Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

Te 4 bańki rocznie dla Nate'a to chyba jakiś bonus za bycie x factorem (wraz z grubym) w bodaj którymś meczu z LAL ,bo naprawdę nie wiem skąd tyle wyrwał Robinson z całym szacunkiem do niego. Tym bardziej ,że póki co to w Bostonie wiele minut nie grał - rotacja się aż tak zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady nie traktujmy Nate jak jakiegoś DLigowca. Kto jak kto ale N8 powinien dać dobrą energię w RS. Poza tym czy w tym szalonym okresie 4 melony to tak wiele? Ile dostał JJ Redick? Coś koło 7M za rok, a jest zawodnikiem porównywalnym do Robinsona. Tak wiem że jako nieliczny miał cojones w pojedynku z Celtami, ale to też niewiele dało, dlatego uważam że ta czwóreczka dla Nate'a jest w pełni adekwatna do jego obowiązków - szczególnie że w obecnym sezonie powinien wyrwać więcej minut. Poza tym dziwi mnie że jakoś nikt nie krytukuje Rilesa za podpisanie Joela, w sumie podobna historia.

 

Ostatnio na probaskecie pojawiła się plotka jakoby Shaq miał zawitać w Massachusetts. Na RS raczej nie potrzebny, wciąż sądzę że Diesel przez 12 min potrafi walczyć z każdym środkowym w lidze, ale co daje Celtom te 12 min? Z drugiej strony czy jego doświadczenie jest potrzebne dziadkom z Bostonu? Reasumując uważam że Danny mógłby zaryzykować jednoroczny kontrakt z Shaqiem za jego minimum czyli 1.35, ale Gruby raczej na to nie przystanie bo mówi się że Hawks są zaoferować mu wyższy kontrakt, nie wiem czy z MLE czy po jakimś s'n't. Mimo wszystko miłoby zobaczyć braci O'nealów w jednym składzie, skoro nam rozdzielili Allenów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks mają już Powell'a, liczba drużyn które mogłyby zatrudnić Shaq'a zmniejsza się ;)

Jak dla mnie JJ>Nate i to zdecydowanie, 4m to za dużo, nie w C's, jeszcze gdyby grał szaloną koszykówkę w zespole bez ambicji, ale C's? Sądzę, że mogli korzystniej wydać tę kasę. Tym bardziej, że przez dłuższy czas jego rola w Bostonie była minimalizowana, cóż teraz pewnie to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie biadolcie już nad tym nejtem

koleś przejdzie cały camp z celtami i spokojnie będzie wartościowym zmiennikiem dla rondo a może momentami też dla raya.

przypominam że nate rzucał po 40pkt w tej lidze

ja wiem że w żadkich nixach i wiem w jakim systemie, ale co by nie było rzucić 40pkt to nie jest tak łatwo i nie ma wielu takich graczy

to samo można powiedzieć o lee ze w słabiutkich nabijał sobie staty i został grubo przepłacony

nie przesadzajcie już że 4mln to tak dużo za kolesia który może regularnie rzucać po 15pkt w meczu, a do tego ma sporo do poprawienia w defensywie

lepszy nate niż przepłacanie tonego allena , który jest czarną dziurą w ataku i potrafi zdobyć pkt tylko w kontrze albo jak ktoś mu rzuci na alleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Celtics są zainteresowani pozyskaniem Delonte Westa jeśli go zwolnią Wolves.

ciekawe co na to gracze Bostonu i ich Matki 8)

 

Jakby faktycznie trafil do Bostonu to dobra opcja na PG gdy Rondo bedzie odpoczywał i moze uda mu sie powalczyć z takim Wade w starciu z Heat, ale czy Boston ma hajs na niego? za minimum moze nie pojsc, wydaje sie byc wiecej wart.

Moze Cavs dadza mu nowy kontrakt, beda mogli kusic go kasa i matka brona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja licze na trejd z ptb i przyjście fernandeza do celtics, idealny na 2,3 z ławki, zapewnia spacing i scoring

celtics cały czas się czają komu oddać ten kontrakt sheeda , a myśle że ptb chętnie by go łyknęli + coś tam

mówie wam że danny to odjebie jak trza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja licze na trejd z ptb i przyjście fernandeza do celtics, idealny na 2,3 z ławki, zapewnia spacing i scoring

 

na SG zgoda. ale na SF ? chyba tylko w ataku... juz widzę jak "stara sie" powstrzymywać LeBrona...

 

Powiem Ci buła szczerze, że zamiast Fernandeza wolalbym jakąs typowa "trojke" a'la James Posey. I nawet mam dobrego kandydata. Zowie sie Jarvis Hayes.. ( de facto, przejawia sie jego nazwisko w pewnych "rummors" )

 

btw, inni zawodnicy, znajdujacy sie w "kregu zainteresowan" Danny'ego :

 

1. Larry Hughes

2. Delonte West ( po ew. zwolnieniu z Minetki )

3. Edek House

osobiscie probowałbym nastepujacej "opcji" :

 

1. Sing-and-trade z Netsami. Kontrakt Sheed'a ( + pick ) za Hayesa i Boone.

2. Podpisanie Westa, po pierwotnym zwolnieniu go z Wolves.

 

Roster byłby w 95 % wtedy zapiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się że rudy grał na przemian na 2 i 3 w ptb zastępując z ławki czy to roya czy to batuma/outlawa

ale masz racje że lepiej się nadaje na 2, szczególnie w kwesti defensywnych match-upów

 

poza tym k**** nie bójcie się aż tak tego lebrona

w tym roku w PO był często gęsto kryty przez Raya i wiadomo co było

 

ja nie wiem czy hayes jest potrzebny

tzn hayes jest napewno lepszym obrońcą ale daje mniej w ataku

poza tym na 3 dla pierca zmiennikiem jest daniels, więc moim zdaniem nie ma sensu dublować zmienników, bo nie ma żadnego dobrego zmiennika dla raya jak narazie

a dłuzsze granie duetem rondo-nate nie przyniesie nic dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym na 3 dla pierca zmiennikiem jest daniels, więc moim zdaniem nie ma sensu dublować zmienników, bo nie ma żadnego dobrego zmiennika dla raya jak narazie

 

dlatego własnie widziałbym tego Delonte jako backup dla Raya. I juz abstrahuje od tych jego pozaboiskowych "wyskokow: :D

 

Hayes byłby lepszy "gabarytowo" na LBJ-a i jak mowie, przypomina mi troche Poseya...

 

Ale, Ainge ma łeb na karku i - tak jak mowisz - coś ciekawego nam "wykroi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałbym to tak: w pierwszej kolejności startujemy po Rudy'ego. Chłopak nie dość, że ma świetny rzut to jeszcze trochę nieprzewidywalności, z tym że zawsze z rozsądkiem. Jeśli ten trejd się uda to sg jest obsadzony świetnie. Jeśli nie, to dajemy kontrakt Delonte. Podstawa to musi ogarnąć swoją psychikę, jeśli to zrobi to dostajemy dobrego obrońcę z dobrym rzutem i point guard skills. Oba wyjścia bardzo dobre z tym, że to pierwsze nie ma dodatkowych warunków.

 

House'owi niestety mówię nie, jest zbyt jednowymiarowy no i swoje lata też już ma. Chodzą słuchy również o Finley'u i Scalabrince, jednak mam nadzieję, że to się nie wydarzy.

 

Zaryzykował bym eksperyment z Shaq'iem. Mało prawdopodobny trejd, jednak powinien nam sporo dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jedyną rzeczą która mozecie poslac do portland za rudego to kontrakt walleca, a zeby to jeszcze wypalilo to musza wam kogos dac extra?Picki w waszym wypadku chyba nie wchodza w gre, bo nie mozecie przyjac hiszpana bo jestescie nad sc? Portland chca sie pozbyc samego fernandeza, i na dodatek nie wiem na co im kontrakt walleca.

Do tego jesli to nie wypali to delonte west za minimum?

moim zdaniem to niepoprawny optymizm.

nie chce byc zasmierdlym serem w lodówce waszej nadzieji ale moze sie skonczyc na tym haysie co najwyzej.

 

nie to ze bulls czy nix sa w jakiejs wyjatkowo korzystniejszej sytuacji wzgledem bostonu, ale nie dosc ze mozemy go przyjac dajac picki (chyba o to chodzi portland) to jeszcze tu i tu wskakuje do s5 albo w najgorszym razie jest 6manem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek, nie napinaj sie tak na Rudy'ego, bo ci zylka peknie ;]

 

poza tym ,wystarczy, ze Celtowie wysla za hiszpana NIEGWARANTOWANE, Mycek, kontrakty Gaffneya i Laffayeta. salary sie zgadza. Pisales, ze PTB maja tak kompletny roster, ze niczego im nie potrzeba ? no problem, pozbywaja sie "Gaffa" i "Laffa", dokonuja oszczednosci, a Celtics ma, kogo chce.

 

Z reszta, na liscie Rudego, Boston jest no1 w kategorii "place to play"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kad ty to wiesz, kto jest pierwszy na jego liscie,

ok, ale portland chca numerkow, bostonu czy bulls to cienkie numerki w perspektywie czasu, chicago ma jeden taki fajny w 2012 od charlotte, a do tego mamy dla niego miejscie w s5 i pewniutkie 25 min, a boston ma jakies nie swoje numerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może dać Boston Rudy'emu? Ano może dać sporo minut w RS, Doc na pewno będzie oszczędzał PP&RayRaya dlatego wiele minut wpadnie dla Fernandeza. W zasadniczym byłby zmiennikiem Raya i można by go sprawdzić na 3, minuty w RS to minuty w RS, jak coś wypadnie ze smallb gitara będzie ciekawe rozwiązanie na PO, jak nie trudno. Poza tym, a może przede wszystkim Boston umożliwia Rudy'emu dłuższą przygodę w PO, a nie ryby po 1st R, tudzież wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na to jak na lato.

 

Co zmienia Shaq w Celtics ? Zapycha miejsce pod koszem. Daje złudne nadzieje, że spowolni proces starzenia wielkiego tria.

 

Niemniej choć wkurza mnie ta pycha bostończyków i ich fanów to ja mam do tej ekipy wielki szacunek i wiem, że będą bardzo groźni mimo wszystko.

 

I pommo wszystkiego to dwóch O'Nealów jak dla mnie > Perkins.

 

Pod koszem jedynie Lakers mogą się Celtics postawić. Heat z nimi łatwo też mieć nie bedą, bo Allen i Pierce mimo wieku to dalej nie są gracze, których sobie można tak o odpuścić, a w obronie większości zawodnikom w tej lidze mogą pokazać miejsce w szeregu.

 

A Bosh i Haslem vs. O'Neal duo, Perkins i Garnett ...

 

Obstawiam pożarcie pary z Miami. Między tymi dwoma ekipami będzie to przypominać walkę na wyniszczenie.

 

Stawiam jednak na Boston (pomimo roku więcej) jeśli wszyscy będą zdrowi. Celtowie postawią Heat takie warunki w defensywie, że Lebron i Wade sobie nie pohasają jak z większością ekip w tej lidze, a patyczak Bosh będzie przestawiany niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.