Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się że to była ostatnia szansa TEJ druzyny na zdobycie mistrzostwa.

widzieliście sami jak brakowalo Perka pod koszem. Wiedziałem, że jest ważnym graczem, ale nie myślałem, że aż tak. Jak im wypadnie ktokolwiek z pierwszej piatki to jest pozamiatane. Czyli zdrówko zdrówko i jeszcze raz zdrówko - a to oznacza oszczędzanie sie w sezonie regularnym Tyle, że teraz liga już będzie wiedziała, ze to taki fortel jest massasiusettańczyków i nikt ich juz nie bedzie lekceważył.

potrzebuja takiego Natea na cały sezon. Znaczy nie akurat jego, ale kogos kto pociągnie ich w regularze i bedzie dostarczał dośc regularnie po jkaies 15pkt. - taki mo williams, czy jJamal Crawford byliby idealni. A później w playoffs jak bedą w stanie to weterani przejmuja pałeczkę i próbuja jeszcze raz. Szanse mniejsze niz w tym sezonie, ale jakies tam mogą mieć.

 

Pierce naturalnier zostaje. Inaczej sobie tego nie wyobrazam. koleś, którego koszulka ma zawisnąć kolo tych wszystkich Ruseelów i Cousych czy Havlicków miałby odejśc w takim momencie :lol:

Naturalnie moge tu wejść w zaklad - latwa kasa 8)

 

Ray Ray moze byc karta przetargową przy jakims s&t ale raczej tez powinien się ostać.

 

briana scalabrine konczy swoja udana koszykarska kariere - zawieszenie jego koszulki pod kopuła hali w bostonie spodziewane jest w dniu otwarcia sezonu 2010/ 2011 :evil:

 

tonego Allena nie powinni przepłacać - sporo bedzie fajnych rolesów do pilnowania dwójek i trójek jako FA za minimalne kontrakty.

 

Na temat Natea nie mam zdania - pojecia nie mam jakie moga być szanse żeby został.

 

19 pick bym gdzieś opchnąl za jakiegos ogranego rolesa - oni potrzebuja ludzi na tu i teraz a nie na ogrywanie.

 

Celtics mają charakter. Mało jest w tej lidze takich drużyn - m.in. dlatego uwazałem, ze maja spore szanse ograc Cavs i Magic. Koleś, który se robi glupkowate fotki po blouotach w których jego Tittos ogrywają 3/4 ligi 30pkt nie ma szans cos ugrac w playoffs.

Magic z dużo lepsza ale jednak wersja Mutombo jako lidera raczej tez nie stanowili zagrożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie wypowiedź Chrisa Bosha, że chce grać jako pierwsza opcja i nie chce być traktowany jako przystawka dla LeBrona lub Wade'a. Chłopie, to gdzie ci będzie lepiej niż Bostonie? :D U nas byłby pierwszą opcją. KG siada na ławkę i spełnia rolę mentora dla CB4 (KG to jego idol ), do tego w postaci Garnett'a mielibyśmy absolutnie topowy back up na pozycję pf. Z resztą obaj mogliby grać razem, z Boshem jako fałszywym centrem na środku.

 

CB4 mógłby spokojnie cieszyć się, że jest pierwszą opcją i walczyć o najwyższe cele. Garnett ani Pierce nie będą już raczej odgrywać pierwszoplanowej roli, dla Rondo z kolei najważniejsze jest kreowanie partnerów, o czym mówił wielokrotnie, powtarzał też że zależy mu by być w cieniu gwiazd, jednak w razie potrzeby umie wziąć grę na siebie. Myślę, że z takim rozgrywającym i silnym skrzydłowym, Celtics robiliby rzeźnię. Do tego puszczamy Allena a Sheed idzie na emeryturę, podpisujemy kilku ciekawych rolesów i walczymy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie wypowiedź Chrisa Bosha, że chce grać jako pierwsza opcja i nie chce być traktowany jako przystawka dla LeBrona lub Wade'a. Chłopie, to gdzie ci będzie lepiej niż Bostonie? :D U nas byłby pierwszą opcją. KG siada na ławkę i spełnia rolę mentora dla CB4 (KG to jego idol ), do tego w postaci Garnett'a mielibyśmy absolutnie topowy back up na pozycję pf. Z resztą obaj mogliby grać razem, z Boshem jako fałszywym centrem na środku.

 

CB4 mógłby spokojnie cieszyć się, że jest pierwszą opcją i walczyć o najwyższe cele. Garnett ani Pierce nie będą już raczej odgrywać pierwszoplanowej roli, dla Rondo z kolei najważniejsze jest kreowanie partnerów, o czym mówił wielokrotnie, powtarzał też że zależy mu by być w cieniu gwiazd, jednak w razie potrzeby umie wziąć grę na siebie. Myślę, że z takim rozgrywającym i silnym skrzydłowym, Celtics robiliby rzeźnię. Do tego puszczamy Allena a Sheed idzie na emeryturę, podpisujemy kilku ciekawych rolesów i walczymy :mrgreen:

 

Sheed podpisał gwarantowany trzyletni rok temu...[tzn 2+PO na rok, więc notabene 3 ;) ] wiec mogą go nawet na emeryturę puścić, ale w salary i tak będzie do 2012 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czytałem bodajże na CelticsBlog, że gdyby zakończył karierę to Celtics zaoszczędziliby tą kasę... Z resztą wątpię by ktoś zbudował mistrzowski zespół bez przekroczenia salary cap... oczywiście jest to możliwe, teoretycznie nawet kosmiczną ekipę można stworzyć lecz w rzeczywistości dziś to nierealne moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy trochę w dupie

 

w tym roku pewnie wejdziemy do PO ale nie na długo

 

najlepiej jakby od razu zacząć przebudowe, oddać balasty gdzie ich miejsce i robić druzyne pod młodych

 

Ten sezon pokazał, że ofensywa oparta na Rondo to nie jest coś czym można wygrać mistrzostwo, młody to musi zrozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sheed zagral sezon za 15 baniek? nice

 

na twitterze poszla dzis plotka, jakoby c's byli zainteresowani puszczeniem perka i 19 picku za top10 w drafcie. o byloby cos.

 

tak czulem, ze przegrany w tegorocznych finalach przegra podwojnie.

perka nie oddadza pewnie i tak ale ciekawie w c's jest

podatku nie unikna i tak a tu trzeba zainwestowac sporo kasy jeszcze by utrzymac minimum sklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by ten handel Perkiem miał na celu oszczędności. Perkins zarabia 4 mln i dużo nie da się zaoszczędzić bo i tak trzeba kogoś pod kosz podpisać. Bardziej prawdopodobne, że C's chcieliby mieć zdrowego środkowego już od początku sezonu, dlatego rok temu nie podpisali kontuzjowanego Leona Powe. Szczerze, nie widzę za bardzo sensu takiego trejdu, bo nie wiem czy nawet dostając wysoki pick+jakiegoś gracza są w stanie wyłowić kogoś choćby zbliżonego poziomem do Perka... Już odpowiadam, nie są! :) No chyba , że wzięliby Hibberta ale nie wiem czy zgadza się koszt.

 

No i musimy z 19. wziąć Erica Bledsoe... jeśli go podpiszemy to na lata mamy obsadzoną jedynkę. Rondo/Bledsoe? WOW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musimy z 19. wziąć Erica Bledsoe... jeśli go podpiszemy to na lata mamy obsadzoną jedynkę. Rondo/Bledsoe? WOW :)

Na lata to macie obsadzoną z samym Rondo...bez sensu byłoby marnować Bledsoe jakob Backup...lepiej wziąć jakiegoś SG albo Combo Guarda...najlepszy jak dla mnie jest Terrico White. Ale widze ze kazda szanowana sie strona dot. draftu daje Bledsoe wlasnie do Bostonu...szkoda, no chyba, że graliby troche razem na placu i Rondo broniłby SG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, że oni Bledsoe nie wezmą.. Ciągle czytam o jakimś big manie... Jeśli wybiorą atletyczną 3 lub 4 to jeszcze ok. ale żeby wziąć centra z 19. pickiem który nie będzie bustem, to trzeba niesamowitego szczęścia... Ja uważam, że jeśli nie Bledsoe, to C's powinni draftować atletycznego niskiego skrzydłowego, a kilku ciekawych jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, ze po g7 sheed nie chcial bic crawforda tylko sie z nim pozegnac i pewnie im (sedziom) jako pierwszym przekazac nowine apropos tego, ze to byl jego ostatni mecz.

 

nie spodziewalem sie, ze sheed powie pas. myslalem, ze w baku mu jeszcze troche zostalo, on jednak podjal inna decyzje. zatem celtics drogo bedzie kosztowal ten eksperyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to to robi roznice.

c's i tak sa ponad salary wiec z nim czy bez niego ie robi im to roznicy na FA, chyba, ze zrobia jakies ruchy kadrowe. swoja droga, beda musieli znalezc cos pod kosz. perkins nie zagra pewnie przez pare miesiecy, grac kg i davisem? kg potrzebuje odpoczynku w RS. przydalby sie powe. shelden? badzmy powazni. a kogo oni biora w drafcie? jakiegos rozgrywajka i scala wersje 203cm. brawo.

 

choc ze znalezieniem kogos pod kosz na FA za mala kase problemow byc nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby emerytura Wallace'a to był początek końca Celtics na jakichś czas ?

 

Sytuacja wygląda naprawdę nieciekawie. Dużo ponad salary cap, banda emerytów, tylko kilku podpisanych zawodników ...

 

Dodatkowo wizja Celtów budowanych wokół Rondo jako lidera ... nie za ciekawie to wygląda.

 

Jeśli Pierce wyoptuje i nie będzie chciał mniejszego kontraktu, tylko jeszcze większy to Boston będzie w dupie na dłuższy czas i to tak jak przed tradem Garnetta, gdy wejście do PO było wyczynem.

 

Mówicie, że Garnett nie zagra tak słabo ... hmmm ... a czy on poza serią z Lakers, kiedy w większości spotkań Gasol go po prostu wyłączył grał słabo ? Wg mnie całkiem nieźle jak na gościa w jego wieku i takim stanem zdrowia. On już raczej lepszy, a na pewno młodszy nie będzie.

 

Ciekawe co z R. Allenem, ale za pietruszkę grać nie będzie. Zwłaszcza, że zasługuje na więcej niż minimum dla weteranów (pomimo słabych finałów).

 

Wiadomo kiedy Perk ma wrócić ?

 

A te ploty o Boshu w Celtics ... ciekawe za co ? Toż to większa komedia niż Lebron w Lakers.

 

I czasami mam wrażenie, że w Bostonie nie myślą. Brać PG w drafcie, kiedy mają nieźle obsadzoną tę pozycję, zamiast wysokiego, którego naprawdę potrzebują ?

 

Badboys miał rację - przegrany finałów 2010 straci dużo więcej, niż wygrany zdobędzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.