Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

hue hue

 

mialem wejsc w to po prostu dla zabawy, ale ogolnie nie widze jak ta druzyna w takim skladzie ma wygrywac, bez zadnych legit wysokich i z banda wesolych rzucajacych za 3 mlodzianow, na razie wszystko jest fajnie, ale przyjdzie moment jak wszystko stanie sie przewidywalne i zespol stanie a Kobe bedzie mial maly wplyw na to

Mi się podoba ten pogląd na sytuację :) Drużyna wygrywa, wszyscy fajnei grają, podają, biegają, a nawet bronią, wraca Kobe i siup idziemy w dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Bez przesady, po prostu w tym roku mam mało czasu, ale na forum co jakiś czas zaglądam.

 

A co do zakładu to w sumie i tak jestem dość zadowolony, że przewidziałem że GSW jest przeceniane. Właściwie Curry cały czas był zdrowy, Bogut tylko okresami wypadał (więc jak dla nich to był mega zdrowy sezon) a do tego dostali dar z niebios w postaci JON, który gra chyba najlepiej od 2007 roku...

 

... a i tak ledwo te playoffy zrobili. Choć to też pokazuje jak mocny jest zachód. No ale zakład był "bliski" do końca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, po prostu w tym roku mam mało czasu, ale na forum co jakiś czas zaglądam.

 

A co do zakładu to w sumie i tak jestem dość zadowolony, że przewidziałem że GSW jest przeceniane. Właściwie Curry cały czas był zdrowy, Bogut tylko okresami wypadał (więc jak dla nich to był mega zdrowy sezon) a do tego dostali dar z niebios w postaci JON, który gra chyba najlepiej od 2007 roku...

 

... a i tak ledwo te playoffy zrobili. Choć to też pokazuje jak mocny jest zachód. No ale zakład był "bliski" do końca. :smile:

Coś czuję, że za 2 tygodnie odszczekasz te słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przepraszam ze mialem czelnosc ironicznie skomentowac

 

 

 

nawet jakbym to zobaczyl przy 1:1, to ciagle nie widze kto i po co, poza jakims desperatem, miałby w to wejsc --- rozumiem jakby indiana skonczyla sezon z wynikiem 70-12 albo miala 2x 4:0 w dwoch pierwszych rundach, ale z tego co się orientuję nie miało to miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, przed tym meczem przewijały się na forum teksty, że Pacers to wyciągną albo że Miami w 7. No, ale wejdzie taki rw30 w temat tydzień po napisaniu posta i świruje forumowego dr House'a...

 

pewnie jeszcze Cie do łapu-capu wrzucił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.