-
Postów
2424 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
14
Treść opublikowana przez cvbe
-
Ja nie oglądałem meczu, więc to totalnie nie był przytyk że źle zagrał,nie wiem jak zagrał. Mówię tylko że mi Twoi psują kupony i nigdy więcej!
-
Postanowienie poświąteczne - nigdy więcej nie stawiać na graczy beGM Magic! Albo mi Towns spierdoli, albo Lowry, albo Gordon, albo Mitchell zacznie chyba 2/3 za 3 a później zrobi 0/7 bo mam postawione jego over 2,5 trójki xd
-
Masz rację, w sumie miałem komuś odjąć 1W za Tristana w składzie bo go oglądałem aż za dużo i był przedramatyczny. Więc pójdzie mała korekta w bilansach, oznaczę Cię gdzie jest zmiana. Ale tabelek już nie zmieniam, pierdolę xD
-
Uznałem, że na euforii po wzmocnieniach by na początku wystrzelili mocniej a później dopiero klapnęli ale możliwe że 1W dostalo za dużo. W notatniku miałem 16-- a 2 minusy to już mocno na styku i pierwszy kandydat do zabrania W. W sumie się zgadzam bo co prawda uważam że nikt u nas nie jest aż tak jebnięty ale nie ma sensu ryzykować.
-
Nie będę się płaszczył rozprawkami po 1 win 1. Haliburton-Smart-DeRozan-Porzingis-Poeltl 2. Neto-Barrett-Kenrich-Cam.Johnson-Love 3. THT-Muscala-Lyles a Ty mi mówisz że mi brakuje ludzi do rotacji I próbujesz udowodnić że ten skład (tam na zmianę grali Porzingis z Camem powiedzmy więc wypada z tej rotacji 1 gracz, poza ostatnimi kilkoma meczami) zrobiłby tyle samo winów co skład: 1. Jones-FVV-Holiday-Bridges-Olynyk 2. Jones-Shamet-Niang-Green-? 3.Washington-?-? jeśli dodać tu nawet 12 meczów CP3 Ogólnie to głosuj jak chcesz, ja uważam że każdy ma swój rozum i swoje kryteria i nie będę nikomu nic narzucał, ale nie kompromituj się jakimiś tłumaczeniami że to przez moją wąską rotację tylko weź na klatę swoje głosy
-
Nie, nie grałem tak cały sezon a rotację mam pewnie jedną z szerszych w naszej lidze No ale nie żartujmy, że to dlatego mi dałeś 16-11 czyli taki bilans jak Pacers bez 17 meczów CP3 czy Pistons bez połowy trymestru Moranta No ale spoko, wrzucając bilanse na samym początku wiem kto będzie się później rewanżował więc miałem to założone
-
Oczywiście, dlatego na ten moment są głównymi kandydatami do Finału mimo wszystko, ale gdyby naprzeciwko pojawiła się piątka Brunson-Booker-George-Tatum-Ayton/R.Williams to raczej miałbym jednak w serii Minny.
-
Nie liczę Griffina i Yurtsevena, którzy są poza rotacjami swoich drużyn, ale faktycznie Omera można policzyć (Griffina bym chyba na Twoim miejscu jednak pomijał) więc dla mnie 6 Jeśli patrzymy tylko na trio LBJ-Curry-Butler, to poza LBJ faktycznie żadnych problemów bo pozostała dwójka jest piękna. Gorzej że poza tym trio reszta drużyny aż tak nie błyszczy już.
-
No ja uważam, że by na pewno zdobyła Mistrzostwo Zachodu patrząc po problemach innych drużyn. W finale z Sixers to już by zależało od postawy graczy w RL PO. A tak to się zapowiada 1st round exit bo masz mega pecha i masz tylko 5 graczy chyba zdrowych teraz, nie? I to już wliczając Bookera. Bo jak robiłem bilanse to mi się to rzuciło w oczy ale te 17 meczów Williamsa uratowało Ci bilans ode mnie. Teraz już gorzej Z tym "na pewno" to przesadziłem ale 50% szans bym dawał Socie i po 25% Nuggets i Lakers.
-
Stary, Alonzo miał ustawioną ukrytą kamerę nad jego kołyską 20 lat temu Nie zaskoczysz go niczym A Williams faktycznie kozak mecz.
-
A co tam, Melton więcej minut niż LaMelo i 40 mpg Griffina zasłużyło na więcej? Nauczycie kolegę składać rotację to dostaniecie więcej a póki co muszę ufać opisom.
-
Tak mi wyszło 17 absencji CP3, 11 FVV, Nurk mimo że go liczę to i tak by coś opuścił przy jego szklanym zdrowiu, fajnie że jest Tyus Jones i Miles Bridges ale nie sądzę żebyś zrobił lepszy trymestr niż Knicks i Celtics IMO 54-28 i czwarte miejsce w konferencji ode mnie jest jak najbardziej adekwatne. No i wyjebane mam że z Tobą walczę, z Sixers też walczę a dałem im 23-4 *24-3
-
Wstępnie (ale mogę nie mieć czasu na korekty): Celtics: 15 12 @ozzy110 Nets: 6 21 Knicks: 15 12 Sixers: 24 3 Raptors: 13 14 Bulls: 4 23 Cavaliers: 19 8 Pistons: 15 12 Pacers: 14 13 Bucks: 15 12 Hawks: 4 23 Hornets: 12 15 Heat: 19 8 Magic: 20 7 Wizards: 17 10 Mavericks: 17 10 Rockets: 18 9 Grizzlies: 10 17 Pelicans: 7 20 Spurs: 7 20 Nuggets: 20 7 Wolves: 16 11 Blazers: 6 21 Jazz: 1 26 Thunder: 16 11 Warriors: 15 12 @ozzy110 Lakers: 17 10 Clippers: 16 11 Suns: 16 11 Kings: 11 16 3T: Oraz bonus - cały sezon od GMa Cavs:
-
Raczej wszyscy czekają aż ktoś uzupełni zakładkę z kontuzjami w arkuszu Bo chyba są tylko jakieś stare
-
Atlanta Hawks 1. Allen Iverson - LLE
-
Czy na któregoś mam szansę za LLE?
-
Będzie jeszcze czas po FA a przed campami na zmianę pozycji grajka? Jak np wygram kogoś w 5 turze to jeszcze będę mógł mu zmienić pozycję?
-
Hawks: Lorenzo Brown -> SG
-
Ale Tatum jest zielony w zespołowej obronie.
-
Szoda, moim zdaniem trochę Bickerstaff obsrał zbroję i zaczął kombinować innymi rotacjami niż w RS i od tego się zaczęło. Za bardzo chciał reagować na wydarzenia a mógł im po prostu dać grać swoje.
-
Głosujących jest pięciu więc luz ZAŁATWIŁEM WAM PRZEDŁUŻENIE, NIE MA ZA CO
-
Oby Cavs to wzięli bo zagrali naprawdę fajny sezon, pewnie największe zaskoczenie w lidze. Po prostu zasłużyli na playoffs, nawet jeśli mają tam dostać szybkiego sweepa
-
Bardziej chodziło mi o to, że piszesz mi to tutaj zamiast PM bo to że mogliście zagłosować beze mnie to normalne, w końcu jest nas 5
-
No to jak mamy kanał wewnętrzny to czemu piszesz mi tutaj zamiast prywatnie żebym wszedł "bo reszta już ogarnęła"?
-
To jak reszta ogarnęła to po co mam wchodzić?
