Skocz do zawartości

cvbe

Użytkownik
  • Postów

    2424
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    14

Treść opublikowana przez cvbe

  1. Ależ ja bardzo dobrze rozumiem - znajdź mi trymestr po którym nikt nie marudził na terminarz to pogadamy wtedy
  2. No to dostaliście deadline to marudzicie z Cambym Nawet C_M wrzucił opis, teraz kto nie wrzuci ten ma podwójny wstyd
  3. Bez sensu, wtedy w poniedziałek będzie marudzenie że przecież były Święta i nikt nie miał czasu o tym myśleć
  4. cvbe

    beGM - Random shit.

    Ja nic nie mówiłem na ten temat, nie oceniam graczy po jednym meczu
  5. Dawaj,ułóż przykładowy terminarz na ten trymestr,taki jaki uważasz za najlepszy a ja Ci napiszę jakie by były komentarze
  6. Nikt nikomu nie karze, dlatego właśnie było na to 6 dni a nie sama Wielka Sobowa
  7. A da się w ogóle u jakiegoś buka w Polsce postawić takie rzeczy?
  8. Uff, już myślałem że pierwszy raz nikt nie powie słowa na temat słabości terminarze Odetchnąłem z ulgą
  9. Tu było ostatnie okienko na podpisy, już z nami wtedy byłeś
  10. Aha, czaję. No z tym że były po obu trymestrach momenty na podpisywanie graczy
  11. No to to jest dramat oczywiście ale to inna kwestia
  12. No nie wiem - ja bym to przełożył na nasze warunki. LaMelo grał w drużynie która ma pace na bycie najgorszą w historii, jako jedyny w drużynie wiedział na który kosz rzuca - nikt w naszej lidze by go nie traktował poważnie jako superstara, nie dostawałby głosów do all star itd. Nagle rękę wyciągają do niego Mistrzowie, wyciągają go z tego błota i jedyne co mu złego robią to że przez 3 mecze wychodzi z ławki. Tak jak mówię - jak dla mnie może się trochę wkurwić bo liczył na coś innego ale ostatecznie i tak będzie całował wszystkich po rękach.
  13. GDZIE QO DLA BOBANA?
  14. Widzę, że niepotrzebnie rzuciłem temat - raczej żartowałem Tzn wiadomo, że LaMelo się wkurwi ale nie będzie świrował z jakimś obrażaniem się po przyjściu do zeszłorocznych mistrzów z drużyny najgorszego tankera w lidze Max -1W w tym trymestrze może kosztować ten błąd
  15. cvbe

    Futbol europejski

    Ok, dzięki za wyjaśnienia - kiedyś to się jarałem przysłowiowym Niedzielanem w NEC Nijmegen a teraz właśnie potrzebuję wygaszania entuzjazmu jak widzę młodziaka w S11 Romy
  16. cvbe

    Futbol europejski

    A to nie jest dla nich mocno ważny mecz? Bo pierwszy wiem że przegrali więc raczej top ważności w tym sezonie. A grał wcześniej mało przez kontuzję? Zaznaczam raz jeszcze że tylko z doskoku się już interesuję więc mogę przeinaczać fakty.
  17. cvbe

    Futbol europejski

    Nie obserwuję już tak piłki jak kiedyś, ale czy nie jest tak że Nicola Zalewski to jest najlepszy przykład na c***owość polskiej myśli szkoleniowej? Gość napierdala w pierwszym składzie Romy u Mourinho ale u nas gra w U-21 a na Kadrę jeżdżą Rybusy i Grodzickie. Jest gorszy od nich czy jest po prostu jeszcze za młody (20 lat XD) na starą kadrę? Bo jeśli jest gorszy to rozumiem bo to Kadra i jak dla mnie może grać Boniek, jeśli jest najlepszy a młodzi to: Ale jakoś nie kojarzę zainteresowania Romy Grodzickim.
  18. @LAF szacuneczek za LaMelo z ławki. Chyba tylko Pop mógłby sobie w NBA na to pozwolić
  19. cvbe

    [2037] Draft

    Lorenzo Brown czy jakoś tak Next: @Braveheart22
  20. cvbe

    EBL 2021/2022

    A kto tam głosuje? Jeśli tak jak w 1 i 2 lidze to robią to trenerzy, więc myślę że wiedzieli kogo wybierają i kogo by najbardziej chcieli u siebie
  21. cvbe

    Fantasy Postseason

    Cvbe się melduje, Drive to the finals było super
  22. cvbe

    Transfery

    Hawks - Sonics Hawks in: - Hawks out: 2nd Blazers (#17) Sonics in: 2nd Blazers (#17) Sonics out: - @Alonzo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.