Skocz do zawartości

Zespół będący najgłępiej w


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

A zdajesz sobie sprawę że oczekujesz od niego czegoś, czego nie dokonał nikt w historii tej ligi ? Wygrać samodzielenie cały sezon. Tego od niego oczekujesz. Gdyby Jordan zdobył mistrzostwo z c***owym składe, to miałbyś rację denerwując się o porównania do Jordana i hasła o chosen.

Mikan dokonał nawiasem mówiąc, a mi nie chodzi żeby James cokolwiek wygrywał i wcale od niego tego nie oczekuje ani nie oczekiwałem, ale skoro tyle przez ostatnie lata nasłuchałem się o jego genialności to oczekiwałem że chociaż podejmie wyzwania, a zamiast tego okazał się pusty jak te hasła wyprodukowane przez setki zasrańców zajmujących się promocją takich wydmuszek.

 

Przywoływanie koszykówki sprzed 60 lat kiedy była jeszcze w powijakach a Mikan miał przewagę wzrostu o jakiej nikt inny potem nie mógł pomarzyć nie jest dobrym przykładem na poparcie jakiejkolwiek tezy dot. dzisiejszej koszykówki.

 

Elwariato, jakie wyzwanie ? Siedział w Cleveland... ile, 7 sezonów ? Najpierw zrobił z Cleveland zespół do PO, potem wszedł do finałów z Goodenem i Gibsonem. Przyszedł czas żeby dać mu support i sam wiesz jaki support otrzymał. Play offs to pokazały ostatnie, może i Lebron nie grał na maks swoich możliwości, ale Jamison i Mo grali tak, że Luke Ridnour i Marvin Williams mogliby ich spokojnie zastąpić. Takie tuzy. 7 sezonów to mało ? Przez ten czas nie zrobili nic żeby go naprawdę zatrzymać. LA wywęszyli, że Kobe może zrobić mistrzostwo, to mu sprowadzili top wysokiego w lidze, mimo że Bynum i Odom to lepsi zawodnicy niż Lebron miał kiedykolwiek (nie licze Shawa bo jest mocno after prime). Kogo sprowadzono Lebronowi ? 7 sezonów mieli aby udowodnić że zasługują na Lebrona. Ile Lebron ma czekać ? Ma swoje życie, chce zdobyć pierścień. Postaw się w jego sytuacji, c***owe miasto, brak dobrego supportu (bo nigdy nie miał w zespole kogoś, kto byłby mocno powyżej ligowej przeciętnej). W kategoriach bardzio pięknych wartości myślisz, tylko że Lebron oczywiście mógł zostać w Cavs i czekać jeszcze niewiadomo ile aż Ferry ruszy głową , zmarnować karierę i pobić wszystkie statystyczne rekordy. Lebron w miejscu takim jak Miami może albo dpokonać wielkich rzeczy i dostarczyć nam emocji i pięknych wspomnień, albo zawieść i dać Wam pożywkę. W Cleveland jeszcze 7-10 lat patrzylibyśmy jak się męczy i co roku doprowadza zespół wysoko w playoofs tylko po to ,żeby pierwszy lepszy, kompletniejszy zespół odsyłał ich na ryby. A maks tego co byśmy zobaczyli to jakis gamewiner albo streak. Romantyzm jest piękny, ale zaręczam Ci że żaden inny zawodnik by nie został na jego miejscu w Cleveland. Może ktoś, komu zależy bardziej na dolarach niż na pierścieniu bo mógłby wziąć maksa ale to i tak byłoby głupie i krótkowzroczne.

 

Kubbas, nie chce mi się ,nie mam czasu i co najważniejsze, nie potrafię znaleźć artykułów które czytałem rok, dwa,trzy lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez po przyjsciu brakujacego ogniwa w osobie jamisona to juz bylo to i mial byc mis, a jak po miesiacu z powrotem dolaczyl big-z to juz ho ho klekajcie narody. wyszlo jak wyszlo i ten swietny dla lbj support stal sie najgorszym w calej lidze. zobaczymy co ugraja bez niego i wtedy ocenimy tych pomocnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez po przyjsciu brakujacego ogniwa w osobie jamisona to juz bylo to i mial byc mis, a jak po miesiacu z powrotem dolaczyl big-z to juz ho ho klekajcie narody. wyszlo jak wyszlo i ten swietny dla lbj support stal sie najgorszym w calej lidze. zobaczymy co ugraja bez niego i wtedy ocenimy tych pomocnikow

A Ty bierzesz pod uwagę fakt, że czas weryfikuje rzeczywistość ? Rózne były wyobrażenia, ale Jamison w zespole który ma poważne cele i który jest ułożony stał się non factorem, ba, ostatni mecz PO zjebał on. Lebron rzucił dwie mega ważne trójki pod rząd, ścignęli, a on zlozyl sie do jumpera, w powietrzu zmienil decyzje 3 razy i spierdolił momentum i run.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co ugraja bez niego i wtedy ocenimy tych pomocnikow

to i tylko to będzie wyznacznikiem jego suportu więc @Findek narazie bym się wstrzymał z kategorycznymi stwierdzeniami.

 

Przywoływanie koszykówki sprzed 60 lat kiedy była jeszcze w powijakach a Mikan miał przewagę wzrostu o jakiej nikt inny potem nie mógł pomarzyć nie jest dobrym przykładem na poparcie jakiejkolwiek tezy dot. dzisiejszej koszykówki.

Powiedziałeś nigdy to ci odpowiedziałem i tyle, zresztą lać na Jamesa durant już w nadchodzącym sezonie go pojedzie, i zakończona będzie krótka i wątpliwa dominacja królewny. Kevinek nawet w defie będzie wyrabisty bo ma warunki takie jak AK i coraz bardziej potrafi to wykorzystywać mecz z Litwą to pokazał jak te długaśne łapy potrafią być przydatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będąc takim patyczakiem jest słabszy na nogach - wg mnie obrońcą nigdy nie będzie wybitnym.

To zależy czy uważasz AK za wybitnego/dobrego obrońcę, bo przecież on też jest dosyć chudy, zresztą co zabawne jego sylwetka nie przeszkadzała mu kiedy bronił jak pf zanim przyszedł Booz i Memo, Smith też trochę podobna sytuacja chociaż on jest mocno przypakowany więc na silę go nie chce wymieniać, zreszta Durant nie musi być wybitnym obrońca zasięg pozwala mu na to żeby być dobrym, pod jego ofens kiedy to podpiszesz i tak masz gracza niesamowitego kalibru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będąc takim patyczakiem jest słabszy na nogach - wg mnie obrońcą nigdy nie będzie wybitnym.

Scottie Pippen. Nie żebym tu porównywał ich umiejętności gry w defensywie, ale warunki fizyczne mają bardzo podobne szczególnie z początków kariery Pipa (KD ma chyba nawet lepsze) więc to nie powinno mieć wpływu na to czy Durant będzie wybitnym/dobrym/średnim/słabym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie? Potrafisz widzieć przyszłość?

Na razie Durant jest średnim/dobrym obrońcą i nic poza tym. Oprócz tego nieziemskiego zasiegu nie ma ani prawidłowej pracy nóg ani wystarczającej masy. Doświadczenia też mu brakuje.

A kogo on ma bronić, centrów, że masy mu ma brakować? Koleś waży 104 kilo na miłość boską, Prince to ten sam typ, tylko że nieco krótszy i jeszcze chudszy, a był swego czasu topowym obrońcą. Wpływ masy na obronę na nogach to też jakaś srednio trzymająca się kupy sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie? Potrafisz widzieć przyszłość?

Na razie Durant jest średnim/dobrym obrońcą i nic poza tym. Oprócz tego nieziemskiego zasiegu nie ma ani prawidłowej pracy nóg ani wystarczającej masy. Doświadczenia też mu brakuje.

 

Jeżeli 22-letni król strzelców ma pozytywny wpływ na obronę zespołu, to chyba dobry znak, prawda? Przy jego warunkach, inteligencji i etyce pracy powinien robić stałe postępy, a potencjał na bardzo dobrego obrońcę ma. Masa? KG anyone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Duranta i nic do niego nie mam, ale staram się trzeźwo ocenić sytuację. Na razie nie jest super obrońcą(ale jasne, że może nim być). A bez pracy nóg i siły(którą w większości zawodników daje masa) po prostu będzie miał problemy z athletic-freaks typu James i inni lubiący wchodzić pod kosz.

 

Oczywiście te warunki, które ma teraz dają mu ogromną przewagę - zabawna była sytuacja w meczu z Litwą kiedy przy rzucie za trzy Litwin go zwiódł(Kev nadbiegał z boku i się machnął) i rzucił a Durant mimo wszystko zablokował jego rzut bo bez patrzenia do tyłu wystawił łapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaku chyba sobie jaja robisz że durant ma słabą prace nóg.

durex to jest SF o wzroście powiedzmy 206, jak mi znajdziesz w nba kogoś o tym wzroście kto ma lepszą prace nóg i koordynacje niż durex to bedziesz miszczem.

Czytasz inne posty prócz swoich? Ja już o wszystkim napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.