w ostatnim pr daje Jazz na 15 miejscu, ogólnie fajny typ, to plus Heat nad SaS, jeszcze przed porażkami na wyjeździe z ostatnich dni, jak mu się ten rank kupy trzyma to ja niezbyt wiem bo przelotnie patrzyłem, ale coś mi w nim i osobie tego kolesia nie gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj ogladajac double headera pokazali ciekawastatystyke . Nie zgadniecie ine dunkow w tym sezonie ma Jennings ... 2 ! Grifiin oczywiscie prowadzi w lidze ma 81 a McGee cos kolo 40 a Ibaka nawet nie zauwazylem bo tak zapatrzalem sie na tą dwójkę przy nazwisku Jenningsa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. dlaczego od poczatku glosowania mam wszystkie buttony nieaktywne ? Nie moge dodac zadnego zawodnia ...

( i bynajmniej moje pytanie nie jest zwiazane z demotywatorem o tym aby Polacy glosowali na Gortata bo ja swoj rozum mam i uwazam ze sa dziesiatki innych zawodnikow ktorzy zasluguja na ASG bardziej ale swoja drogą - bylaby niezla beka gdyby Polacy poszli sladami chinczykow - pytanie tylko ine musi miec glosow ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież, dla mnie to on jest żółty, nie biały nie czarny, tylko właśnie żółty, tak samo jak Allen i kilku innych ni to czarnych, ni to białych.

 

że co? o którego Allen'a Ci chodzi i tylko nie mów że o Ray'a.

 

całkowicie czarni są przecież, gdzie tu dyskusja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.