Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

chłopcy.... ja jestem jak Jezus Chrystus, to ze mnie nie widac w cale nie oznacza ze mnie nie ma,

 

on wam jeszcze pokaze, ej pokaze, forman zagnie was w noc draftu, zrobi czystke skladu, a w tydzien po tym rzuci sie wsciekly na lebrona i bosha i nawet na feela jacksona, nawet podjebie najlepszego trenera od nietykalnych lakers,uzupelni sklad o jakis zajebistowymiatajacych rolersow i bedzie gicior potem maxy dla noaha i rose'a i SC 120 a rinderesdorfferson bedzie bulil, ja wam to mowie haha!, lada dzien wstapi w niego wielki wirus lipcowej grypy, a wtedy pasowaloby napisac pokoleji do was wszystkich:

" łyso ci ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z Jaxem, chciałbym zeby przyszedł do Bulls, co zabawne jesli by ci podpisali nawet takiego JJ czy Booza, czyli nie ich top z listy życzeń to by mieli seryjnie mocny skład, ideał dla większości trenerów, a dla Jaxa to byłby najgorszy zespół jaki trenował :shock: I to ma być jeden z najlepszych trenerów w historii, jesli dlaniego trenowanie takiejj druzyny to by była chwila próby :?

 

Co do Averego to mnie dziwi taki wielki zachwyt nadj jego osobą, ma Coty mało warte i to całość jego sukcesów, co do Browna to Nets chcą go podobno podpisać, widać robia te zakusy na Jamesa :D

 

prezglądałem teraz kontrakty wszystkich drużyn pod katem, pozyskania kogoś do Utah, i oprócz totalnej paranoi po tym jak zobaczyłem że Lewis zarobi w następnych 3 latach 70 mln :shock: :lol: To marzy mi się gdyby, nie udało się pozyskać Johnsona albo Aminu, aby Jazz powalczyli o Gaya, mogli by mu nawet z 10 baniek luzem dać, bo Sap ma obnizkę kasy a Boozer spada to daje 16 baniek w kieszeni, czyli wstępnie startują z 56 mln $ jesli podpiszą KK za taki sam hajs czyli 5 baniek, dla Mathewsa z 4 bańki to daje z 60, i akurat styka jeszcze na taki kontrakt dla Gaya, dodatkowo za rok AK spada kontrakt, pewnie w Jazz zostanie ale za połowę tej kaski, to jest super skąd za jakieś 67 mln $, A gdyby Jphnson albo Aminu sie przytrafił w drafcie to powalczyć o Haya albo Haslema i tyle też rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwariato, Gay jest restricted, więc nie ma mowy, żeby go ktoś podpisał

Wydawało mi się że przebicie Griz to nie problem, bo oni dalej szukają nowego właściciela, wiec się w duże kontrakty nie będą pchać, tak myślę, z tym MLE to widzę się powinienem trochę poduczyć czyli z tego co wiem to jak ktoś jest ponad limit to tylko może dać te ok 6 baniek, no ale Jazz jeśli nie podpiszą KK i WESa to będą poniżej limitu i wtedy hulaj dusza ;)

 

Ogólnie posrana sprawa z tymi obniżeniami kontraktów, widać NBA idzie w kierunku NHL czyli 50 mln$ na sezon max, z jednej strony to dobrze że są jakieś ograniczenia, chociaż w MLB n ie ma zadnych i jakoś to lidze bardzo nie szkodzi, ale powiedzmy że robi to jakoś lepszą rywalizację, ale wprowadzanie takich obostrzeń to juz przesada, budżet w granicach 70 mln$ to wydaje mi sie rozsądna kwota aby zbudować dobry zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to chciałbym zobaczyć parę Wade/James z Dirkiem gdziekolwiek i o ile szanse na takie coś w Knicks/Heat są minimalne, to nie skreślałbym Mavs w fa class 2010.

 

Damp ze swoim niegwarantowanym kontraktem, wygasacz Carona, Beaubois, trochę do poświecenia jest biorąc pod uwagę przyszłoroczny lockout, to nawet bardzo dużo, do tego kilka(-naście?) meczy na stadionie Kałbojów, najbardziej zaangażowany właściciel w lidze itp.

 

Nie chciałbym tylko żeby się okazało, że Cuban da się podpalić (co jest mocno prawdopodobne) i w przyszłym sezonie Mavs wyskoczą s5 w stylu:

 

Kidd, JJ, Marion, Dirk, Shaq

 

Szatanie uchowaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy bierzecie pod uwagę glowę tego biednego chłopca?

łon nie produkuje jakiś głębokich i jasnych przekazów, ino myśli szablonowo

Bulls - bo chciałby sie zmierzyć z legendą Mika

NYK - bo brak bardziej medialnego miasta, a LBJ lubić kamera i celebrycenie

Miami - we going to miami itd itp - granie dla chmary dziadków w słoneczku, może nawet z DWadem - tyż smakowity kąsek

choć zasobności portfela Cubana bym nie ignorował - może w skrytości ducha LBJebak lubi steki i teksański sznyt?

dlatego twierdz, że najlepszym wyjsciem byłby wybór NJN

ale czy jaśnie pan zechce rozwazyć?

powątpiewam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto chce zobaczyć w jednej drużynie Lebrona i Wadea musi ich mocno nie lubić, obaj jadą na posiadaniu piłki to by jakiś koszmar był, ja nawet nie wiem czy James potrafi grać bez piłki :)

Jazz mają prawie 55 milionów w kontraktach na następny sezon. MLE musi im wystarczyć.

No zaraz bo może się mylę ale limit na ten sezon to 57 mln czyli jak nie patrzeć Jazz są pod i mogą sobie podpisać za ile im się podoba, czy czegoś nie rozumiem, bo już sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnego zawodnika mogą podpisać tylko do wysokości progu (57,7 mln $)przekroczyć mogą w przypadku przedłużenia kontraktów własnych graczy ,w sezonie 2010/11 salary nieznacznie spadnie i będzie wynosiło $56.1mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnego zawodnika mogą podpisać tylko do wysokości progu (57,7 mln $)przekroczyć mogą w przypadku przedłużenia kontraktów własnych graczy ,w sezonie 2010/11 salary nieznacznie spadnie i będzie wynosiło $56.1mln.

ok dzięki za wyjaśnienie, to totalnie ch...owe już przymierzałem Gaya do Jazz a tu gucio widze, tylko jedno mnie ciekawi a jak sprawa wygląda z długimi terminami, znaczy łapie że można dać te 6 baniek, ale jak może rosnąc ta gaża w następnych latach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy MLE pensja nie może rosnąć więcej niż o 8% płacy pierwszorocznej rocznie, chyba nie łudzisz się że przyjdzie do Jazz grać za MLE, Gay to ciekawe wzmocnienie ale jest poza zasięgiem Utah. W zeszłym roku odrzucił ofertę bodajże ponad 10 mln za sezon w tym roku będzie to tylko więcej zwłaszcza jeśli James z Wadem zostaną w swoich klubach ,poza tym jest zastrzeżonym wolnym agentem Memphis mogą wyrównać każdą ofertę co już zapowiedzieli że uczynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to już wszystko wiem, co do zainteresowania Gaya teoretyczną opcją Jazz to myślę że chłopak mógł by się zainteresować takową, np. dajmy na to 10 lat kontrakt, to finalnie by się nieźle obłowił :D żart oczywiście, ale szczerze ciekawi mnie jak się jego losy potoczą, przy takim zapotrzebowaniu niektórych drużyn na wartościowego gracza może dostać jakiś astronomiczny kontrakt, chociaż nie jestem przekonany czy byłby wart kasy ponad 10 mln$ za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to już wszystko wiem, co do zainteresowania Gaya teoretyczną opcją Jazz to myślę że chłopak mógł by się zainteresować takową, np. dajmy na to 10 lat kontrakt, to finalnie by się nieźle obłowił :D żart oczywiście, ale szczerze ciekawi mnie jak się jego losy potoczą, przy takim zapotrzebowaniu niektórych drużyn na wartościowego gracza może dostać jakiś astronomiczny kontrakt, chociaż nie jestem przekonany czy byłby wart kasy ponad 10 mln$ za rok

ja zawsze mam dystans do zawodników wybijających się w słabszych drużynach, ale w tym przypadku byłbym wstrzemięźliwy w stwierdzeniu, że Rudy nie zasługiwałby na kontrakt powyżej 10 baniek.

Drużyna zrobiła spory postęp, on nadal jest jednym z liderów, jest graczem bardzo wszechstronnym, niezłym obrońcom, ma dobry rzut i swietne warunki. nie ma tak wiele tak łakomych kąsków na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In an e-mail interview with RealGM, Jalen Rose gave his thoughts about the free-agent topics now dominating the conversation in the NBA.

 

Much of the chatter of late puts the Bulls as the frontrunner to sign LeBron James and Jalen believes that Derrick Rose and LeBron could successfully coexist on the court.

 

“Great players and great talents find a way to figure it out,” Jalen said. “Yes, I think they could mesh together on the floor and I'm sure that's a problem anyone would love to have.”

 

Jalen believes Derrick is “maturing into one of the top point guards in the game,” and while he sees James as versatile enough to blend his game with a ball-dominant point, he would expect James to be the one with the ball in his hands at the end of games.

 

But in the final analysis, Jalen would pick Chris Bosh over Rose as the preferred running mate for James.

 

“I'll take the inside/outside tandem. Bosh and James would seem to be the better fit especially in today's game,” Rose said.

 

In April of this year, James made comments that some construed as a promise to not leave the Cavaliers until he brought a championship to the city of Cleveland. James may therefore be compelled to stay put, Rose says, although he notes that it’s too early to know what will happen this summer.

 

Rose does know what he would do if he was in Bosh’s or Amar’e Stoudemire’s shoes.

 

“If I were them, I would wait to see what happens with James and Dwyane Wade before making my decision so I could pair up with one of them and start winning instantly,” Rose said.

 

In November of 2008, the day the Knicks cleared a large chunk of salary cap room by trading away Jamal Crawford and Zach Randolph, Rose said on ESPN that credible sources told him that James and Bosh would sign with the Knicks in 2010.

 

With the moment of truth only a few weeks away, what is Rose’s current read on whether James and Bosh will go through with what he predicted on the air many months ago?

 

“I plead the fifth, ha ha ha – stay tuned,” he wrote.

 

Rose has a long-standing relationship with William Wesley, a member of the now-famous team that forms James' inner circle.

 

Read more: http://basketball.realgm.com/src_wireta ... z0pK5jaI4S

 

Od pewnego czasu sądzę, że tak właśnie będzie. Lee pójdzie w s'n't do Toronto, Bosh do NYK, Lebron do NYK, podpiszą coś za MLE jak się da... tylko musieliby spylić Danilo za kogoś kto nie będzie się z Lebronem i Boshem dublował pozycjami. Podpisać PG... podpisać centra... głupi pomysł, ale sądzę że tak się jednak skończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.