-
Postów
2424 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
14
Treść opublikowana przez cvbe
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 177
-
beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie
cvbe odpowiedział(a) na cvbe temat w Archiwum beGM
Nie ma problemu - za rok będzie skomplikowany plebiscyt Po prostu wiem po głosowaniu na All Starów że bardziej skomplikowane zabawy to nie tutaj -
beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie
cvbe odpowiedział(a) na cvbe temat w Archiwum beGM
To miała być forma zabawy a nie przymusu. Z tego samego powodu zrezygnowałem z prowadzenia naszych głosowań na BeGM AllStarów. Bo połowa jak się jej nie przymusi to im się nie chce a to nie ma być przymus -
beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie
cvbe odpowiedział(a) na cvbe temat w Archiwum beGM
Sam zgłosiłeś Maca i wraz z Qcinem i Macem od razu postanowiliście zrobić sobie jaja z nagrody. A może ten GM który chciał zagłosować na kogoś innego by nominował tę osobę wcześniej skoro miał taką możliwość, nie pomyślałeś o tym? Bo przypominam, że każdy miał możliwość nominacji więc jeśli ktoś chciał na kogoś konkretnego zagłosować to wystarczyło go wcześniej nominować do nagrody.. Ja np nominowałem Ronniego i na niego nie zagłosowałem bo uważam że to January zasłużył na nagrodę. Co do punktowych rozwiązań - sami widzicie, że nawet zagłosowanie w ankiecie niektórych boli. Zbieranie głosów na 5/3/1 by trwało luźno miesiąc a i tak by 5 osób nie zagłosowało bo za dużo roboty. To miała być forma ułatwienia dla tych najbardziej leniwych. Za rok można pomyśleć o innej formie - dobrze że LBS ma konstruktywne pomysły. -
beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie
cvbe odpowiedział(a) na cvbe temat w Archiwum beGM
Przypominam, że w niedzielę koniec głosowania. Nadal nie mamy 9 (8 jeśli January nie głosuje) głosów, więc jeszcze każdy z kandydatów ma szansę -
Dokładnie tak. Urlep nic nie musi robić z takim generałem na boisku. Genialny gracz.
-
Ze 3 razy sprawdziłem i ewidentnie zapomniałeś gdzieś o Hawks.
-
beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie
cvbe odpowiedział(a) na cvbe temat w Archiwum beGM
Dobrze, że dla Ciebie wszystko jest takie oczywiste - pewnie dzięki temu jest Ci sporo łatwiej Ale mi się wydaje, że jednak każdy może mieć swoje zdanie (co zresztą dobrze widać po wynikach) i nasze jest właśnie takie jak powyżej Każdy głosuje na kogo chce i nie chcę Was namawiać na głosowanie na nikogo - przedstawiam tylko własne argumenty, więc jeśli pozwolisz to dalej będę to robił -
beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie
cvbe odpowiedział(a) na cvbe temat w Archiwum beGM
No Eld mógłby dostać jakąś honorową nagrodę, ale też mi się wydaje szczerze mówiąc że nazwanie Jego imieniem nagrody to wystarczający hołd i on sam by na siebie nie zagłosował nawet gdyby mógł Dla mnie @january za połączenie w jednej drużynie LBJ, Curry'ego i Butlera. -
Ogólnie to ponad 3 trójki na mecz w tym sezonie trafiało 13 graczy, z czego tylko jeden robił to na 40% więc może być o to trochę ciężko
-
No k**** na bank xd to może uda się w ostatniej kolejce wczołgać do PO tym razem xd
-
beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie
cvbe odpowiedział(a) na cvbe temat w Archiwum beGM
-
Zgodnie z zapowiedzią - wyłaniamy tegorocznego laureata Nagrody GM'a Roku BeGM im. Elda Każdy aktywny GM może oddać swój głos w ankiecie. Zasady: 1. Każdy może oddać tylko 1 głos. 2. Nie można głosować na siebie. 3. Można w komentarzy dodać argumenty za swoim głosem. Tegoroczni kandydaci to (kolejność alfabetyczna): 1. @cvbe 2. @Eld 3. @ignazz 4. @january 5. @mac 6. @Principe 7. @RonnieArtestics 8. @Tecu
-
@człowiek...morza widzę w gazie
-
Dzisiaj ostatni dzień na składanie kandydatur! Ja od siebie dokładam kandydaturę @RonnieArtestics za overachievement z tegorocznymi wynikami. Uważam, że zasłużył przynajmniej na nominację.
-
East: (7) Detroit Pistons – (8) Washington Wizards Głos: Wizards (9) Toronto Raptors – (10) New York Knicks Głos: Raptors West: (7) Oklahoma City Thunder – (8) Houston Rockets Głos: Rockets (9) Golden State Warriors – (10) Sacramento Kings Głos: Warriors
-
[ beGM 1st round Play-In '22 West ] #9 WARRIORS (43-39) – #10 KINGS (39-43)
cvbe odpowiedział(a) na Szulim temat w Archiwum beGM
A Noel to chyba kontuzjowany, prędzej do Dorta bym przekonywał że dostał shutdown. -
Seth +53, miło całkiem tylko nie wiem czemu nie zostało mu 100 potencjału JAK NIEKTÓRYM GRACZOM KOMISZÓW
-
Jakiś mój drugorundowiec zrobi +100 i nadal będzie bezużyteczny a DMC i Randolph po -20, mark my words.
-
Atlanta Hawks 1. Caron Butler - LLE 2. Frank Williams - minimum
-
Pomysł ciekawy i warto go przemyśleć. Z tym, że wymaga to od Was dużo więcej roboty niż zwykłe kliknięcie w ankiecie i o ile o 15 osób bym się z tym nie obawiał, o tyle kolejne 13 może już wtedy nie oddać głosu.
-
Zgodnie z zapowiedzią, Rada zdecydowała się na krok mający na celu uczcić pamięć śp. Elda. Krokiem tym jest wprowadzenie do naszych rozgrywek, przyznawanej corocznie głosami wszystkich GMów: Nagrody GM'a Roku BeGM im. Elda. Nagroda przyznawana będzie co roku po sezonie zasadniczym, tak samo jak wszystkie nagrody w RL NBA. Przez 5 dni (do 01.05 włącznie), w tym temacie, każdy GM ma możliwość zgłoszenia czyjejś kandydatury na GM'a Roku. Jedynymi wyznacznikami są: 1. Nie można zgłaszać swojej kandydatury. 2. Można zgłosić tylko jednego kandydata. 3. Nie zgłaszamy kandydatów, którzy zostali już zgłoszeni! 4. Można (ale nie trzeba) dodać argumenty za swoim zgłoszeniem. Po 5 dniach pojawi się ankieta, w której każdy GM, przez 10 dni (do 11.05) będzie mógł oddać 1 głos. I ponownie: 1. Nie można głosować na siebie. 2. Można w komentarzu dodać argumenty za swoim głosem. Zaczynamy!
-
Żeby mi się w dupie nie poprzewracało z przybytku! Pewnie zapomnę sprawdzić kto tam dostępny i nie podpiszę nikogo xd
-
Ten Iverson to jeszcze wolny? Bo nie wiem komu składać ofertę za LLE w ostatniej rundzie.
-
Atlanta Hawks 1. Rodney Stuckey LLE
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 177
