Skocz do zawartości

Znowu gramy :) RS 2010/11


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cierpię takich meczy. Albo OKC wygra i pompujemy balonik albo wariat dostanie ekstazy. Nie wiem co gorsze.

Nie podpisuj mnie pod swoje reakcje ja po 1 wygranej bardzo nie szaleję, ani bardzo nie jadę, swoją miarą traktuj tylko siebie :evil:

Mimo że Heat narazie gładko jadą Nets to jednak pod koszem wygladaja dosyc słabo.Lopez jedzie z bOshem jak z taczką gnoju a Favors zbiera podkoszowym Heat wiekszosc piłek

Jeszcze z 2 lata temu to bardzo Bosha ceniłem, ale po ostatnim sezonie i teraz to koleś wyglada strasznie overrated, nie wiem czy za dużo tam liderów czy on jest po prostu ... słaby.

Rozważal, ale chyba bardziej w zeszłym sezonie... niemniej jednak przy takiej postawie Philly mysle ze pomysł dosc szybko powróci... MAvs nie maja nic ciekawego do zaoferowania Sixers... nawet picki będą od nich za niskie zeby miały dla Sixers jakąs wartosc. Jedyne na co Sixers mogliby się pokusic to Brand+Iggy za cokolwiek, ale tak zdesperowanym, zeby brac Branda nikt na swiecie jeszcze nie jest... nawet Cuban.

Cięzka sytuacja w Phili, kurcze Turner pierwszy mecz super, az sobie pomyślałem że pre to pre i teraz chłopak zacznie znowu grać tak jak wszyscy się spodziewali, no może nie wszyscy ale większość, no ale ostatnie spotkania zdecydowanie na -, tak czy owak uwazam że przynajmniej teoretycznie potencjał ma wiekszy od Igiego i powinien zając jego miejsce w składzie, az mi sie wierzyć neichce że nikt na AI się nie skusi w lidze, kontrakt spory ale dla kogoś kto walczy o jakieś wyższe cele gracz idealny.

jeszcze 2 lata temu Hornets w składzie: CP3/Petterson/Peja/West/Chandler byli dla większości faworytami Zachodu, a dziś w mocniejszym chyba składzie: CP3/Belinelli/Ariza/West/Okafor i ze znacznie mocniejszą ławką (wtedy był Posey i scruby typu Armstrong) mają nie wejść nawet do PO? :roll:

Nie wiem za to dlaczego dosyć wysoko oceniane są szanse Spurs. Po sweepie z Suns w PO zakończyła się pewna era, a w tym sezonie zakończy się definitywnie. SAS imo nie wejdą do playoffow..

Jasne że wejdą, a co do NOH to może jednak Scott dobrą robotę robił, jakoś nikt ostatnio nie zwraca uwagi na trenerów tylko kto w rosterze :roll: A co do CP to w zesżłym sezonie wymiatał na starcie a druzyna grała marnie, zresztą to colinson odmienił jej oblicze, a Paul i jego kontuzje trochę wyglądały jak gdyby tak reagował na marną postawę ekipy, znaczy drużyna cieniuje to mnie coś nagle boli, nie kwestionuje nawet samego urazu i pierwszej absencji ale jak spojrzeć na cały sezon to tak mi to wygladało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem sobie atl-was żeby zobaczyć co tam wall prezentuje sobą i powiem wam że nie spodziewałem się takiego performensu.

pierwsza połowa słaba, mało atakował kosz, grał bardzo zespołowo, nie korzystał w ogóle ze swojej szybkości czyli swojego największego atutu.

druga połowa to zupełnie inna historia, wall kiedy tylko dostał piłke od razu napędzał tempo, robił jakieś chore coast to coasty, wymuszał faule albo konczył layupami. jumper też mu wchodził, nawet dwie trójki trafił w końcówce kiedy wizz tego potrzebowali.

ale hawks to jednak zdecydowanie lepsza drużyna i JJ się obudził w 4 kwarcie i wiadomo jaki efekt.

szkoda mi tylko tego walla że gra z takimi pojebami jak blatche. tragiczny jest ten andraj, tzn ma umiejętności kupe, kupe skilla, dobry rzut ale z kolei nie ma mózgu za wiele. i pierdoli cały atak zespołowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc Gasol is arguably the most important player on the team. He is an excellent passer out of both the high and low post. He has a reliable mid-range jumper, is tremendous on the offensive glass, and works his face off on the defensive end. He shows hard and recovers on the pick and roll, maintains low-post position and is active, and continually makes hustle plays. This in a league that is painfully thin on centers. And the Grizzlies have just opened the door for Gasol to walk away in restricted free agency.

 

To co, za rok sing n trade Marca Gasola do Lakers za Waltona, trade exception i pick w drugiej rundzie draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dadzą siana zachowi, nie dadzą extension mayo i będą mieli na gasola, ale i tak k**** to jest kpina z tym conleyem. przeciętny rozgrywający w lidze i takie siano.

ale to dobrze może mayo pójdzie gdzieś gdzie będzie mógł się w końcu rozwinąć bardziej i mieć więcej ofensywy na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall co za frajer, żeby będąc rukasem takie staty wykręcać :) Will się musi wziąć w garść bo jak tak dalej pójdzie to nie dość że nie będzie 1 pg w lidze to nawet do 4 się nie załapie :? T'Mac śrubuje rekordy strzeleckie, jak tak dalej pojdzie to mu średnia z kariery pod 20 zejdzie niedługo, a co do Grizz to super sprawa, najpierw nikogo nie podpisywali bo chcieli opchnąć ekipę, teraz wszystkich przepłacają, widac koniunktora im sie tam w Memphis poprawiła.

 

A i widziałem już poprzedniej nocy Kings vs Raps, Toronto miejscami prowadzili ponad 20 więc zwalili mocno, ale wbrew pozorom tak źle ich rokowania na przyszłość nie wyglądają, Derozen czy jak mu tam, naprawdę fajnie gra, taki trochę niepozorny a atleta rewelacyjny, większosc osób mówiła jak to Raps beda w dupie po odejściu Bosha, a ja mysle że to im na dobre wyjdzie w dłuższym okresie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggie Evans w Toronto robi 16,3 zbiórki na mecz w 31min, całkiem nie najgorzej.

 

Co do Memphis to dla mnie to jest marnowanie talentu, co ich widziałem przeciwko Atlancie i Lakers, to ich najlepszą ofensywą były rzuty przez ręce. Zero pomysłu na grę w ataku, w defensywie też nie wymiatają. Portland są bardzo podobni do nich z tą różnicą, że lepiej bronią. Tam w ogóle na tym zachodzie wydaje mi się, że poza Lakers będzie bardzo ciasno w tabeli, nic nowego w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.