Skocz do zawartości

Kogo widzialbys w druzynie z Orlando?


MateX

Rekomendowane odpowiedzi

Rownie dobrze moze byc para rozgrywających, to czy Francis przesunie sie na SG a Nelson będzie w S5

czyli jednak nam rezerwowy PG potrzebny, choć nie wiem jak by miało wyglądać to co piszesz, dalej nie trzyma się to kupy, albo jeden będzie robił jedno a drugi drugie albo będzie kupa, a Nelson na SG to już przesada

jest to potencjał który trzeba wykorzystac tak jak SAS i Parker,

kiepskie porównanie, widziałem go zanim przeszedł tam i sorry ale on grał na poziomie 3 ligi ... Polskiej, na meczu w Pruszkowie wszedł jak było już po meczu i widać było że raczej marny z niego gracz, szybki jedynie, SAS z nim i jego S5, kompletnie zaryzykowało a to że tak łatwo się przystosował do stylu NBA i troche się poprawił to szczęście SAS, dla mnie ten ruch SAS to jest tak jak by teraz Magic wzieli Koszarka z nadzieją że zostanie gwiazdą w NBA, coś jak Trybański w NBA

Przykład VC pokazał to że nie trzeba oddac "zawodników z górnej półki" za gwiazde

już gorszego przykładu nie mogłeś dać

VC chciał oddejść z Toronto, Toronto chciało go oddać, a NJ oddali pół składu żeby go dostać i w sumie nieźle na tym wyszli ale dzięki temu można było pooglądać czasami VC na centrze :)

moze jakiś przykład bo nie ogarniam tego

jak tego nie ogarniasz to ja nie wiem co w tych gimnazjach was uczą, jedno wiem jeszcze troche i Język Polski całkiem zginie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wtracam się do dyskusji, bo Magic mocnio mnie nie interesuja tylko jeden cytat o VC

Przykład VC pokazał to że nie trzeba oddac "zawodników z górnej półki" za gwiazde

Dla mnie to fatlany przykłąd. To nie jest przykłąd tego że łatwo pozyskac gwiazde, tylko przykłąd tego jak głupi jest Bobcock, oddajac Cartera za nic, mając oferte z Blazers która była naprawde dobra. Wszystkie inne za Vince'a tez były ofertami porzadnymi, conajmniej z all starem. Ta sie wyłąmywałą a Rob głupio na to poszedł. NIe dostalismy nic. Było ryzyko że Zo nie bedzie grał, a wyszło jeszcze gorzej bo sie zbuntował i poszedł gdzie indziej. A o Williamsach nie warto wspominac, jak powiedzec ze to jedyne mieso tradowe za VC to az smiech ogarnia :lol: Vince chciał odejc, olewał sobie gre, był skłócony, wiec tylko wymiana wchodziła w gre, moze Bobcock wszystkim z nadzieją poodmawaił i potem wyszedł ten trade? Wiadomo jednak ze VC jest uwazany za SuperStara a Francis za All Staram mimo ze Air New Yersey( :wink: ) olewał sobie gre wszyscy wiedizeli ze stac go na wiecej, tylko nie chce. Z Francisem jest inaczej, chyba nie narzeka, nie ma konfliktów i go nie bedzie tak łatwo oddac. Poza tym GMowie nauczeni wymiana Cartera mogą nie isc tak łatwo w wymiany gwiazda-kilku solindych graczy players.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Nelson na SG to już przesada

Wiem że to lekka przesada ale to Ty napisałeś, nic nie wspomniałem o tym żeby Jaamera przesunąć na SG! Moje zdanie na ten temat jest takie żeby od poczatku nastepnego sezonu Francis grał na SG a Nelson PG w S5 (no chyba że pozyskamy kogos na którąś pozycje) i tyle, uważam że nie jest wcale za wczesniej na wystawianie Nelsona w pierwszej piątce, i dać mu prowadzic gre zespołu ... musi zdobywac pomału doswiadczenia :wink:

 

SAS z nim i jego S5, kompletnie zaryzykowało a to że tak łatwo się przystosował do stylu NBA i troche się poprawił to szczęście SAS

Tu trzeba zaryzykować, mysle że Jaamer jest w stanie wziąśc na siebie odpowiedzialność prowadzenia zespołu, tylko trzeba mu dać grać :lol:

 

już gorszego przykładu nie mogłeś dać

VC chciał oddejść z Toronto, Toronto chciało go oddać, a NJ oddali pół składu żeby go dostać i w sumie nieźle na tym wyszli ale dzięki temu można było pooglądać czasami VC na centrze

Najlepszy przykład to nie był ale takie wymiany jak widac sie w tej lidze zdarzają ... a Ja w tym momecie probuje "łapac sie wszystkiego", bo gra Magic nie zachwyca i nie będzie lepsza jak cos sie w tym zespole nie ruszy.

 

jak tego nie ogarniasz to ja nie wiem co w tych gimnazjach was uczą

niewiem czego was uczą w tych gimnazjach ... ale jak byłem w gim to z pewnoscia uczyli się ogarniać :lol:

 

jedno wiem jeszcze troche i Język Polski całkiem zginie...

nie no dopóki jestes ty to napewno nie zginie ... polonista sie znalazł :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to lekka przesada ale to Ty napisałeś

:shock: zacytuj? dla mnie to proste albo Nelson gra na PG albo jest rezerwowym, a ty piszesz że mogą tworzyć parę rozgrywających albo jednen albo drugi

uważam że nie jest wcale za wczesniej na wystawianie Nelsona w pierwszej piątce, i dać mu prowadzic gre zespołu ... musi zdobywac pomału doswiadczenia

Tu trzeba zaryzykować, mysle że Jaamer jest w stanie wziąśc na siebie odpowiedzialność prowadzenia zespołu, tylko trzeba mu dać grać Laughing

ahhh znowu te modły i błogosławieństwa żeby coś się stało, ja mam lepszy plan poświęcmy się żeby Jamer miał większe doświadczenie i jak już je zdobędzie to po tych 2 sezonach i 2 pierwszych numerach draftu może wejdziemy do PO :P

Najlepszy przykład to nie był ale takie wymiany jak widac sie w tej lidze zdarzają ... a Ja w tym momecie probuje "łapac sie wszystkiego", bo gra Magic nie zachwyca i nie będzie lepsza jak cos sie w tym zespole nie ruszy.

dałeś przykład był on zły, daj drugi bo teza padła...."łapać się wszystkiego" :lol::lol::lol: to było dobre ale chyba nie uważasz że gdyby nie stabilizacja i zdrowie to nie gralibyśmy w PO, dla mnie te 2 rzeczy są kluczowe, a kolejne "łapanie" może zakończyć się kolejną katastrofą....zgranie w koszykówce wiele znaczy...

niewiem czego was uczą w tych gimnazjach ...

:shock: nie wiem bo nigdy tam nie byłem :shock: ja prosty jestem dopiero studia kończe...a polonista ze mnie żaden zwykły Polak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze pare zdan ode mnie na temat składu Orlando w nastepnym sezonie. Myślę, ze sie obejdzie bez wiekszych zmian. Chyba trzon druzyny zostanie. Wszystkim kluczowym graczom po tym sezonie nie skonczyly sie kontrakty. Myśle, ze mozna sprrobwac w tym roku powalczyc znowu o PO, w podobnym składzie+plus wzmocnienie (mam nadzieje) ktorym bedzie 13 numer draftu.

 

Co do backourtu to nie jest tak źle, przeciez oprocz wymianinych przez was Francisa i Nelsona jest jeszce Christie, ktory mam nadzieje ze wroci p kontuzjii do pelny formy. wiem ze to zawodnik wiekowy, ale jeszcze bym go nie skreślał. wkońcu na 10-15 minut gry moze wejsc równiez Stevenson. Atletyczny on jest, brakuje mu tylko troche wzrostu (195 cm) i rozsadku w rzutach. Jesli chodzi o skrzydlowych to chyba wszystko jest wporzadku: Hill, Hedo i Howard to bardzo mocne punkty druzyny. Tylko te kontuzje, zeby po eperacji do swjej normalnej frmy wrocil Turek. U niego normalan dyspzycja to czolowa piatka bench playerów w całej lidze. Hill to wiadomo klasa. Jeszcze jakby Howard poprawil nie co grę w ataku, bo narazie zdobywa sporo punktów po ofensywnych biórkach, gdyby tak bardziej pduczyl sie postowac moglby juz w nastepnym sezonie rzucac troche wiecej punktów (troche bo duzo punktów zabiera zawsze trio: Francis, Hill i Hedo). Obrone ma juz na bardzo dobrym poziomie o zbiórkach nie wspominajac, gdzie jest w czolowce ligi. Centrzy to typwi roe playersi, w dodatku bedacy w ostatnim rku kontraktu, wiec beda walczyc jak lwy worek z pieniędzmy.

 

Czyli moja prognoza, spookojnie, za duzo nie zmieniac. Tylk zeby trener umial wszystko dobrze poukładać. No i te kontuzje, które nie omijały w poprzednim sezonie Magików i były bardzo znaczace dla słabego bilansu klubu. Plus osoby trenerów, ktorzy na pewno nie byli fachowcami w swoim zawodzie. To wszystko plus kosmetyczne zmiany, pwinnny dac spokojnie rozggrywki posezonowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuj? dla mnie to proste albo Nelson gra na PG albo jest rezerwowym, a ty piszesz że mogą tworzyć parę rozgrywających albo jednen albo drugi

w poprzednim poscie napisałeś że Nelson na SG to przesada, ja nic o tym wczesniej nie wpominałem. Para rozgrywających to rozumiem że jeden na parkiecie a drugi na ławce (czyli wychodzi na to ze piszemy o tym samym :| )

 

to było dobre ale chyba nie uważasz że gdyby nie stabilizacja i zdrowie to nie gralibyśmy w PO, dla mnie te 2 rzeczy są kluczowe, a kolejne "łapanie" może zakończyć się kolejną katastrofą....zgranie w koszykówce wiele znaczy...

w sumie moze tak ale nie trzeba zmieniac odrazu całego teamu (chodz sztab juz sie caly zmienił :? ) mysle że najpierw trzeba właśnie uzbierac odpowiedni skład ... pozyskać 2-3 solidnych (szczegulnie na pozycje SG i C) plus draft z którego mozna takze wycisnąc duzo bo 11 numer jest całkiem dobry przy dużej ilości ciekwych zawodników w tym roku i po poukładaniu tego wszystkiego przez Hill'a dopiero stabilizowac drużyne, tu juz głowa przedewszystkim Briana Hilla.

 

nie wiem bo nigdy tam nie byłem ja prosty jestem dopiero studia kończe...a polonista ze mnie żaden zwykły Polak

a ja byłem i wierz mi że nie jest tak zle jeżeli chodzi o poziom :wink: ze mnie także nie jest zaden polonista więc jak by co to prosze nie bić :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szczegulnie na pozycje

oczywiście....

 

i dziś draft, warto dodać mamy 2óch GMów Twardzika i Smitha myśle że ciekawe rozwiązanie które powoduje że raczej rewolucji kadrowych nie powinno być bo wątpie żeby panowie byli aż tak bardzo zgodni, mimo że sami mówią że bardzo dobrze im się układa praca i dobrze się uzupełniają ta sytauacja narazie mi się podoba.

 

chodza plotki że zwolnimy DC żeby płacic mniejszy podatek (w tym momencie się ciśnie jeszcze większe CHCWD John za oddanie Cuta), ale mam nadzieje że uda się go jednak wymienić

 

chodził także plotki że Orlando będzie próbowało mieć większy numer w drafcie aby spróbować wziąść Derrona albo Paula, nawet miała być propozycja dla Blazers, jednak szybko plotki zostały ucięte i Magic spokojnie czekają co im wpadnie na 11 pozycji, dobra sytuacja jest taka że kogo by nie wzieli to pozycje będą się dublować dlatego należy wziąść najlepszego z możliwych

 

Największe szanse są SG albo SF troche mniejsze na PFa, żadnych dobrych PG i C przy tym numerze nie ma no chyba że jakiś cud się stanie :)

 

dla tego pokolei, zaczynając od tych którzy mają największe szanse na trafienie do Magic

- SG Antoine Wright - dobry backup dla Stevego

- SG Martell Webster - to samo

- SF Danny Granger - nie mam pojęcia po co kolejny SF ale z pewnością da jakieś możliwość czy to tradeu czy rotacji w składzie

- SF Hakim Warrick - to samo

- SF Danny Granger - to samo

- PF Sean May - dobry zmiennik dla D.

 

Jak mówi sam Hill chce on zawodnika który by grał a nie grzał ławy.

 

Mnie jednak ciekawi Portland wybiorą pewnie Derron W. a że PG mają już obstawione to będą próblowali go wymienić jednym z głównych którzy chcą się wymienić są Utah, Williams był w Orlando na workoutach i w klubie bardzo podoba się ten gracz a przecież mamy niezłe karty przetargowe, (11 pick, pick w 2rundzie, Stevenson lub Tourkoglu) może warto zaryzykować taki scenariusz

 

taka S5 mogła by wyglądac mistrzowsko :)

Cato - Howard - Hill - Francis - Williams plus naprawde niezła ławka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie draft :D

 

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem będzie Wright. To ze potrzebujemy SG to jasne (jak jeszcze odejdzie DC to juz wogule niezbedny), jezeli nikt nie zgarnie nam go wczesniej, a to bedzie trudne to nie ma co sie zastanawiać. Ten gracz może byc przyszłościa tej ligi!! Innym ciekawym zawodnikiem jest według mnie Granger, jekby Magic wybierali najlepszego dostepnego zawodnika i padło by na niego to mysle ze przy dobrej obstawie u nas SF byłby zmuszony grac na rzucającym ... to jednak nie jest dobre rozwiazanie mimo tego ze bardzo podoba mi sie ten gracz, jest dobrym obrońca a takich nam trzeba, gdybysmy nie mieli Hedo to mogli bysmy na niego postawic. Sądząc po tym ze:

Jak mówi sam Hill chce on zawodnika który by grał a nie grzał ławy.

to raczej Orlando nie będzie szukało trzeciego dobrego Niskiego Skrzydłowego :roll:

 

Z wyższych graczy proponował bym May'a, Tafta'a lub Vasquez'a ...

 

Williams to jest marzenie, ale jakby opcja z Francisem na SG nie wypaliła to bysmy mieli 3 naprawde dobrych rozgrywających a wtedy nie duzo by jeden z nich pograł, możliwe ze Derron ...

 

PS.1. O której w nocy jest ten draft :?:

PS.2. Gdzie bedzie jakas mozliwośc sledzenia draftu (zapewne na nba.com lub yahoo ale nie jestem pewien) :?:

PS.3. Mam nadzieje że w czasie draftu bedzie pare osób na czacie, mam także nadzieje ze nie bąde sam z Orlando :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.1. O której w nocy jest ten draft

PS.2. Gdzie bedzie jakas mozliwośc sledzenia draftu (zapewne na nba.com lub yahoo ale nie jestem pewien)

PS.3. Mam nadzieje że w czasie draftu bedzie pare osób na czacie, mam także nadzieje ze nie bąde sam z Orlando

Ad. 1. 7.30 ET czyli o 1.30 w nocy. Orlando powinno wybierać po około godzinie.

Ad. 2. http://www.realgm.com - zdaje się, że będzie chat+relacja.

Ad. 3. Ja idę spać ;).

 

Co do zawodników to już pisałem co bym chciał. Mogę za to powiedzieć kto mi się nie uśmiecha. Nie widzę w Magic Joeya Grahama i Channinga Frey'a. Obaj moim zdaniem są "overrated". Niestety z obozu Magic dochodzą słuchy jakoby zainteresowanie Grahamem było duże. Mam nadzieję, że to plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jestem tu nowy :) Wiadomo komu kibicuje Zgadzam sie ze spableem ze Graham i Frye to lekko mowiac niezbyt utalentowani gracze Ja dorzucilbym do tej paczki Villanueve Mniej wiecej tych zawodnikow nie chcialem w Orlando z nr 11 Bylem natomiast w lekkim szoku gdy wybralismy Vasqueza Ogladajac dzien w dzien mocki bylem juz niemal przekonany ze wybierzemy Wrighta albo innego SG dobrze czujacego sie na dystansie Draftu zaczalem sluchac od momentu wyboru Frya bo zaspalem i gdy ujrzalem ze Toronto nie wybralo Grangera tylko Villanueve myslalem ze cos tu jest nie tak Dziwil mnie ten wybor jak i jego brak w przypadku Greena Gdy nadszedl czas na nr 11 bylem niemal pewny ze wybierzemy tego mlodziaka a tu zonk i Vasquez Pierwsza mysl - co te barany zrobily ( sorki za okreslenie ) ale taka jest prawda Nie wiem co mam o tym wszystkim myslec bo nie widzialem poki co jak gra ten Espaniol Jedyne akcje w jego wykonaniu to wsady ( robi je calkiem niezle mozna tez powiedziec ze jest skoczny - jak na bialasa o tym wzroscie ) Mysle ze nie bralibysmy zawodnika ktory nie ma pojecia o grze Jestem bardzo ciekaw jak sie wkomponuje w nasz zespol Juz sie nie moge doczekac nowego sezonu jak to wszysko pouklada Brian Hill Ciekawie sie zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde rzeczywiscie jak ktos ma taka mozliwosc to niech mi poprawi moj nick PLEASE..... :?

heheheheheh nie no żartowałem, olej, jest jak jest :)

 

teraz czekam na tradey Christiego i Battiego, ew. DeShawna

 

ale ten Twardzik to już powinien zostać wyj... patrzcie co on wcześniej robił

In 1996 he drafted Todd Fuller with the 11th pick, passing on Kobe Bryant. In 1997, he selected Adonal Foyle at No. 8, one spot ahead of Tracy McGrady.

 

a tera Green, historia lubi się powtarzać, muł.

 

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba Magic dalej szukają pierwszego centra (Vazquez to PF, Cato kontuzje, Battie za mały)

 

jeszcze małe pytanie do spabloo - jakie masz jeszcze źródła o Magic nie licząc Florida Todaj i Sentiela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten Twardzik to już powinien zostać wyj... patrzcie co on wcześniej robił

In 1996 he drafted Todd Fuller with the 11th pick, passing on Kobe Bryant. In 1997, he selected Adonal Foyle at No. 8, one spot ahead of Tracy McGrady.

Hmm sprawdzałem to kiedyś w historii Golden State i tam było napisane, że Twardzika wylali jeszcze przed draftem 1997 więc Foyle nie powinien iść na jego konto ;). Też dzisiaj czytałem to z T-Mac'em i pomyślałem, że może by jednak spytać samego Twardzika :).

 

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba Magic dalej szukają pierwszego centra (Vazquez to PF, Cato kontuzje, Battie za mały)

Nie wiem czy 6-10 Franka które podają to w butach czy bez. Warto by go porządnie zmierzyć i przede wszystkim trochę podtuczyć. Może będzie na tyle dobry, że warto rozważyć przesunięcie Howarda na centra już w tym sezonie?

 

jeszcze małe pytanie do spabloo - jakie masz jeszcze źródła o Magic nie licząc Florida Todaj i Sentiela?

Nie znam żadnej innej lokalnej gazety, która zajmowała by się Magic w takim stopniu jak czynią to FT i OS. Często coś ciekawego jest na realgm.com - zarówno na stronie poświęconej Magic jaki i na forum (tutaj często ktoś streszcza to co mówią w radiu lub w TV oraz wkleja fragmenty insiderów).

 

Kurde rzeczywiscie jak ktos ma taka mozliwosc to niech mi poprawi moj nick PLEASE.....

Nic się nie martw. Jak Fran okaże się bustem, to powiesz, że ty nie z tych Vazquezów :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 6-10 Franka które podają to w butach czy bez. Warto by go porządnie zmierzyć i przede wszystkim trochę podtuczyć. Może będzie na tyle dobry, że warto rozważyć przesunięcie Howarda na centra już w tym sezonie?.

to 6-10 miał mieć z europy czyli bez butów na stronie euroligi ma 209, ale mimo tego brakuje mu masy i musi troche jej nabrać

 

ale tak swoją drogą to Fran jest ugly as hell :)

 

ja mam nadzieje że Denier okaże się solidny, statystyki naprawde bardzo dobre, znajomość wcześniejsza z Wadem tez pewnie coś dała, a odziwo jest to najstarsy zawodnik w drafcie czyli powinien być ułożony może nawet bardziej niż Nelson ale Jamer ma jednak już większe doświadczenie i talent, Denier mi się podoba bo sporo gra z dla drużyny ale i sam ma dużo punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie znam tego Deniera Mam nadzieje ze nie jest to tylko taki kmiotek jak Kerr ktory biega jak porazony i rzuca trojki Nadzieja jest to ze jest juz dobrze ulozony Teraz czekac tylko na torrenty z meczami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i przy okazji jakie macie mecze Orlando z tego sezonu ( torrenty )

Przykladowo jezeli jakiegos bym nie mial czy jest mozliwosc sciagniecia go?

Ja mam tylko 2 : z Toronto u siebie i z Seattle na wyjezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie, my tu gadu gadu, a ja jeszcze nie widziałem akcji żadnego z naszych magików. Macie jakiekolwiek linki do filmów z ich udziałem? Nie muszę pisać, że pytanie to kieruje głównie do niezastąpionego spabloo :wink:

Gortata w akcji to lepiej nie oglądać :) widziałem go troche na reprezentacji i raczej zostawie to bez komentarza :)

 

Vazquez każdy kto ma/miał C+ to widział go pewnie w eurolidze i też raczej brak jest jakiś niesamowitych zagrań, solidny z niego gracz bez fajerwerków

 

a Denier to za odległy jest żeby filmy o nim robić :)

A i przy okazji jakie macie mecze Orlando z tego sezonu ( torrenty )

Przykladowo jezeli jakiegos bym nie mial czy jest mozliwosc sciagniecia go?

Ja mam tylko 2 : z Toronto u siebie i z Seattle na wyjezdzie

ja z meczy w tym sezonie wypaliłem te

2004.12.11 Magic - Lakers - RS - ...BBV CD1

2004.12.11 Magic - Lakers - RS - ...BBV CD2

2004.12.13 Suns - Magic RS - FSN

2004.12.15 Spurs - Magic RS - FSN

2004.12.23 Magic - Spurs - RS - FSN

2005 NBA All Star Slam Dunk Contest 2005

2005.01.03 Raptors - Magic - RS - ....

2005.01.09 Magic - Nets - RS - RaptorsTV

2005.01.22 Suns - Spurs - RS - ESPN

2005.03.05 Raptors - Magic - RS - ....

 

mam jeszcze ze 3 na dysku których nie miałem kiedy obejżeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.