Skocz do zawartości

cvbe

Użytkownik
  • Postów

    2424
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    14

Treść opublikowana przez cvbe

  1. Nie ma problemu - za rok będzie skomplikowany plebiscyt Po prostu wiem po głosowaniu na All Starów że bardziej skomplikowane zabawy to nie tutaj
  2. To miała być forma zabawy a nie przymusu. Z tego samego powodu zrezygnowałem z prowadzenia naszych głosowań na BeGM AllStarów. Bo połowa jak się jej nie przymusi to im się nie chce a to nie ma być przymus
  3. Sam zgłosiłeś Maca i wraz z Qcinem i Macem od razu postanowiliście zrobić sobie jaja z nagrody. A może ten GM który chciał zagłosować na kogoś innego by nominował tę osobę wcześniej skoro miał taką możliwość, nie pomyślałeś o tym? Bo przypominam, że każdy miał możliwość nominacji więc jeśli ktoś chciał na kogoś konkretnego zagłosować to wystarczyło go wcześniej nominować do nagrody.. Ja np nominowałem Ronniego i na niego nie zagłosowałem bo uważam że to January zasłużył na nagrodę. Co do punktowych rozwiązań - sami widzicie, że nawet zagłosowanie w ankiecie niektórych boli. Zbieranie głosów na 5/3/1 by trwało luźno miesiąc a i tak by 5 osób nie zagłosowało bo za dużo roboty. To miała być forma ułatwienia dla tych najbardziej leniwych. Za rok można pomyśleć o innej formie - dobrze że LBS ma konstruktywne pomysły.
  4. Przypominam, że w niedzielę koniec głosowania. Nadal nie mamy 9 (8 jeśli January nie głosuje) głosów, więc jeszcze każdy z kandydatów ma szansę
  5. cvbe

    EBL 2021/2022

    Dokładnie tak. Urlep nic nie musi robić z takim generałem na boisku. Genialny gracz.
  6. Ze 3 razy sprawdziłem i ewidentnie zapomniałeś gdzieś o Hawks.
  7. Dobrze, że dla Ciebie wszystko jest takie oczywiste - pewnie dzięki temu jest Ci sporo łatwiej Ale mi się wydaje, że jednak każdy może mieć swoje zdanie (co zresztą dobrze widać po wynikach) i nasze jest właśnie takie jak powyżej Każdy głosuje na kogo chce i nie chcę Was namawiać na głosowanie na nikogo - przedstawiam tylko własne argumenty, więc jeśli pozwolisz to dalej będę to robił
  8. No Eld mógłby dostać jakąś honorową nagrodę, ale też mi się wydaje szczerze mówiąc że nazwanie Jego imieniem nagrody to wystarczający hołd i on sam by na siebie nie zagłosował nawet gdyby mógł Dla mnie @january za połączenie w jednej drużynie LBJ, Curry'ego i Butlera.
  9. cvbe

    Draft 2022

    Ogólnie to ponad 3 trójki na mecz w tym sezonie trafiało 13 graczy, z czego tylko jeden robił to na 40% więc może być o to trochę ciężko
  10. No k**** na bank xd to może uda się w ostatniej kolejce wczołgać do PO tym razem xd
  11. Zgodnie z zapowiedzią - wyłaniamy tegorocznego laureata Nagrody GM'a Roku BeGM im. Elda Każdy aktywny GM może oddać swój głos w ankiecie. Zasady: 1. Każdy może oddać tylko 1 głos. 2. Nie można głosować na siebie. 3. Można w komentarzy dodać argumenty za swoim głosem. Tegoroczni kandydaci to (kolejność alfabetyczna): 1. @cvbe 2. @Eld 3. @ignazz 4. @january 5. @mac 6. @Principe 7. @RonnieArtestics 8. @Tecu
  12. @człowiek...morza widzę w gazie
  13. Dzisiaj ostatni dzień na składanie kandydatur! Ja od siebie dokładam kandydaturę @RonnieArtestics za overachievement z tegorocznymi wynikami. Uważam, że zasłużył przynajmniej na nominację.
  14. East: (7) Detroit Pistons – (8) Washington Wizards Głos: Wizards (9) Toronto Raptors – (10) New York Knicks Głos: Raptors West: (7) Oklahoma City Thunder – (8) Houston Rockets Głos: Rockets (9) Golden State Warriors – (10) Sacramento Kings Głos: Warriors
  15. A Noel to chyba kontuzjowany, prędzej do Dorta bym przekonywał że dostał shutdown.
  16. Seth +53, miło całkiem tylko nie wiem czemu nie zostało mu 100 potencjału JAK NIEKTÓRYM GRACZOM KOMISZÓW
  17. Jakiś mój drugorundowiec zrobi +100 i nadal będzie bezużyteczny a DMC i Randolph po -20, mark my words.
  18. Atlanta Hawks 1. Caron Butler - LLE 2. Frank Williams - minimum
  19. Pomysł ciekawy i warto go przemyśleć. Z tym, że wymaga to od Was dużo więcej roboty niż zwykłe kliknięcie w ankiecie i o ile o 15 osób bym się z tym nie obawiał, o tyle kolejne 13 może już wtedy nie oddać głosu.
  20. Zgodnie z zapowiedzią, Rada zdecydowała się na krok mający na celu uczcić pamięć śp. Elda. Krokiem tym jest wprowadzenie do naszych rozgrywek, przyznawanej corocznie głosami wszystkich GMów: Nagrody GM'a Roku BeGM im. Elda. Nagroda przyznawana będzie co roku po sezonie zasadniczym, tak samo jak wszystkie nagrody w RL NBA. Przez 5 dni (do 01.05 włącznie), w tym temacie, każdy GM ma możliwość zgłoszenia czyjejś kandydatury na GM'a Roku. Jedynymi wyznacznikami są: 1. Nie można zgłaszać swojej kandydatury. 2. Można zgłosić tylko jednego kandydata. 3. Nie zgłaszamy kandydatów, którzy zostali już zgłoszeni! 4. Można (ale nie trzeba) dodać argumenty za swoim zgłoszeniem. Po 5 dniach pojawi się ankieta, w której każdy GM, przez 10 dni (do 11.05) będzie mógł oddać 1 głos. I ponownie: 1. Nie można głosować na siebie. 2. Można w komentarzu dodać argumenty za swoim głosem. Zaczynamy!
  21. Żeby mi się w dupie nie poprzewracało z przybytku! Pewnie zapomnę sprawdzić kto tam dostępny i nie podpiszę nikogo xd
  22. Ten Iverson to jeszcze wolny? Bo nie wiem komu składać ofertę za LLE w ostatniej rundzie.
  23. Atlanta Hawks 1. Rodney Stuckey LLE
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.