Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

aaaaaaaaaaaaaj

house czemu? przeciez masz tytul:D

eddie house to cichy killer, ktory porafi 2-3 trojkami zmienic przebieg spotkania. dla heat to swietny ruch. troche juz stracilem orientacje ko u nich wyladowal w koncu a kto nie (j. will??) ale generalneie wlasnie tym ruchem zmatowali konkurencje.

 

to chyba oznacza, ze riley stawia wszystko na 1 karte tak jak lakers do tej pory i nie daje szans rookies.

 

ale na pytanie ko ma bardziej kompletny sklad: lakers czy heat nie potrafie w tej chwili odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pytanie ko ma bardziej kompletny sklad: lakers czy heat nie potrafie w tej chwili odpowiedziec.

chyba nikt nie potrafi.

to swoją drogą pokazuje jak mocni byli/są lakers, skoro dopiero takie cuda jak w miami pozwalają powiedzieć, że mamy drużynę porównywalną do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale na pytanie ko ma bardziej kompletny sklad: lakers czy heat nie potrafie w tej chwili odpowiedziec.

chyba nikt nie potrafi.

to swoją drogą pokazuje jak mocni byli/są lakers, skoro dopiero takie cuda jak w miami pozwalają powiedzieć, że mamy drużynę porównywalną do nich.

Gdyby nie przyszedl Blake to dla mnie nie byloby wątpliwosci ze Miami ma lepsza pake.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie House w Heat...czyli chyba Hasbroucka odpuszczają??

 

Póki co Miami ma 14 zawodników z gwarantowanymi umowami ,Randolph i Hasbrouck tak jak pisałem wcześniej mają je tylko w części gwarantowane tzn. dostana zaproszenie na camp ale o pozostałe jedno miejsce będą musieli powalczyć między sobą i resztą zaproszonych.

 

Bardzo też możliwe że żaden z nich nie zostanie w składzie bo Riley zdecyduje się podpisać np. T-Maca

 

Riley od początku lipca wykonał wręcz tytaniczną robotę ,żadnych pseudo gwiazdek tylko solidni przydatni,pogodzeni z rolą weterani . W najlepszy możliwy sposób obudował big 3 ,choć pewnie i tak zaraz się pojawią głosy że za starzy ,za mało utalentowani i w ogóle poza big 3 to żal i rozpacz, kogo oni tam jeszcze potrzebują Chrisa Paula wchodzącego z ławki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt nie potrafi.

to swoją drogą pokazuje jak mocni byli/są lakers, skoro dopiero takie cuda jak w miami pozwalają powiedzieć, że mamy drużynę porównywalną do nich.

co wiecej, mam wrazenie, ze pat czerpie prosto z wzorcow la'owsko-bostonowskich. mega dobry trzon skladu i reszta nie nadajaca sie do nbdl, choc mam wrazenie, ze heat i tak sa 2 kroki do przodu w tym wzgledzie niz lakers rok temu czy w tym sezonie

 

dopiero w te wakacje mitch stworzyl lawke, ktora jakos wyglada i szczerze mowiac gdybysmy porownywali te zespoly

 

czyli

heat'10 vs lakers'10

i

heat'10 vs lakers'09

 

to lakers'09 majacy slaba lawke nie mieliby szans z takim skladem heat.

 

ale az strach pomyslec co bedzie jak miami sie wzmocnia w lutym czy w offseason kolejnymi weeranami i kims za mle. tak jak powiedzial magic, lakers niech szybko wykorzystuja szanse bo z roku na rok zagrozic heat bedzie bardzo ciezko.

 

Bardzo też możliwe że żaden z nich nie zostanie w składzie bo Riley zdecyduje się podpisać np. T-Maca

nie spodziewalbym sie takiego ruchu. timak powiedzial przy okazji treningow w chicago, ze moze robic wszystko nawe wychodzic z lawki. kasa to tez nie byl problem bo bulls mogli dac mu sporo. skoro jednak clippers i bulls odpuscili to tylko oznacza, ze trzeba odpuscic... timak nie bedzie realnym wzmocnieniem juz dla nikogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przewaga Heat to to, że ich cap dopiero rośnie a na razie jest jeszcze w miarę. Są długie umowy i za niedługo będzie dużo kasy do płacenia, ale na razie nie jest źle. W porównaniu do właścicieli Lakers, Magic czy Mavs heat nie są na razie w złej sytuacji i można co roku za pełne mle robić wzmocnienia(tak mi się wydaje przynajmniej, właściciel nie powinien skąpić jeśli będą wyniki).

 

Kurde Eddie to było moje marzenie. Streaky-shooter za 3 z doświadczeniem jakiego potrzebujemy. Dobrze, że J-Willa nie podpisaliśmy bo jest nam zupełnie zbędny. Potrzeba nam właśnie świetnego shootera z super szybkim release. W Po pewnie dostanie jakieś większe minuty(kosztem Chalmlersa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2 T-Maca użyłem jako przykładu mam na myśli iż jeśli trafi się wartościowy weteran którego brylantowy uzna za wzmocnienie to mimo ważnych umów(niegwarantowanych )Randolph i Hasbrouck zostaną zwolnieni .

 

Poza tym ja Cie proszę nie grzeb T-Maca :wink:

 

Mimo braku windy w nogach dalej ma świetne passing skills i ball handling rozgrywającego, prędzej czy później znajdzie angaż i oby w klubie walczącym o coś więcej niż wysoki numer w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2 T-Maca użyłem jako przykładu mam na myśli iż jeśli trafi się wartościowy weteran którego brylantowy uzna za wzmocnienie to mimo ważnych umów(niegwarantowanych )Randolph i Hasbrouck zostaną zwolnieni .

 

Poza tym ja Cie proszę nie grzeb T-Maca :wink:

 

Mimo braku windy w nogach dalej ma świetne passing skills i ball handling rozgrywającego, prędzej czy później znajdzie angaż i oby w klubie walczącym o coś więcej niż wysoki numer w drafcie.

 

ale wygląda na to, że kolan już nie ma

 

Clipps i Bulls to żadni potentanci nie są, w grę wchodziły pewnie kontrakty w okolicach minimum, a się na t-maca nie skusili - więc coś musi być na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie ostatnio czytam Book of basketball simmonsa i jestem na mega rozdziale o Hall of Fame Pyramid gdzie strszczone jest 96 karier najlepszych zawodnikow i doszedlem narazie do 40 ale jakby to powiedziec recurring theme czy tez powtarzajacym sie watkiem jest to gdzie bylby '' A'' gdyby trafil do klubu ''B'' i gral z ''C'' - czyli np. jakby Lakers wzieli Dominique zamiast Worthyego , webber trafil do Magic zamiast Pennyego czy tez co by bylo gdyby Jason Kidd/KG/Barkley/Ray Allen mieli support z prawdziwego zdarzenia zamiast papieru toaletowego

 

k**** dream scenario bylby wiadomo ze Wade dostaje Bosha podpisuja fajny support a LEbron zostaje w Cavs i dostaje tez fajny support ale patrzac przez pryzmat tego co sie stalo i co bylo to

to z czym gral Lebron/Wade/Bosh szybko by sie nie zmienilo , bo przeciez raz na ile lat trafia sie Pau Gasol za pol darmo ? raz na ile lat KG Allen i Pierce trafiaja naraz i mamy perfect storm

 

dzis Dwight Howard kocha Jameera Nelsona a za pare lat ktos napisze, swietny byl to Center, juz nawet za drewnianych czasow wchodzil do Finalow i byl sila w lidze ale jego rozgrywajacymi byli Rafer Alston, Jameer Nelson i Jason Williams wyobrazmy sobie co by sie dzialo jakby Chris Paul rzucal mu alleye i potrafil zagrac ksiazkowego picknrolla - tak naprawde ja nie potrzebuje i nie chce przeczytac takiego akapitu za pare lat i nie potrzebuje wiedziec czy mu sie uda czy nie,

ja tez niechce wiedziec jak Lebron Wade radzili sobie majac za partnerow Mo Williamsa, Jamario Moona i gwiazdy z NBDL

 

jak czytam z czym gral Bernard King u swojego szczytu kariery, do kogo mogl podawac pilki Kidd przez caly swoj prime (az jeden AS - Kenyon 2004- podobnie Wilkins) to tak naprawde czy mozemy winic Paula Melo czy Lebrona za to ze chca grac a) ze swoim najlepszym kumplem B) top10 zawodnikiem w lidze

co mi z tego ze Hakeem mial super zespol w 86 ktory byl najlepszym Rocket teamem i kazdy wspomina z lezka w oku, jak rok pozniej polowa sie zacpala, polowa sie obrazila a polowa sie polamala a biedny Hakeem zamiast grac z Clydem Drexlerem cale zycie (byla taka opcja by potrejdowac picki i Ralpha) musial sie meczyc do 94 na swoja chwile

fuck that shiet

podczas gdy ''swietny'' i wielki Czncej Billups mial okazje grac z samaymi allstarami, Chris Paul uwieziony jest z Davidem Westem i banda patalachow - uwielbiam Davida Westa, uwazam go za jednego z nielicznych PFow ktorzy stawia czola Gasolowi ale k**** Marcus Thornton, Peja i Okafor

czy tez z drugiej strony Kenyon, Nene Aflalo czy freakin JR Smith (taktak Nuggets do momentu wykrycia raka u Karla byli najlepsza druzyna w NBA...)

 

nie to ze nagle bronie Lebrona, choc ta opowiesc jak robi rozpierduche w klubie, in tha club yo , wciaga koks z dziwek i lize kazda waska pierdziawe - szacun. feel me on this yo

- South Beach gdzie rzekomo sa najlepsze dziwery w USA nawet lepsze niz w LA

- Pat Riley

- Dwyane Wade

 

do dzis pamietam te jeki Xamela co by bylo gdyby Krause kupil Price'a tego i tamtego to Jordan mialby 200 pierscieni, potem jeki zoltej sraki Smush Parker i Stephen A Kwame freakin Brown

jak to mawiaja competetive - hujnia , karierowo - wypas

4 lata, natrzepie pierscieni, media zrobia z niego bozka jak to jest z Kobem ktory jest dzis do MJ'a i Magica porowywnay , potem Kobe zwolni najlepsze miejsce do grania w kosza i Lebron sie tam wkreci, bedzie chcial najebac Wade'owi, dostanie supporcik, kupe sianka, bedzie mial 29 lat i Laker4 life plus udzialy w klubie, multibilioner

nikt mi potem nie napisze ze Lebron mial Antawna i Jamario Moona - i wcale z tego powodu nikt plakac nie powinien

pomijac to ze w Orlando sa debile - po tym jak wysmiali Paula to juz stracili cale credibility u mnie- jeszcze tego Hedo-Vince mozna bylo jakos wyjasnic choc ja nie moglem ale to ze wola Nelsona na PG i zero GTG w skladzie no to sorry

mamy na dzis dzien 3 potegi Celtics, Heat i Lakers

potem mamy Magic ktorzy sa o Paula od bycia na tym samym poziomie a jak dla mnie w tym momencie byliby faworytem do pierscienia

potem Nuggets, Bulls, Mavs, Okla, Spurs

przezylismy bez rywalizacji Wade vs Lebron 7 lat to przezyjemy kolejne 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3 roznica w pojmowaniu tego wszystkiego jest taka, ze jordan, kobe czy olajuwon niejako wychowali sobie swoj support i z nim odnosili sukcesy, krok po kroku. kim byl gasol zanim przyszedl do la? soft? 1 udzial w all star przez 7 lat gry w lidze. owszem wielki potencjal ale jechaliscie go jak bura suke za to, ze meczu w playoffs nie potrafil wygrac.

 

teraz nagle sie okazuje jaki to gasol jest wielki, bo 2 tytuly i 3 tripy do finalow kobemu przyniosl na tacy.

 

inaczej by to wygladalo gdyby lbj poszedl do jakiegos klubu i wokol niego zaczeto budowac ekipe, chocby w nyc a tak wyglada to na to, ze idzie na gotowe, najlatwiejsza mozliwa droga. ja go w pelni rozumiem ale nie dziw sie, ze tak postrzegana jest ta sytuacja wsrod fanow, bo pod tym wzgledem nigdy nie bedzie postrzegany tak jak kobe i mj, przy czym powtarzam, nie oznaczalo to, ze musial pozostac w cleveland ale niekoniecznie isc do ekipy majacej 2 all starow.

 

dla wielu lbj poszedl na latwizne. i pewnie za 5-6 tytulow wszyscy o tym zapomna i bedzie tylko pisalo jacy wielcy to gracze byli skoro poszli na taki ruch i zdominowali lige.

 

faktycznie heat maja chalmersa i arroyo, teraz dokoptowali house'a wiec zaden jwill im niepotrzebny.

ciekawe kogo za rok podpisza za mle. czy wzmocnia sile podkoszowa czy moze jakiegos pg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie heat maja chalmersa i arroyo, teraz dokoptowali house'a wiec zaden jwill im niepotrzebny.

ciekawe kogo za rok podpisza za mle. czy wzmocnia sile podkoszowa czy moze jakiegos pg?

Carlos to cipa nie rozgrywajek j-will ze swoimi zdolnościami do podań, przeglądem pola przy wade lebronie i boshu to zajebiste wzmocnienie. Arroyo bedzie wedlug mnie niepotrzebnym klepaczem ze słabą organizacją gry. Wiem j-will jest szalony i ma swoje pojebane zagrania ale i tak jest jak dla mnie lepszym wyborem dla heat niz carlos. House tez nie bedzie tam rozgrywal tylko beda go rozciagal obrone, straszył rzutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh jeszcze wczorajmyślałem, że nastąpił koniec zakupów MIAMI a tu proszę, taka niespodzianka. Kolejny strzelec do kolekcji. Ciekawe co jeszcze wymyśli Pat? W zasadzie niczego nie można być pewnym, w jego przypadku nic nie jest proste i łatwe do przewidzenia. Nie dość, że załatwił wszystkich ściągając pierwszoplanowe kąski to jeszcze ławkę buduje z materiału którego wszyscy mu zazdroszczą. :)

 

*Dwa sezony temu wszyscy obserwatorzy NBA podniecali się że najlepszym GM jest Kevin Pritchard. Ostatnio modny jest Sam Presti... ten trend chyba ulegnie zmianie :)

 

Pytanie, czy Miami czegoś/kogoś jeszcze brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos to cipa nie rozgrywajek j-will ze swoimi zdolnościami do podań, przeglądem pola przy wade lebronie i boshu to zajebiste wzmocnienie. Arroyo bedzie wedlug mnie niepotrzebnym klepaczem ze słabą organizacją gry. Wiem j-will jest szalony i ma swoje pojebane zagrania ale i tak jest jak dla mnie lepszym wyborem dla heat niz carlos.

odpowiadasz sobie tutaj

 

House tez nie bedzie tam rozgrywal tylko beda go rozciagal obrone, straszył rzutem.

heat majac wade'a i lebrona nie potrzebuja klepacza. potrzebuja shootera i takiego kogos znalezli w postaci house'a. imo bardzo duzo spotkan beda konczyc wlasnie z housem na boisku. nie wiem jak chalmers ale house trojki trafia a w koncowkach do rozciagania defensywy bedzie jak znalazl. przy niezle zbierajacym MM heat beda mogli pozwolic sobie nawet na granie piatka bosh-bron-miller-wade-house ale to bedzie dobre na 26 ekip tej ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arroyo bardzo dobrze pamiętam z tłoków w czasie mistrzowskiego sezonu. Co prawda nie grał za wiele, ale odbył tam dobrą koszykarską szkołę, za plecami Billupsa. Carlos to rzemieślnik, ale Miami chyba takich potrzebuje bo każdy kolejny ruch transferowy to potwierdza. Zeszły sezon po powrocie miał solidny, musi w niego wierzyć Pat skoro dał mu szansę.

 

 

Edit: ciekawe jest to, jak jedeno wydawałoby się "niezbyt" wielkie nazwisko potrafi zmienić sposób postrzegania drużny na tym forum. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo.

 

Na Nba.com podali, że już dostali ponoć pierścionki mistrzowskie za sezony 2011-2018.

cthulhu, śmieszy mnie twój hejteryzm.

 

proszę cię, wyłącz na chwilkę swóją zazdrość, strach czy co tam czujesz wobec miami i pomyśl realnie.

po co miami rozgrywajek skoro jest wade i james? po co double-double machine skoro do zbierania jest bosh, haslem i po części james?

anthony, choć brakuje mu wzrostu, idealnie tu pasuje ze względu na obronę. no dobra możesz uważać, że nie poradzi sobie z potężnie zbudowanym bynumem, ale w składzie są też magloire i big z, którzy dorównują mu warunkami fizycznymi...

 

po prostu tego nie rozumiem. nigdy nie lubiłem la (dotychczasową jedyną potęgę), ale zawsze ich doceniałem...

 

pozdro hejterzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie heat maja chalmersa i arroyo, teraz dokoptowali house'a wiec zaden jwill im niepotrzebny.

Tego się mój post tyczył, ja wiem że nie potrzebują klepacza dlatego czepiam się arroyo. Natomiast jeżeli mówimy o rozgrywajkach a za takich liczymy tu carlosa i mario bo house ze nie bedzie rozgrywal to wiadomo to nad carlosa powinni brac j-willa moim zdaniem. Ogólnie nie zgadzam się że nie jest im potrzebny, jak jest możliwość brać bo jest z nich wszystkich najlepszym rozgrywającym od nadmiaru głowa nie boli, zawsze z któregoś można zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo.

 

Na Nba.com podali, że już dostali ponoć pierścionki mistrzowskie za sezony 2011-2018.

cthulhu, śmieszy mnie twój hejteryzm.

 

 

 

To się cieszę, że cię rozbawiłem. Mnie też bawi ten wasz hurraoptymizm. Ale w porządku. Sezon wszsytko zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.