Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

jako kibic bulls

Odejdź człowieczku,bo nie chcę być niekulturalny.

 

Po tym jak zagraliśmy w dzisiejszym meczu naprawdę potrzeba cholernie dużo wiary w zespół zeby wobrazić sobie JO i Krstica włączających "Gore Mode" w PO.Oboje zebrali razem dokładnie 1 ( jedną) zbiórkę - zaiste to dopiero jest Celtycka Duma.Naprawde nie brakuje nam Perka?Juz niebawem wszystko będzie widoczne jak na dłoni,ale pierwsza runda przeciwko Knicksom nie będzie takim spacerkiem jak niekórym się wydaje.Nawet jeżeli Knicks nie potrafią brpnić to i tak nie poddadzą się bez walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto ma zbierać? kto ma w ogóle zastawiać?

KG ciągle robi różnicę, ale nie stać go na pełnowymiarową dominację jak dawniej

Krstic i JO to jakiś niesmaczny żart na tym poziomie, Jermaine jest większym duchem samego siebie niż Vince i już od dawna nie potrafi zbierać, a w tym sezonie przestał też zbierać.

Shaq o ile w ogóle jest, to tylko na 20 minut

Green nie potrafi zbierać, a Big Baby czasem coś na atakowanej wyciągnie

ogólnie to bieda straszna, bo wczoraj Joel wyciągał naprawdę normalne piłki znad głowy, gdzie jeszcze 3 miesiące temu nie było tym mowy, bo Perkins nie dał mu się nawet do niej ruszyć

Perkins może nie zbierał x piłek, ale strasznie twardo się zastawiał i walka o zbiórkę z nim to była prawdziwa masarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak BTW moze to oddanie perka do OKC to byl przemyślany chytry (!) plan?

jesli celci uważają ze są w stanie wygrać wschód bez perka (bulls zbyt niedoswiadczeni, Miami słabi pod koszem, howard bez wsparcia) to wzmocnienie konkurenta LAL jest jak najbardziej sensowne.

warte ryzyka żeby w finale nie walczyć znowu z LAL. załatwić mistrzów rekami OKC a potem spijac smietankę. chytre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Danny,naprawdę k**** wielkie dzięki............miałem nadzieję,że się mylę,że to co zrobił z Perkiem Ainge miało sens.Gówno.Zaryzykował.....no żesz k**** mać.Jakbym poszedł do kasyna i pieprznął cała swoją pulę na stół na jedno rozdanie w Black Jacka to też byłoby to ryzykowanie czy czysta głupota?A tak właśnie postąpił Ainge i NIKT mnie nie przekona,że to miało snes.Wystarczy popatrzeć co nam dają te zejebiste wzmocnienia .....

 

Jak podają źródła Shaq już nie wróci do gry w PO.Jeszcze raz wielkie dzięki za pozbawienie szansy Big 3 na mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku nie rozumiałem tego ruchu Ainge. Czy potrzebne było takie ryzyko? Co chciał osiągnąć GM C's? Przecież Allen i Garnett przeżywają w tym sezonie drugą młodość, Pierce trzyma poziom z zeszłych lat. Celtics byli takimi samymi contenderami jak Heat czy Lakers, a nawet większymi niż Miami, bo widzieliśmy jak ich rozpierdalali przed wymianą. Ainge chciał jednak wydaje mi się zyskać, gdyby zatrybiły te zmiany, pozycję takiego niepodważalnego faworyta no1 do pierścieni. Jak większość pewnie się spodziewała (tylko nie Ainge?), zmiany te tylko osłabiły zespół i w Boston w dzisiejszym kształcie stety czy niestety jedzie na wakacje po ECSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ta plotka o Shaqu sie potwierdzi ...

hmm no lipa straszna, chociazby patrzac na zbiorki gdzie nawet Nix byli dzis lepsi.

Z drugiej strony gralismy bez Shaqa prawie cały sezon i dawaliśmy radę.

No ale wracając na minus- to są PO i klocek pod koszem w meczach gdzie liczy sie teraz każda zbiorka, blok, przechwyt, punkt by sie przydał.

k**** no dziwna sprawa, bo bylismy TOP z topów contenderów w tym roku przed wymiana (i fani innych druzyn nawet nie mają co sie oszukiwać- wszyscy wiemy ze tak było), teraz mamy dobrego zmiennika w postaci Greena ale z kolei JO czy tymbardziej Krstic to nie są zawodnicy na s5 C w mistrzowskiej druzynie ;/

 

Ja pokochałem tą druzyne za tradycje, za hustle bijący z Ogródka od czasów jakich sam nie pamietam, teraz mamy znów takich zadziornych, twardych zawodników (przynajmniej Big 4), ale nie mamy centra. Czy to wypali?

Szansa zmalały wraz z tym newsem, ale osobiście jestem nadal lekko optymistyczny i nie przestane w to wierzyc poki w serii spotkań po stronie przeciwników nie będzie "4".

 

Jakto mówią- NBA: where amazing happens ! :)

 

ps. oczywiscie post był optymistyczny bardziej niz pesymistyczny, ale oczywiscie nie mial na celu bronic decyzji Ainge'a. Spierdolił. I jeśli C's odpadną to ja bym mu radził czym predzej opuscic Boston bo lekko tam miał nie będzie ;>

 

edit:

dobra dupa ta z avka wyżej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Larry, nie lykaj wszystkiego, co Souza pisze na twitterze.

 

WALTHAM — Boston Celtics coach Doc Rivers refuted a report that it would take a "miraculous recovery" for Celtics center Shaquille O'Neal to return for the playoffs.

 

"I know that's not true," Rivers told CSNNE.com. "He's going to play. I just don't know when."

Niemniej jednak sytuacja nie wyglada rozowo, ale trzeba wierzyc.

 

Modlcie sie C's Fans. Modlcie sie o jeszcze jeden run Big Diesla po pierscien, o jeszcze jedno, jedyne ostatnie, epickie i historyczne spiecie posladow Grubasa, zeby puscil tego ostatniego, godnie uwieczajacego jego BIG FAT carrier'e, DUZEGO PIERDA na parkiecie podczas NBA Finals '11. Pray biatches.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.