Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

Za nami długi i ciężki sezon. Kolejny, w którym Celtics przysporzyli nam mnóstwo emocji, za które jesteśmy wdzięczni tej drużynie. Wielu, łącznie ze mną jeszcze nie zdążyło ochłonąć… Tym razem się nie udało, jednak musimy patrzeć w przyszłość. Wracamy w następnym sezonie!

 

Jak wygląda nasza sytuacja?

 

W rosterze, z kontraktem mamy następujących graczy:

- Rondo

- KG

- Davis

- Pierce

- Perkins

- Wallace

 

Sytuacja trzech ostatnich jest nieco skomplikowana. The Truth może odstąpić od kontraktu, być może podpisze niższą umowę by klub miał więcej pieniędzy na wydatki. Kendrick Perkins ma kontuzję kolana i nie wiadomo kiedy wróci na parkiet. W najbliższych dniach dowiemy się ile może trwać rehabilitacja. Rasheed rozważa zakończenie kariery.

 

Wolnymi agentami zostają:

- Ray Allen

- Tony Allen

- Nate Robinson

- Daniels

- Williams

- Scalabrine

- Finley

- Lafayette

- Gaffney

 

Dwaj ostatni zostaną zaproszeni na Ligę Letnią i wtedy rozstrzygnie się ich los. Co z pozostałymi? Myślę, że w przyszłym sezonie możemy już nie zobaczyć Danielsa, Scala, Williamsa i Finleya. Co z resztą? Czy Danny powinien dać kontrakt KryptoNate’owi, za ile powinien podpisać Ray’a? Nie chciałbym być w skórze Danny’ego gdyż kończy się nam aż 9 kontraktów. Kogo Celtics powinni podpisać i z kim trade’ować?

 

Za niecały tydzień mamy draft. Startujemy z całkiem wysokim wyborem 19. (1st rd.) oraz „nieco niższym” 52 w drugiej rundzie. Mocki proponują nam James’a Andersona. Wcześniej w orbicie zainteresowań C’s był Stanley Robinson a na workoutach pojawił się Jordan Crawford. Myślę, że potrzebujemy niskiego skrzydłowego, lub w razie nie podpisania Nate’a, rozgrywającego. Może Eric Bledsoe?

 

Jak w przyszłym sezonie powinni wyglądać Celtics? Czy Doc Rivers zostanie z drużyną? Pytań jest mnóstwo. Zapraszam do dyskusji kibiców Celtów i wszystkich użytkowników. Wątek możemy kontynuować także po zakończeniu offseason by opisywać i komentować spotkania Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami długi i ciężki sezon. Kolejny, w którym Celtics przysporzyli nam mnóstwo emocji, za które jesteśmy wdzięczni tej drużynie. Wielu, łącznie ze mną jeszcze nie zdążyło ochłonąć… Tym razem się nie udało, jednak musimy patrzeć w przyszłość. Wracamy w następnym sezonie!

 

Jak wygląda nasza sytuacja?

 

W rosterze, z kontraktem mamy następujących graczy:

- Rondo

- KG

- Davis

- Pierce

- Perkins

- Wallace

 

Sytuacja trzech ostatnich jest nieco skomplikowana. The Truth może odstąpić od kontraktu, być może podpisze niższą umowę by klub miał więcej pieniędzy na wydatki. Kendrick Perkins ma kontuzję kolana i nie wiadomo kiedy wróci na parkiet. W najbliższych dniach dowiemy się ile może trwać rehabilitacja. Rasheed rozważa zakończenie kariery.

 

Wolnymi agentami zostają:

- Ray Allen

- Tony Allen

- Nate Robinson

- Daniels

- Williams

- Scalabrine

- Finley

- Lafayette

- Gaffney

 

Dwaj ostatni zostaną zaproszeni na Ligę Letnią i wtedy rozstrzygnie się ich los. Co z pozostałymi? Myślę, że w przyszłym sezonie możemy już nie zobaczyć Danielsa, Scala, Williamsa i Finleya. Co z resztą? Czy Danny powinien dać kontrakt KryptoNate’owi, za ile powinien podpisać Ray’a? Nie chciałbym być w skórze Danny’ego gdyż kończy się nam aż 9 kontraktów. Kogo Celtics powinni podpisać i z kim trade’ować?

 

Za niecały tydzień mamy draft. Startujemy z całkiem wysokim wyborem 19. (1st rd.) oraz „nieco niższym” 52 w drugiej rundzie. Mocki proponują nam James’a Andersona. Wcześniej w orbicie zainteresowań C’s był Stanley Robinson a na workoutach pojawił się Jordan Crawford. Myślę, że potrzebujemy niskiego skrzydłowego, lub w razie nie podpisania Nate’a, rozgrywającego. Może Eric Bledsoe?

 

Jak w przyszłym sezonie powinni wyglądać Celtics? Czy Doc Rivers zostanie z drużyną? Pytań jest mnóstwo. Zapraszam do dyskusji kibiców Celtów i wszystkich użytkowników. Wątek możemy kontynuować także po zakończeniu offseason by opisywać i komentować spotkania Bostonu.

Jeśli o mnie idzie to Celtics pewnie nieźle się posypią. Odchodzi mr T, to i pewnie ich gra ulegnie zmianie.

 

Z tych co na pewno zostaną :

 

- Rondo

- KG

- Davis

 

To pewnie na Rondo będzie budowana ta ekipa, czego nie uważam za niespodziankę, ale za zły kierunek. Budowanie ekipy na tak chimerycznym graczy nie jest wg mnie dobrym kierunkiem, ale się zobaczy.

 

KG to już nie ten KG co kiedyś, ale dalej może wielu młodziaków nauczyć, gdzie ich miejsce.

 

Davis jako rezerwowy to solidna opcja. Bez rewelacji, ale jest dobrze.

 

Z trójki problematycznych :

 

- Pierce

- Perkins

- Wallace

 

Pierce pewnei wyoptuje i ... weźmie większy kontrakt, lub podobny do tego, tylko dłuzszy. Ma na to ostatnią szansę, a jest jakimś symbolem Celtics. Perkins to w obecnej posusze wysokich w lidze niezły center i potrzeba jego zdrowia Celtics. Wallace wg mnie rok jeszcze zostanie, ale możliwe że się mylę i zawiesi buty na kołku. Jakaś strata dla Celtics to na pewno będzie, ale da się ją zastąpić.

 

Ogólnie wszystko komplikuje zapchany salary cap Celtics i to, że w tym roku dla wszystkich ekip będzie z tym jeszcze gorzej.

 

Dlatego uważam, że tych panów:

 

- Tony Allen

- Daniels

- Williams

- Scalabrine

- Finley

 

W Celtics nie zobaczymy. T. Allen chce grać gdzieś pierwsze skrzypce i ma już dość bycia rezerwowym.Chyba, że Celtics skuszą go lepszymi warunkami, na co zbytnio pozwolić sobie nie mogą. Danielsa możnaby jeszcze podpisać, ale czy warto ?

 

Williams to bez komentarza po prostu ...

 

Scalabrine jak wyżej ...

 

A Finley jak powyższa dwójka.

 

Sądzę, że najbardziej prawdopodobne jest podpisanie Robinsona, bo okazał się dość solidnym zmiennikiem i chyba go tam polubili. Osobną sprawą jest Ray Allen. Bo to były katastrofalne finały dla niego (poza G2), no i wiek 35 lat to już jednak swego rodzaju wyrok. Jednak ciągle to Ray Allen i tutaj nie jestem w stanie odpowiedzieć jak to będzie. Bo raczej za minimum dla weteranów grać nie będzie. I słusznie, bo na tak niskie pobory nie zasługuje.

 

Reasumujac tak będą wygladali Celtics 2010-2011 wg mnie :

 

- Rondo

- KG

- Davis

- Pierce

- Perkins

- Robinson

 

+ Ew. Allen i Wallace.

 

Do tego dojdą ludzie z draftu i wolni agenci. Może jeszcze ktoś zostanie z powodu braku na kogoklwiek innego. Tak czy inaczej ta ekipa nie wygląda zbyt optymistycznie. W 2007 roku był rebuilding i w obliczu 2011 roku znowu zanosi się na coś takiego.

 

Ciężko będzie w nadchodzącym sezonie powtórzyć osiągnięcie z tego roku. Jednak Celtów nie mozna NIGDY lekceważyć. Jednak w najbliższym sezonie wątpię i to bardzo w ich obecność nawet w finale konferencji.

 

Zobaczymy co zrobi Danny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.A. to typowy swingman z ławki i roleplayer, również nie widzę go w s5. Ma dobry defense, potrafi świetnie kryć kluczowego gracza przeciwnika, jest atletyczny i bega do kontr. Lecz jego słabością jest brak rzutu i słaby ballhandling, spełnia głównie zadania defensywne. Myślę, że dostanie nowy kontrakt gdyż jest potrzebny w Bostonie. Przydałby nam się też jakiś młody obrońca. Ciekawe czy Monta Ellis wciąż jest w orbicie zainteresowań C's...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cthulhu, jeżeli chcesz zajmować się trollingiem deprecjonując drużynę z tytułu tematu w którym piszesz, to proszę nie wypowiadaj się tu.. mam nadzieję na ciekawą dyskusję osób zainteresowanych... Ty niestety nic tu nie wnosisz poza dwoma postami na niskim poziomie intelektualnym z wysokim poziomem prowokatorskim... wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego ?

 

Gdzie ty tu widzisz prowokowanie ? Ja do Celtów mam szacunek. Nie wiem o co ci chodzi. Chyba przewrażliwiony jesteś ...

 

To ty do mnie szacunku nie masz pisząc o niskim poziomie intelektualnym itd.

 

Poza tym, już abstrahując od faktu, jak się ma poziom intelektualny do przewidywań dotyczących następnego sezonu w koszykówce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cthulu, w temacie o Bostonie doradzam jak najdalsza kontrole, dopiero co przegrali rownorzedne finaly wiec po co wdawac sie w pyskowki, wiadomo ze ich kibice beda drazliwi.

Co do Celtics,

zycze przedluzenia Allena i Pierce oraz fajnego MLE i do zobaczenia w finale za rok :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ten ton po przegranej serii/ meczu

wiadomo że najlepiej byłoby wszystkich rozgonić w pizdu i budować drużynę przez następne 15 lat. tak najłatwiej.

jednak celtics mają dalej to czego nie ma dużo ekip w lidze i co dużo ekip chciałoby mieć bardzo

KG, pierce, allen i sheed no i oczywiście rondo. ich doświadczenie, umiejętności i charakter. lebron james dałby dużo żeby mieć chociaż takiego KG w ekipie.

 

nie wiem czy pamiętacie ale po kontuzji kolana rozgrywa się słabiutki sezon - KG. a następny z reguły jest świetny. KG i tak zrobił bardzo dużo w tym sezonie swoim charakterem i wolą walki maskował te słabe kolana. ja wiem że kg to nie amare i nie ma 23 lat, ale k**** KG napewno nie rozegra słabszego sezonu niż ten.

allen też raczej będzie w formie podobnej jak w tym sezonie.

rondo coraz lepszy

oby tylko sheed nie chciał iść na emeryture.

 

dużo moim zdaniem zależy od pierca, najwięcej.

jak bedzie świrował z pieniędzmi to boston może na tym wiele stracić. jak wyoptuje i zgodzi się na mniejszy kontrakt w zamian za wzmocnienia w offseason to boston nie musi wcale rozegrać gorszego sezonu niż ten.

 

pozostali

tony allen - wyjebane. jest dobry obrońcą ale w ataku jest czarną dziurą, mnóstwo takich więc tony za małą kase może być

robinsona powinni przedłużyć, jest bardzo pożyteczny jako backup PG. rondo przez 3 sezony nie miał prawdziwego backupu i był mocno eksploatowany, z robinsonem na ławce może i rondo będzie miał więcej powietrza na długi sezon.

 

perkins, davis zostają.

reszta mnie specjalnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allenowi można dać więcej odpoczynku, mniej mpg przez cały sezon bo w tym sezonie był mocno zajeżdżany przez doca. mimo 35 lat allena to jak bronił kobiego w tych finałach i co daje bostonowi w ataku to musiałby przyjść JJ albo roy żeby allen wchodził z ławki.

 

pierce nie odejdzie.

k**** ludzie albo nie znacie nba albo piszecie żeby pisać.

żeby pierce odszedł z bostonu teraz to ainge musiałby chyba wciągnąć kilo koksu do 1go lipca.

impossible poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu czytam jego wypowiedzi na bierzaco, ot co.

 

Ray Allen z lawki, bronil swietnie, to fakt. Ale jak broni, to nie rzuca, a to na jego ofensywie zalezy nam najbardziej. Jezeli tak uparcie chcesz go trzymac w 1 skladzie (w sumie tez sobie nie wyobrazam go z lawki, wnioskujac po avatarze to tez Twoj 'pupilek', jak i moj btw.), to trzeba nam drugiego Eddiego House'a, cos moze w stylu M. Millera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, jak powinien wyglądać Boston?

Ja przede wszystkim bym dokonał większych zmian. Wymienił starszych zawodników na młodszych, o podobnym poziomie gry (i nie chodzi mi o wszystkich na raz). Właśnie teraz kiedy by nie było z tym problemu. Nikt nie wie czy, któryś z nich w następnym sezonie się połamie, ile by opuścił meczy i kiedy. Czy kolejny rok na karku będzie spadkiem formy i szybkości?

Jeśli nie dojdzie do zmian, to czy końce karier zawodników lub brak zainteresowania przez inne kluby, nie przełoży się na budowanie siły praktycznie od podstaw za kilka lat?

 

Nie chce być złym prorokiem ale boston za kilka lat może wyglądać jak ten z przed kilku lat, z tym, że zamiast Pierca to Rondo będzie wojował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nate jest za niski by grać w s5 na "dwójce". Tak na prawdę to on jest sg i okazjonalnie może wchodzić na tą pozycję, ale żeby zaczynał z Rondo to nie jest dobry pomysł. Z resztą wydaje mi się, że Nate nie dostanie nowego kontraktu od Koniczynek.

 

Na dwójkę przydałby nam się taki O.J. Mayo. Danny mógłby o nim pomyśłeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nate jest za niski by grać w s5 na "dwójce". Tak na prawdę to on jest sg i okazjonalnie może wchodzić na tą pozycję, ale żeby zaczynał z Rondo to nie jest dobry pomysł. Z resztą wydaje mi się, że Nate nie dostanie nowego kontraktu od Koniczynek.

 

Na dwójkę przydałby nam się taki O.J. Mayo. Danny mógłby o nim pomyśłeć :)

Jak chcesz takiego gracza jak Mayo to lepiej wziąć sobie z 19 pickiem Terrico White'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam a czy Nate może grac na 2 w s5? Powstaje wtedy dziura w backupie dla Rondo ale jest fajny wojownik z dobrym rzutem a Allena może strejdowac ale zostawic na lawke. Jak to widzą fani Bostonu?

fani bostonu pewnie słabo, fani innych drużyn pewnie bardzo by się ucieszyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.