Skocz do zawartości

Przeceniani i niedoceniani


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niedoceniany jest z pewnością Beasley. Wilkom trafił sie fantastyczny gracz.

 

 

Wow, ale hardkorowy temat.

Ogladałem ponad połowę rozegranych przez Beasleya meczy w NBA, a Ty? To, że nie jest jeszcze jakims madafakerem we obronie nie oznacza, że to jakiś pionek. Bądź co bądź wysmiewasz Chytry byłą druga opcje Heat z dwóch ostatnich sezonów w których zajeli 5 miejsce na wschodzie. michael to 2nr draftu który został sprzedany za dwie drugie rundy draftu.

 

A co do Duranta, to jeszcze nic takiego nie osiągnął, żeby go umieszczać w panteonie najlepszych, a skoro juz go tam umieszczacie to zmieniaja sie kryteria wobec niego. Proste. :D

A cyferek to nie ma co podawać, bo ktos w tej Oklahomie punkty musi zdobywać. Durant ma niewątpliwie talent. Zobaczymy w tym sezonie czy ma mentalność zwycięscy.

 

podajecie statsy Mo Williamsa. ciekawe jak teraz bedzie grał bez Jamesa. Wejdę w zakład, że nie zobaczymy go w najbliższym Meczu Gwiazd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem ponad połowę rozegranych przez Beasleya meczy w NBA, a Ty?

Podejrzewam że ogladał tą druga połowę podobnie jak spora część ludzi którzy na Twoje spuszczanie się na Michaelem ziewają ze znudzenia. I najwyższy czas zacząć odrózniać drugą opcję w zespole od statystycznie drugiego strzelca , chyba że uważasz za normalne że druga opcja często przesiadywała w IV kwartach z dupą przyklejoną do stołka.

Trzeba miec tylko nadzieję że tej Minnesocie jest tak zimno i tak wieje że Będzie Beasleyowi gasiło blanty, tak wtedy można mieć nadzieję.

Zresztą o czym tu gadac, gdyby w 2003 Pat miast Wade wybrał Darko Milicica też byś pisał podobne rzeczy odnoście potencjału, niedoceniania i drzemiących możliwościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO jako druga opcja w tych najważniejszych meczach tez nawalił.

Beasley zwyczajnie potrzebuje jeszcze trochę czasu. Jest niedojrzały zgoda.

I to nie bylo tak Wira, że 4kw. i B'Easy na ławę bo przyczynił sie do paru zwycięstw i to on ciągnął drużynę w jednym z meczy z Celtics w playoffs w drugiej połowie. Dla mnie to olbrzymi talent i ogladalem go i w jego słabych meczach i w tych dobrych. Myślisz Wira, że Rose by się tak rozwinął przy Wade w Heat?

Beasley ma nowy start na zadupiu Stanów i mam nadzieję, że mu sie tam powiedzie.

Love znowu połamamy wiec zdaje sie w pndz. bedzie mecz Minnesoty w Europie i na C+ przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niedoceniany jest z pewnością Beasley. Wilkom trafił sie fantastyczny gracz.

 

 

 

Wow, ale hardkorowy temat.

 

Ogladałem ponad połowę rozegranych przez Beasleya meczy w NBA, a Ty? [/quote:2pjcr4nw]

 

Z tego miejsca chciałem pozdrowić Wirkoxa ;]

 

Szacując na szybko, myślę, że oglądałem jakieś 16% meczów Beasleya i widząc, że nasze definicje "fantastycznego gracza" różni tak wiele, popadłem w zachwyt nad niesamowitym osiągnięciem ewolucji, jakim jest wykształcenie tak złożonego systemu znaków jak język polski. Świat to niesamowite miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumczacie mi jak jak drugi najlepszy franchise player po Durancie od 5 lat - moze byc overrated ?

gosc po serii z Celtics zapowiadal sie na mini Wade'a blokowal Pierce'a, skakal po glowach, mijal na szybkosci

potem przytrafila mu sie kontuzja kostki ktora meczyla go do lutego a miala meczyc o wiele krocej- cos w stylu Derona sprzed dwoch sezonow

do tego gosc lapie sie mimo to do ASG i ma 100% skutecznosci we wchodzeniu do playoffs - podobno z takim skladem i podobno z takim slabym trenerem

jako ze Paul jest kontuzjowany to juz na jego miejscu stawialo sie Rose i Derona,

jak Deron byl kontuzjowany to Paul byl od niego lepszy o 3 dlugosci

teraz jak Deron dostal 0-4 w pizde od Lakers, Paul jest kontuzjowany a Rose rozegral taki sobie regular i jeden dobry mecz w PO to berlo najlepszego PG nalezalo do Rondo ale tylko na chwile bo Westbrook wszystkich ich wyjebal na MS w Turcji

prosty wniosek as good as your last game

 

Overrated player of the offseason - Andre Iguodala

89ta pierwsza opcja w lidze i nie watpliwie najlepsza trzecia opcja w lidze(choc co i do tego mialbym watpliwosci szczegolnie jak w Finalach Lakers - Celtics wchodzilby z lawki dla ktoregokolwiek z zespolow)

nie umniejszam jego ambicjom i walecznosci bo w lidze nie ma 10 takich overachieverow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie u z ai co do iguodali. NIE dla 1 opcji. mniejsze nie dla 2 opcji ale juz jako trzecia opcja, gosc od zadan defensywnych jak najbardziej. na MŚ mial otalnie inne zadania w zespole i pokazal, ze swietnie potrafi sie z tego wywiazac. z niecierpliwoscia czekam na moment, w ktorym znajdzie sie w jakims zespole i bedzie ta 2-3 opcja albo do philly ktos taki przyjdzie kto przejmie paleczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumczacie mi jak jak drugi najlepszy franchise player po Durancie od 5 lat - moze byc overrated ?

no właśnie tak - gdy mówi się o nim jak o przyszłym MVP, czy franchise playerze.

 

rozgrywających, którzy byli lub są MVP/franchise playerami, cec***e jedno z poniższych:

- są świetnymi kreatorami (np. Nash, Paul).

- są all around zawodnikami albo niskimi mającymi znacznie większy wpływ na defensywę niż normalny guard (Kidd, Payton)

- są SG w PG body (Iverson)

 

Rose nie spełnia żadnego z tych warunków. playmakerem na poziomie Nasha czy Paula nigdy raczej już nie będzie z tego względu, że nie ma rzutu za trzy. nie wygląda też na to, by miał możliwości aby stać się kimś w stylu Kidda. najprędzej może pójść trzecią drogą i po prostu zdobywać mnóstwo punktów, ale nawet Iverson miał jakiś tam rzut za trzy no i przede wszystkim całkiem inną psychikę (choć ostatnie wypowiedzi Rose'a być może wskazują na to, że zmienia się pod tym względem).

 

Rose to po prostu all star, który nawet niekoniecznie jest najlepszym zawodnikiem w swojej własnej drużynie. jeśli nie podobało wam się porównanie (pod względem wpłyuwu na grę, a nie stylu gry!) do młodego Andre Millera, to można przywołać innego PG z tamtego świetnego draftu - Steve Francis. Rose to właśnie w sumie taka odmiana Francisa, tyle że bez rzutu i z nieco mniejszym atletyzmem, ale za to ze zdaje się lepszą głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niecierpliwoscia czekam na moment, w ktorym znajdzie sie w jakims zespole i bedzie ta 2-3 opcja albo do philly ktos taki przyjdzie kto przejmie paleczke

Turner powinien być właśnie kimś takim, słabe miał sl ale to nie zmienia faktu że zapowiada się na pierwszą opcję ekipy, ciekawie się to zapowiada jak 76ers będą teraz grali, czy Evan będzie pg no i jak kompilacja wypadnie właśnie jego osoby z Igim.

prosty wniosek as good as your last game

Niby masz rację ale w tym wypadku to nie do końca bym się zgodził, przynajmniej o rozstawienie w klasyfikacji pg, bo tu mi się wydaje że przez ostatnie lata zbyt dużo się nie zmienia. Mnie tam bardziej dziwi że tyle osób wpada na pomysł że Durant jest przeceniony :?

Beasley zwyczajnie potrzebuje jeszcze trochę czasu. Jest niedojrzały zgoda.

Z nim to niestety może nie chodzić o niedojrzałość ale o zwykła głupotę a to może być większy problem do zniwelowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej overrated to Johnson moim zdaniem i Bryant. Nie chcę się wdawać w głupią kłótnie dlaczego, wystarczy fakt, że porównuje się go do Jordana co jest bez obrazy porównaniem gówna do twarogu.

 

Najbardziej niedoceniany to moim zdaniem Rondo i Manu. Manu absolutnie gracz od wszystkiego- playmaker, shooter, potrafi wjechać. W formie absolutnie nie do zatrzymania. Rajona wszyscy w sumie traktują jak jakiegoś barowego leszcza, który jedzie na Big3 a to w sumie gość, który ciągnął Boston w tegorocznych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguodala nie jest do konca overrated... poki co nie mielismy okazji zobaczyc go grajacego w dobrym systemie, a Princeton to juz totalna porażka... Jak Philly w marę grala to co lubiła i potrafiła to Iggy grał w PO i grał całkiem ładnie. T oze ne ejst pierwszą opcją wiadomo nie od dzis, ale moze byc nadal zajebistą 2-3 opcją, w zespole gdzie nie ma wyjebanego big 3.

 

Mamy teraz moment dream teamow w Lakers, Celtics, czy teraz Heat, ale dajcie Iggyego do prawie kazdego innego zespolu i moze grac spokojnie 2-3 skrzypce.

 

Nie oszukujmy się - Sixers mają z dupy skład... Brak PG, brak C, praktycznie brak PF, jak sam ai3 mowiles, brak graczy utalentowanych czysto koszykarsko, sami freakin atleci, wiec ciezko od Iggiego oczekiwac, ze z tym co ma zobi z nich PO team. Zbieramy od paru lat jakies odpadki z draftow, ktore okazuja sie stealami, bo nie ma komu innemu grać i taki Lou Williams, ktory w normalnym zespole wybieglby na parkiet 5-10x w sezonie dostaje szanse i z czasem wskakuje do 6tki, same shit z Dalembertem, Greenem, Korverem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacując na szybko, myślę, że oglądałem jakieś 16% meczów Beasleya i widząc, że nasze definicje "fantastycznego gracza" różni tak wiele, popadłem w zachwyt nad niesamowitym osiągnięciem ewolucji, jakim jest wykształcenie tak złożonego systemu znaków jak język polski. Świat to niesamowite miejsce.

Wiem, że mamy wtórny analfabetyzm, ale takich rzeczy ucza juz w podstawówce.

Róznica miedzy fantastycznym graczem, a perspektywicznym graczem jest dość duza - i nie wyrywalbys laskawie zdań z kontextu bo o Beasleyu sporo pisalem.

Beasley to gracz przed którym rysuje sie świetlana przyszlośc, jak tylko bedzie mu się chciało naturalnie. Jest jednym z lepszych wysokich graczy, który nie miał problemu ze zdobywaniem punktow w tak defensywnym stylu gry jaki preferuja od 15 lat Heat. To nie moja wina Chytry, że Ty i pewnie ktos tam jeszcze nie rozumiecie zdań prostych.

Kto tam był druga opcja, że ja niby nie odróżniam? JO? Przeciez w playoffs nie istniał

Haslem? Tak, z pewnoscia jest fantastyczny w obronie i czasami w koncówkach Spo tez ustawiał akcje na niego.

Kto jeszcze? Gdybys poogladal troche Heat to bys miał jakies pojecie o pozycji Beasleya w Heat. Presja, oczekiwania, brak dojrzalosci, to jedno, ale nawet obrone poprawił w porównaniu z tym co wyprawiał w swoim pierwszym sezonie.

15pkt. - kto w Heat zdobywał 15 pkt. Qurwa ogladam ta druzyne od 15 lat wiec mi nie wypisuj jakis ironicznych farmazonów ze nie mam pojecia ślicznie Ciebie proszę. zamiast tego odpowiedz na proste pytanie - kto tam był druga opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaminson to był gracz formatu Odoma, a może i lepszy

 

Wow, ale hardkorowy temat.

po dłuższym zastanowieniu cofam to co napisałem bo biorąc po uwagę całą karierę to Jamison to gracz po prostu od Odoma lepszy zwłaszca jeżeli rozpatrywać przydatność jednego i drugiego jako drugiej opcji w ataku.

 

 

To notoryczne malowanie supportu Cavs jest żenujące, ale w sumie z istotnych zawodników odszedł stamtąd tylko LeBron więc chętnie wejdę w zakładzik, że w tym roku nie dobrną do 40W. To przecież supporting cast na miarę mistrza więc to powinien być no-brainer.

taa no coś niesamowitego drużyna dostosowana ewidentnie tak by pasować do specyficznego stylu gry Lebrona po jego odejściu zdecydowanie obniży loty, do tego odeszło dwóch środkowych i zespół nie bardzo ma wyjście inne jak pójść w kierunku przebudowy, faktycznie no-brainer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dłuższym zastanowieniu cofam to co napisałem bo biorąc po uwagę całą karierę to Jamison to gracz po prostu od Odoma lepszy zwłaszca jeżeli rozpatrywać przydatność jednego i drugiego jako drugiej opcji w ataku.

No to w tym sezonie Celtics miażdzą pdo tablicami wszystkich - Garnett i Shaq są znacznie lepszi od Gasola i Bynuma biorąc pod uwagę całą karierę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz to udowodnić?

W obronie Odom jest zdecydowanie lepszy, rzekłbym, że nawet na PF jest pod tym względem jednym z lepszych. Lepsi z głowy to: Garnett, Smith, Martin. Jamison z kolei to prawdziwa cipa w defensywie a jak wysoki jest pizdą po tej stronie boiska to drużyna jest w dużej dupie bo potrzebuje drugiego wysokiego elite obrońcy. No, ale było o ataku i przydatności do bycia druga opcją.

 

Nie wiem czy można brać w ogóle pod uwagę w takiej dyskusji Jamisona bo:

a) w Cle nie wypalił, totalna porażka

B) inną druzyną w której był 2/3 opcją byli tylko Wizards gdzie RAZ w bólach przeszli pierwszą rundę. A tak to przez cała karierę albo brak PO albo srogie wpi****le w pierwszej rundzie.

 

Odom z kolei jak był druga opcją w Miami w jeden sezon z Wadem zrobił drugą rundę gdzie przerżnęli z bardzo dobrą Indianą. W LA dwa razy jako druga opcja zrobił PO i grał bardzo dobrze.

 

Nawet jeśli chodzi o atak nie potrafię dostrzec przewagi Jamisona. Odomowi zdarza się, że jest niewidoczny, ale ogólnie rzecz biorąc skillset jest zdecydowanie na jego korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego tematu chyba idealnie pasuje mój post z czerwca, tuż przed finałami Celtics - Lakers (kiedy mało kto spoza obozu LAL typował ich na zwycięzców, a fani LA nazywani byli pyszałkami i zaślepionymi fanboyami, którzy wyolbrzymiają silę swojego zespołu ;] ):

 

 

Zabawne jak jeszcze niespełna miesiąc temu, przy okazji dyskusji o supportach, Kobe miał wokół siebie najlepszych pomocników w lidze, a Lakers byli najsilniejszą i najbardziej przejebaną drużyną, która z palcem w dupie powinna zdobywać mistrzostwa (ba! Nawet bez KB powinni być faworytami do tytułu, przecież to Gasol zawsze ich ciągnął w PO's).

 

Teraz czytam o 3/27 za 3, cipie Gasolu który nie radził sobie przeciwko Amare i Kartoflu Fesenko, braku Arizy (lol), c***owych strzelcach, c***owym frontcourcie i 0% szans przeciw Celtics. Ciekawe...

 

 

Zatoczyliśmy koło i pora wrócić do kosmicznego supportu Bryanta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.