Skocz do zawartości

Zespół będący najgłępiej w


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiem wiem że pisałeś o lebronie i innych freakach

tylko że lebrona w lidze nikt nie jest w stanie zatrzymać 1on1

więc nie wymagaj tego jeszcze od gościa, który przede wszystkim musi ciągnąć drużyne w ataku

durex może spokojnie bronić na poziomie Pierca, ale tego pierca z 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad tygodniowa przerwa, ale o Pistons musze sie wypowiedziec :wink: :

 

Findek - Stuckey robi postepy z roku na rok. Nie dostaje MIP, ale nie ma w jego wypadku regresu czy nawet stagnacji. Za ostatni sezon jest mocno jechany, ale tak sie sklada, ze poczynil ogromny postep w defensywie. Takich rzeczy nie widzi sie na pierwszy rzut oka. Nie zgadzam sie z Twoja opinia, ze nie mozna miec pretensji o brak wsparcia dla niego. Zmienili sie gracze, ale nie zmienil sie system i filozofia. Stuckey z roku na rok jest coraz wazniejszym graczem, ale wciaz system opiera sie na 5 graczach, a nie 1. To samo tyczy sie filozofii budowania druzyny. Nie ma tu wiodacej postaci, ale Detroit to nie jest rynek na wiodace gwiazdy ligi.

 

Phila wygrala tyle samo spotkan i wylosowala 2 pick. Loteria. Wolalbym zeby tankowali, ale nie ma nic pewnego. Kings chyba przez ostatnie 2 sezony zawsze spadali o 3 pozycje.

 

 

Wirakocza - serie Gordona z Bostonem oceniam bardzo pozytywnie. Juz nie pierwszy raz dyskutujemy o Gordonie i mamy nieco inne podejscie. Ty widzisz Gordona jako za niskiego SG, ktory jest dziura w obronie, a ja widze go jako swietnego ofensywnego zawodnika, ktory swietnie uzupelnia sie z naszym PG. Stuckey moze bronic SG i slabosci Gordona traca nieco na znaczeniu. Dalej jest to problem, ale da sie go obejsc. Kwestia dobrego systemu defensywnego. Jak na mozliwosci Detroit jesli chodzi o podpisywanie FA to uwazam, ze Gordon z serii z Bostonem jest niezlym wyborem. Oczywiscie pod warunkiem, ze Hamilton idzie gdzies indziej. Mowi sie, ze Detroit powinno bylo czekac do tego lata. Z czym zostali Nets? JJowi nie dalibysmy ponad 100 mln, Boozer nie wybralby Pistons zamiast Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durex to jest SF o wzroście powiedzmy 206, jak mi znajdziesz w nba kogoś o tym wzroście kto ma lepszą prace nóg i koordynacje niż durex to bedziesz miszczem.

Taki jeden w nadchodzącym sezonie będzie grał w Jazz akurat :)

A bez pracy nóg i siły(którą w większości zawodników daje masa) po prostu będzie miał problemy z athletic-freaks typu James i inni lubiący wchodzić pod kosz.

Nonsens z tą siła te długie łapska pozwolą mu powybijać masę piłek, zresztą na litość Boską gdzie Durant jest słaby fizycznie i na dobrą sprawę co to ma do rzeczy skoro przykład AK pokazuje że siła akurat nie jest decydującym czynnikiem w tym względzie. Tak jak ja to widzę to równie dobrze idąc twoim tropem można by powiedzieć że James też jest cienkim obrońca bo jest za krótki żeby zastopować durexa, no już spokojnie nie można mieć wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.