Skocz do zawartości

Zespół będący najgłępiej w


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie problemem spurs jest trzymanie przez tyle lat tak wysokiego poziomu i nic nie można dostać w drafcie. parker czy manu często się nie zdarzają.

 

 

Czyli na tej samej zasadzie w dupie są Celtics ? Też wiekowy skład, niskie picki od kilku lat.

 

Co do Spurs, to Manu, Tim, Dice są wiekowi. Ale reszta nie jest. Parker, jak nie dopisze extension, to będzie zapewne wytrade`owany, ale pewnie podpisze. Spurs świetnie zamienili te niskie picki. Jest Splitter, Blair, Hill, RJ ma raptem 30 lat, Anderson też jest ciekawym prospectem. Jeżeli to jest głęboka dupa, to nie wiem kto w niej nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Spurs jest troszkę inaczej. Ich bycie w dupie polega na tym, że mają zbyt dobry skład żeby się przebudować ale nie mają szans na tytuł. W tym roku zarówno LA jak i OKC powinni być od nich lepsi. Mało tego, każdy zespół który wyjdzie do finału ze wschodu nie powinien mieć wielkich problemów ze Spurs.

 

Ale do tematu Spurs nie pasują. Tiago, Blair, Anderson, R-Jeff , Hill to fajna paczka, nawet grając taką s5 nie ma dramatu. Parker jest trejdowalny. Gino cieniutko. A Duncan będzie to sklejał dopóki ma siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na razie najgorzej wygląda sytuacja w Cavs - kontrakty Mo i Jamisona to 2 największe problemy, ale i Gibson i Session zapychają salary. Kijowa lokalizacja i ten zespół o PO chyba może zapomnieć w tej dekadzie, chyba że uda im się jakimś cudem wybrać superstara w drafcie. Jedyny wartościowy gracz to Varejao, który jednak ma suty i długi kontrakt.

A po co mają oszczędzać skoro mają dzianego właściciela i juz w tej zimie podobno ma przyjść jakieś spore wzmocnienie, a już o Sessionsie który może być sporym przechwytem gadać jako o zapychaczu salary, chłopak jak dla mnie będzie top pg na wschodzie. Zresztą wogóle skład Cavs widze na spokojnie 30 zwycięstw, a stawiam ze w play off się znajdą, tylko centra im brakuje aby mieć dobry/solidny zespół , no i Jamesa się pozbyli czyli już spory sukces :) w końcu przez lata gadano ze Lebron potrafi wszystko a teraz widac że żeby coś wygrać to on potrzebuje tylko wzmocnienia kalibru Wadea :D

 

Calderon,Barbosa,Derozan,Ed Davies,Andrea -normalnie strach sie bac,Dobrze bedzie jak uzbieraja razem ze 2 bloki

Sam Davis będzie miał średnią co najmniej 2 bloków na mecz, szkoda tylko ze z Bargnanim zaczepiaja o ta sama pozycje, bo Raps mogli by całkiem fajnie na tym duecie pojechać.

Właśnie debilizmu Dumarsa część kolejnego - lepiej grajmy na maxa i miejmy 27 winów zamiast przytankować przy 15-17. Nic dzięki temu nie będziemy mieli poza wyższym pickiem w drafcie i satysfakcją, ale chyba warto...

Dajmy spokój tankowaniu, bez tego też da się ekipę przebudować, ale to co robi Dumars to chyba tylko lata tankowania mogą zmienić, przecież mieli kase mieli ludzi do wymiany, aż żal patrzeć na robote jaką koleś wykonałw tym klubie

Monroe jest fajny, ale come on. Cousins czy Favors to bestie

Favors to narazie nawet nie jest baby beast :) ze 2 sezony conajmniej trzeba będzie poczekać.

 

Ja w mojej prywatnej liście na dno ligi stawiam na brak zmian, czyli ci co byli do bani w popszednim roku tacy się ostaną. Nets i T'wolves mysle że zrobią postęp o kilka/kilkanaście zwycięstw ale dołem dalej pozostaną chyba największym w swoich konferencjach, no chyba że Nets coś pokombinują jeszcze ze skałdem, a co do T'wolves to jesli Wes okaże się super pickiem a Beas okaze się nie być takim debilem to może nie będa tak głeboko w ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mają oszczędzać skoro mają dzianego właściciela i juz w tej zimie podobno ma przyjść jakieś spore wzmocnienie, a już o Sessionsie który może być sporym przechwytem gadać jako o zapychaczu salary, chłopak jak dla mnie będzie top pg na wschodzie. Zresztą wogóle skład Cavs widze na spokojnie 30 zwycięstw, a stawiam ze w play off się znajdą, tylko centra im brakuje aby mieć dobry/solidny zespół , no i Jamesa się pozbyli czyli już spory sukces w końcu przez lata gadano ze Lebron potrafi wszystko a teraz widac że żeby coś wygrać to on potrzebuje tylko wzmocnienia kalibru Wadea

Trudno, żeby wygrywał skoro miał wsparcie na poziomie lottery team. 30 zwycięstw to oni może ugrają w bólach i trudach, a o wędkowanie w kwietniu mogę wejść 100.

 

Sam Davis będzie miał średnią co najmniej 2 bloków na mecz, szkoda tylko ze z Bargnanim zaczepiaja o ta sama pozycje, bo Raps mogli by całkiem fajnie na tym duecie pojechać.

2 bloki na mecz miało w tym sezonie 4 graczy. Howard, Bogut, Smith i Haywood. A jedyni rookie, którzy w ostatnich latach przekroczyli 1,5 to Lopes i Smith. Żaden nie miał 2.

Stawiam, że Davis będzie miał 3 bloki i 15 zbiórek. I niech ma jeszcze 30 ppg, a co mi tam?

Dajmy spokój tankowaniu, bez tego też da się ekipę przebudować, ale to co robi Dumars to chyba tylko lata tankowania mogą zmienić, przecież mieli kase mieli ludzi do wymiany, aż żal patrzeć na robote jaką koleś wykonałw tym klubie

Da się, nawet napisałem jak ja bym to widział, jeśli nie zauważyłeś.

Mało tego, każdy zespół który wyjdzie do finału ze wschodu nie powinien mieć wielkich problemów ze Spurs.

Spurs z Heat rzeczywiście nie widzę. Ale z Celtics czy Magic mogą powalczyć. A z tymi OKC już skończcie, Bucks też zaskoczyło i też ma wszystko czego trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron potrafi wszystko a teraz widac że żeby coś wygrać to on potrzebuje tylko wzmocnienia kalibru Wadea :D

Duncan potrzebował Parkera i Gino który w pełni zdrów gra na poziomie Wade'a tylko jest oszczędniejszy z piłką.

 

Kobe potrzebował Gasola.

 

Wade potrzebował Shaqa, close to his prime.

 

Deronowi nie wystarczył Boozer, Paulowi West , Nashowi Amare, więc nie rozumiem dlaczego Lebronowi miałby wystarczać skretyniały Mo, podejmujący debilne decyzje tweener Jamison ktorych rezultatem jest pół hak tyłem do kosza w meczach serii finałowej i banda rolesów. Nie ma takiego wielkiego gracza w tej lidze, który osiągnąłby z takim supportem więcej. Coś co jest zaletą Lebrona ,zamieniasz nieumiejętnie w jego wadę. Ale od tej chwili przestaje Cię brać na poważnie, bo pół forum do Ciebie pisze i argumentuje, wykazuje ze nie masz racji, a Ty to olewasz i żyjesz w swoim małym zamkniętym świecie gdzie Lebron jest be.

 

Dzięki Lebronowi, że opuścił Cleveland bo bez tego jedyne do czego moglisci sie dojebac haterzy LBJa to bucowatość, która jest i tak mocno naciągana,a ktorej przejawy i tak pochodza z malo wiarygodnych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję.

 

Trzy ekipy. Od tej najbardziej w dupie w razie porażki (czytać : braku mistrzostwa w tym sezonie) :Lakers, Celtics, Heat.

 

Lakers mają mega kontrakty, które muszą się zwrócić, a to znaczy mistrzostwo. W razie braku 3-peata będą mieli mega kontrakty (z przyszłym rokiem jeszcze większe), a drużynę która by nie zapewniła mistrzostwa. Dwa scenariusze : Dużo wymian i czyszczenie salary (co byłoby nie łatwe i to bardzo) lub przełknięcie porażki i walka o odzyskanie mistrzostwa.

 

Celitcs niewiele lepiej od Lakers. Jedyna różnica jest taka, że w razie porażki Lakers mają szanse na mały tylko rebuilduing i walkę o odzyskanie mistrzostwa, a Celtowie już gorzej bo BIG Trio to będzie już Geezer trio, a i chemia (Shaq) może ucierpieć o ile nie skończy się rozgonieniem tych wszystkich dziadków.

 

Heat niby nie mają presji na mistrzostwo w tym sezonie, ale wg mnie tylko oficjalnie. Taki skład do czegoś zobowiązuję i nie wierzę, że nie gada się tam o spokojnym pogodzeniu się z ewentualną porażką o tytuł już w tym sezonie. Oficjalnie mają najmniej do stracenia, bo niby ten sezon mogą przebolec, jednak szczerze mówiąc to wątpię, żeby w razie porażki nie przepędzono tej drużyny w piździec.

 

Ten sezon ogólnie ujawni nam dużo, dużo więcej przegranych niż zawsze, a tylko jednego spełnionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję.

 

Trzy ekipy. Od tej najbardziej w dupie w razie porażki (czytać : braku mistrzostwa w tym sezonie) :Lakers, Celtics, Heat.

 

Lakers mają mega kontrakty, które muszą się zwrócić, a to znaczy mistrzostwo. W razie braku 3-peata będą mieli mega kontrakty (z przyszłym rokiem jeszcze większe), a drużynę która by nie zapewniła mistrzostwa. Dwa scenariusze : Dużo wymian i czyszczenie salary (co byłoby nie łatwe i to bardzo) lub przełknięcie porażki i walka o odzyskanie mistrzostwa.

 

Celitcs niewiele lepiej od Lakers. Jedyna różnica jest taka, że w razie porażki Lakers mają szanse na mały tylko rebuilduing i walkę o odzyskanie mistrzostwa, a Celtowie już gorzej bo BIG Trio to będzie już Geezer trio, a i chemia (Shaq) może ucierpieć o ile nie skończy się rozgonieniem tych wszystkich dziadków.

Jezeli tak juz na to patrzec to taką presje ma co najmniej IMO okolo 10 zespolow, ze tak sie wyraze zbudowanych na " Tu i teraz".

Wschód:

 

Celci tak jak juz wspomnales ze wzgledu na 2 lata jeszcze ich w takim skladzie. Jak by teraz zdobyli 2 misie ( w co osobiscie wątpie ) to bedzie sie mowic jednak ( mimo porazki w 2010') przelom dziesieciolecia nalezal do Big Trio.

 

Heat tez wspomniales. Mi sie wydaje ze jak odpoadna po walce w Ecf lub nawet w finale lugi jakos ich nikt ich nie bedzie " linczował", co prawda maja swietny sklad , lecz cala 14 gra ze soba 1 raz w zyciu wiec w PO moze byc roznie z tym np . kto tam ma byc gtg. lub jakies spory wewnatrz zespolu moga sie przydazyc

 

Orlando . odpadniecie dla nich w ecf zostalo odebrane jako porazke. Osobiscie uwazam iz trafili na swietnie dysponowana druzyne w tej rywalizacji , dodatkowo naprzeciw najwiekszej ich broni czyli grania inside- autside maja czlowieka ktory to mega niweluje( Perk) a na Ryśka jest KG . IMO ten sezon moze byc dla Magic przelomowy.

 

Carter ma CY , Drwal Notuje Ciagly progres ( niestety szybciej w defensywie :evil: ) ale jednak .

Do tego ławka tak jak w tamtym sezonie jedna z mocniejszych ( o ile nie najmocniejsza) , sam licze co najmmniej na powtórk z tego sezonu.

 

Bulls jak podpisza Melosa nie tracac Noaha beda mega grozni, bez prawdziwego " C" nic poza ecsf IMO .

 

Bucks . Naprawde solidna s5 z notujacym ciagle postepy Bogutem i nieobliczanlym Jenningsem moga byc grozni dla kazdego ( plus swietna praca trenera)

 

Wizards Tu sprawa prosta , jak Wall juz w rookie sezon bedzie gotowy do gry na poziomie z tego sezonu Reke' , to beda PO. Zdrowie ( fizyczne i PSYCHICZNE ) Arenasa tez jest niedoprzecenienia . z takimi G moga spokojnie myslec o PO

 

Atl praktycznie sie nie zminila wiec bedzie pewnie podobnie, choc moze zmiana trenera cos da:P

 

Reszta mysle walka o 8 sead . Fawotyt...... moze Philly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando jest drużyną nawet na wczoraj. Na papierze oczywiście wygląda to na przyszłość, ale ile jeszcze właściciel chce płacić kupę kasy na podatki, a mistrzostwa brak.

 

Oczywiście Miami jest na początku swojej drogi. Trio ma jeszcze 5 lat gry przed sobą. Na razie support wygląda zbyt słabo, dlatego też Miami nie jest kandydatem nr 1 do misia , na dzień dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 bloki na mecz miało w tym sezonie 4 graczy. Howard, Bogut, Smith i Haywood. A jedyni rookie, którzy w ostatnich latach przekroczyli 1,5 to Lopes i Smith. Żaden nie miał 2.

Stawiam, że Davis będzie miał 3 bloki i 15 zbiórek. I niech ma jeszcze 30 ppg, a co mi tam?

Dobra pospieszyłem się ale chciałem tylko powiedzieć że jest tam koleś który będzie mógł się zając pomalowanym w niedalekiej przyszłości

Dzięki Lebronowi, że opuścił Cleveland bo bez tego jedyne do czego moglisci sie dojebac haterzy LBJa to bucowatość, która jest i tak mocno naciągana,a ktorej przejawy i tak pochodza z malo wiarygodnych źródeł.

Nie no bucowatość to już była teraz do tego dochodzi pizdowatość, za przeproszeniem :)

Deronowi nie wystarczył Boozer, Paulowi West , Nashowi Amare,

Spoko tylko ja nigdy nie widziałem żeby ktoś tych graczy porównywał do the chosen two.

 

Zaryzykuję.

 

Trzy ekipy. Od tej najbardziej w dupie w razie porażki (czytać : braku mistrzostwa w tym sezonie) :Lakers, Celtics, Heat.

O i w sumie oprucz pierwszego wrażenia te zespoły powinny być na froncie tego tematu

Orlando . odpadniecie dla nich w ecf zostalo odebrane jako porazke. Osobiscie uwazam iz trafili na swietnie dysponowana druzyne w tej rywalizacji , dodatkowo naprzeciw najwiekszej ich broni czyli grania inside- autside maja czlowieka ktory to mega niweluje( Perk) a na Ryśka jest KG . IMO ten sezon moze byc dla Magic przelomowy.

 

i ta jako dodatek, bo w sumie co z tego że T'Wolwes będą kosić doły dla nich to nic nowego, a niech się okaże że któraś z wymienionych spadnie ze szczytu ( czy jak Heat ze szczytu prognoz :) ), w sumie najbardziej będzie w d. ta ekipa która ma największe zobowiązania czyli Magic, chociaż to też nie takie proste bo np. Celci wogóle mają małe pola manewru. Ogólnie to ten sezon będzie mega ciekawy już się nie mogę doczekać na jego start, nie tylko z racji bycia kibicem Jazzzzzzzzzz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko ja nigdy nie widziałem żeby ktoś tych graczy porównywał do the chosen two.

 

A zdajesz sobie sprawę że oczekujesz od niego czegoś, czego nie dokonał nikt w historii tej ligi ? Wygrać samodzielenie cały sezon. Tego od niego oczekujesz. Gdyby Jordan zdobył mistrzostwo z c***owym składe, to miałbyś rację denerwując się o porównania do Jordana i hasła o chosen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdajesz sobie sprawę że oczekujesz od niego czegoś, czego nie dokonał nikt w historii tej ligi ? Wygrać samodzielenie cały sezon. Tego od niego oczekujesz. Gdyby Jordan zdobył mistrzostwo z c***owym składe, to miałbyś rację denerwując się o porównania do Jordana i hasła o chosen.

Mikan dokonał nawiasem mówiąc, a mi nie chodzi żeby James cokolwiek wygrywał i wcale od niego tego nie oczekuje ani nie oczekiwałem, ale skoro tyle przez ostatnie lata nasłuchałem się o jego genialności to oczekiwałem że chociaż podejmie wyzwania, a zamiast tego okazał się pusty jak te hasła wyprodukowane przez setki zasrańców zajmujących się promocją takich wydmuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko ja nigdy nie widziałem żeby ktoś tych graczy porównywał do the chosen two.

 

A zdajesz sobie sprawę że oczekujesz od niego czegoś, czego nie dokonał nikt w historii tej ligi ? Wygrać samodzielenie cały sezon. Tego od niego oczekujesz. Gdyby Jordan zdobył mistrzostwo z c***owym składe, to miałbyś rację denerwując się o porównania do Jordana i hasła o chosen.

Podbijam pytanie wyżej czy masz przykłady opinii, czy jakichś tam artów o bucostwie Lebrona, które niby są nieprawdziwe i naciągane

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.