Skocz do zawartości

Przeceniani i niedoceniani


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

niestety Bastillon ma rację w tym co pisze, ale tylko do momentu LeBron cierpi w tym roku na syndrom Nasha tu faktycznie 100% racji można to nazywać syndromem Nasha można nazywać syndromem Lebrona objawia się tu w skrócie niespotykanym talentem do wygrywania kiedy nie ma presji np. w trakcie preseason w trakcie treningów kiedy to zespół LeBrona roznosi inne, nawet jeśli grał w drużynie z ostatnimi zawodnikami w rotacji.

ty tam lepiej szykuj sie na wymowki dla Amare ktory wg twoich farmazonow ma w tym sezonie grac tak samo dobrze w ataku i do tego znacznie poprawic sie w obronie. szkoda ze usunalem to z sygnaturki.

ależ proszę cię bardzo masz i wstawiaj:

Nie mogę się już doczekać przyszłego sezonu kiedy Amare będzie już pewnie grał bez Nasha i wciąż będzie prezentował taki sam poziom w ofensywie, bo defensywie przy odpowiednim liderze sie jeszcze podciągnie.

niestety nie trafił do drużyny z porządnym liderem do tego trenerem jest D'Antoni, ale fragmentu o podtrzymaniu poziomu na temat ofensywy się wciąż jak najbardziej trzymam.

 

od razu 3 pytania do ciebie Vanie:

1) ile meczow wygraja Cavs w tym sezonie ?

2) ile wygraja Suns ?

3) ile wygraja Knicks i jakie beda statsy Amare ?

 

(w sumie to 4 pytania no ale ;] )

 

zawsze jestes taki pewny siebie to teraz zrobimy test twojej madrosci.

1. Pewnie nie za dużo, a ile to nie wiem i czego to ma niby dowodzić wielkości Lebrona i słabości supportu ? już niedawno o tym pisałem to była drużyna zbudowana wokół specyficznie grającego gwiazdora, nastawiona na wygrywanie teraz nie ma Lebrona, który jak każda gwiazda wymagał uwagi obrony rywali. Poza tym w interesie Cavs raczej leży przegrywanie i liczenie na wysoki numerek w drafcie więc jeżeli zaliczą beznadziejny sezon to faktycznie będzie naprawdę szokujące.

 

2. czego serii w PO ? standardowo jedną, góra dwie. Jeżeli chodzi ci o wygrywanie w regular to czy ja kiedykolwiek zaprzeczałem, że Nash podobnie jak Lebron bardzo dobrze się spisują w prowadzeniu swoich drużyn do sukcesów w sezonie regularnym ?

 

3. ile wygrają Knicks nie mam zielonego pojęcia, nie próbuję nawet zgadywać, co do statystyk Amare to jakieś 23-25 PPG, pomiędzy 52-55% z gry, ok 8-9zb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł, że Amare nie przekroczy 52% w ataku.

2. czego serii w PO ? standardowo jedną, góra dwie. Jeżeli chodzi ci o wygrywanie w regular to czy ja kiedykolwiek zaprzeczałem, że Nash podobnie jak Lebron bardzo dobrze się spisują w prowadzeniu swoich drużyn do sukcesów w sezonie regularnym ?

A z kim on k**** ma wygrywać te serie w PO?

Jak ostatnio sprawdzałem jest 5 na 5, coś zmienili razem z technikami?

nie rozumiem tego. to znaczy ,że jeśli LeBron z drugim obok niego najlepszym graczem ligi ,podstawowym podkoszowym ligi ,świetną bandą rolersów zdobędzie mistrzostwo to będzie wytłumaczony ,że jako najlepszy gracz ligi nie podołał samotnie ?

Ty lepiej powiedź jak szło Bryantowi bez top1/2 trenera ligi i bez top1/2 wysokiego w lidze i bez bandy zajebistych rolersów. Ja straciłem uwagę przy walce o zakwalifikowanie się do PO, było potem coś godnego uwagi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh. top3 PF ligi (razem z Dirkiem i Gasolem, tuz za nimi KG) i dosc kompletny wysoki. 'dosc' bo kazdy wysoki potrzebuje kompetentnych teammates a tego nie mial w Toronto. niedlugo powinien ludziom otworzyc oczy.

 

PS. oczywiscie moglbym to wszystko podeprzec milionem statsow, ale i tak uwazam wiekszosc forum za kompletnie nierozgarnietych jesli chodzi o jakiekolwiek staty wiec to i tak nie ma sensu.

Trochę oglądałem Miami w preseason i we wszystkich meczach prócz jednego można było powiedzieć, że ten gość był 'on fire' regularnie. Wczoraj np rzucił 20pkt w jednej kwarcie, trzeciej. Zobaczymy jak będzie w RS ale narazie ma się wrażenie, że dla niego 25ppg to jest nic.

 

No dobra ale to tylko jedna strona parkietu, a jak wiemy gracz jest gówno warty jeśli zdobywa 25ppg i tyle samo oddaje w obronie, a skoro mówisz że jest dość kompletny to znaczy że potrafi więcej niż rzucanie do kosza. Szczerze to nie wiem jakim Bosh jest w rzeczywistości zbierającym, w Toronto miał takich kolegów że tam wszyscy c***owo zbierali, więc pytanie do Ciebie Bast, ile jest warte te jego 10-11 rpg w Raptors? A druga kwestia to jakim Bosh jest obrońcą, Toronto tytanami defensywy nie byli, a wysocy mają ogromny wpływ na obronę zespołu, więc można mu coś na tej podstawie zarzucić. Zapodaj jakimiś statsami żeby się odnieść do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh jest zajebistym zbierającym, możesz być tego pewien. To, że zbierał tyle piłek w Raps ma też drugą strone medalu bo przeciw dobrym zawodnikom nie miał mu kto pomóc zastawić tablicy i musiał to robić sam. Zresztą w Miami też jakiegoś tytana zbiórek mieć nie będzie(choć imo jeśli chodzi o zbiórki defensywne to Bosh jest w top10 ligi). W zbiórkach ofensywnych imo teraz się poprawi.

 

W ogóle pisałem już o tym tysiąc razy i napisze jeszcze raz. Bosh w drużynie to skarb a to, że jest półgłówkiem tego nie zmienia. W ataku jest kompletny - umie zbierać i putbackować, post-upować i rozciągać obronę bo ma rzut jak mało kto w lidze(z wysokich z post upem), jest kurewsko szybki i każdy musi do jego jumperków doskakiwać z 4 metrów(bo świetnie markuje wjazd). Zasłony też dobrze stawia i wiadomo - jak ktoś umie wchodzić pod kosz i rzucać to można z nim pograc fajne pick n' rolle i pick n' popy. Bosh też całkiem nieźle podaje i w ogole BB iq ma nienajgorsze. W dobrym zespole jestem pewien, że by się sprawdził jako pierwsza opcja w ataku a tutaj będą trzecią będzie dawał mega duuuużo.

 

W obronie jak już pisałem świetnie zbiera. Jak broni mniej więcej równych sobie to tez indywidualnie sobie radzi. Z Howardopodbnymi gorzej, ale może nie będize musiał tego robić w Heat(majac Z, Anthonego czy Magloire). Zespołowo z każdym rokiem coraz lepiej, pewnie ten progres u Spoelstry się będzie utrzymywał. Garnett z niego się nie zrobi, ale jakiś tam poziom osiągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van - mógłbyś już przestać robić z siebie trolla (w temacie LeBrona)? Pytam serio.

 

Mogę przyznać (chyba nawet wcześniej to zrobiłem) - system pomagał mu podkręcać statystyki, obudowany był pasującymi mu zawodnikami, ale... tylko prawdziwy ignorant albo skończony idiota nie widział, co się działo w playoffs z jego kolegami (szczególnie warto podkreślić /grę/ drugiej opcji) czy z trenerem (rotacja - samounicestwienie).

 

Te same zagrywki, te same pozycje i asysty od LBJ - tylko efekt zgoła inny.

Po pierwszych występach Mo Williamsa w playoffs, jak to kibic - tłumaczyłem to sobie brakiem doświadczenia, znaczącą rolą, której nigdy nie miał etc. Podobnie było z transferem Jamisona, pomijałem wiele wpisów przynajmniej przestrzegających (uznałem, ze Xamel to jego hater, Chytry to za mało) przed nim - wiedziałem, że bronić nie umie, jednak nie sądziłem, że będzie grał sporo z Shaqiem i często vs KG, że zapomni jak się rzuca FT etc...

 

Wytłumacz wpływ LeBrona na cegły Mo, bo ja wciąż próbuje jakoś to połączyć, ale nie potrafię. Czy w końcu ma charakter lidera i przytłoczył pozostałych (w RS już nie?) albo jeśli jest miękkim waflem robiony to dlaczego reszta nie potrafiła podołać - a miała możliwość pokazać jaja.

 

Macie pretensje, że haterzy deprecjonują (szczególnie) KB, piszą farmazony o Lakers, a Wy bredzicie podobnie, jeśli nie gorzej. Nawet Kuppas, który napisze 1 (jeden) ciekawy post na rok wkleja w ulubionym i przeznaczonym dla siebie temacie pierdoły głównie z nim związane.

 

I na koniec - ile meczów playoffowych Cavs widziałeś Van w ostatnich dwóch sezonach. Zawsze sprytnie omijasz dyspozycje MW czy trenera, skupiasz się na krytyce LBJ, kiedy wiesz...

 

...jak szło Bryantowi bez top1/2 trenera ligi i bez top1/2 wysokiego w lidze i bez bandy zajebistych rolersów.

PS. Kibicować zawodnikowi, który legitymuje się statystykami takimi jak z C's i rozgrywa słabiutka serię - można być dumnym z wyboru idola :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh. top3 PF ligi (razem z Dirkiem i Gasolem, tuz za nimi KG) i dosc kompletny wysoki. 'dosc' bo kazdy wysoki potrzebuje kompetentnych teammates a tego nie mial w Toronto. niedlugo powinien ludziom otworzyc oczy.

Z boshem o ile się nie mylę to się sprawa miała tak że zarzucano mu bardziej to czy nadaje sie na lidera i pierwszą opcje i czy warto koło niego budować zespół. W miami jako 3 opcja przy wadzie i lebronie to ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z boshem o ile się nie mylę to się sprawa miała tak że zarzucano mu bardziej to czy nadaje sie na lidera i pierwszą opcje i czy warto koło niego budować zespół. W miami jako 3 opcja przy wadzie i lebronie to ideał.

 

This.

 

 

Jako lider nigdy nie był i nigdy nie będzie w TOP3 PF. Jako ta 3 opcja, może mieć lepsze statsy i sprawiać lepsze wrażenie, bo nie będzie musiał sam pracować na pkt, a stanie się bardziej finiszerem. Miejsce w tych Heat, jest idealne dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van - mógłbyś już przestać robić z siebie trolla (w temacie LeBrona)? Pytam serio.

Macie pretensje, że haterzy deprecjonują (szczególnie) KB, piszą farmazony o Lakers, a Wy bredzicie podobnie, jeśli nie gorzej. Nawet Kuppas, który napisze 1 (jeden) ciekawy post na rok wkleja w ulubionym i przeznaczonym dla siebie temacie pierdoły głównie z nim związane.

...jak szło Bryantowi bez top1/2 trenera ligi i bez top1/2 wysokiego w lidze i bez bandy zajebistych rolersów.

PS. Kibicować zawodnikowi, który legitymuje się statystykami takimi jak z C's i rozgrywa słabiutka serię - można być dumnym z wyboru idola :mrgreen:

k**** gruby mistrz wrócił :D A to jest najlepsze :D

 

I na koniec - ile meczów playoffowych Cavs widziałeś Van w ostatnich dwóch sezonach. Zawsze sprytnie omijasz dyspozycje MW czy trenera, skupiasz się na krytyce LBJ, kiedy wiesz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.