Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.01.2023 o 19:28, BMF napisał:

Ja byłem ciekaw opinii na temat LeBrona Juniora w ostatnim roku HS i są one lepsze niż te z ostatniego sezonu, ale też wiadomo, że ma straszną przewagę nad rówieśnikami na tym etapie z wiadomych względów.

https://www.sportingnews.com/us/nba/news/2023-mcdonalds-all-american-game-rosters-kentucky-bronny-james/tsrscufklq5mjwjibiffuf1f

Bronny jest w czubie swojego rocznika, oczywiście to żadna gwarancja , że będzie dobrym graczem i czy nie dostał się tam za nazwisko.

Jeszcze się nie zdecydował na college, w topie po niego są USC, Ohio Stare i Oregon podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jendras napisał:

Nie sądzę, żeby ktokolwiek w tej organizacji pałał miłością do Westbrooka, problemem jest raczej rynek. Od początku sezonu mieliśmy tak naprawdę jeden transfer (nie liczę Vonleha do Spurs), kluby otwierają się na zmiany dopiero bliżej deadline, wcześniej trudno wyciągnąć cokolwiek sensownego bez srogiego przepłacania.

Realia są takie, że wymieniając Westbrooka, potrzeba nie tylko załatania największych braków (shooting przede wszystkim), ale i pozyskania w zmian innego playmakera, najlepiej takiego, który może grać z LeBronem i kończyć mecze. Taki gruby deal zawsze jest mało prawdopodobny, w zasadzie jedyną potencjalną opcją wydaje się Toronto, ale i w tym przypadku nie jest wcale tak różowo, bo Lakers braliby na siebie dwóch gości, którzy latem mogą zostać FA i do tego jeszcze są/będą z Klutch (czyli szykują się trudne negocjacje i pewnie przepłacenie).

Najrozsądniejszym rozwiązaniem na ten moment wydaje się handlowanie Bevem i pickiem/2nd rounderami za jakiegoś shootera (Bojan, Trent, Hield, Gordon), tak by udało się skompletować lineup na czwarte kwarty bez Russa (to jest główny powód, dla którego nie do końca pasuje mi Bogdanovic).

Nie jestem też zwolennikiem fiksacji na kolejnego all-stara. Wolałbym porządną głębię wokół LeBrona i Davisa niż upieranie się na tworzenie super teamu. Tym bardziej, że taki model już całkiem niedawno tutaj zadziałał.

FO LAL ma dość jasne stanowisko. Jeżeli na stole byłby deal gwarantujący walkę o mistrzostwo (nie będzie), to są w stanie pociągnąć za spust.

Jeżeli nie, to pójdzie drobny ruch i będą czekać na lato. Mi osobiście ta opcja, pod warunkiem braku okazji, wydaje się najrozsądniejsza.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mecz ja pi****le

to mozna ogladac, defensywa wynik kolo setki a nie napierdalanie wesole sixers z nuggets punkt za punkt

jak mozna takiego faulu nie widziec stojac pod koszem????

tak samo phanton loose ball faul Davisa konczacy sie trojka Brogdona

ogolnie Brogdon Polak rodak zawsze go lubilem, jest fenomenalny, bedzie gral w naszej kadrze czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Van napisał:

Ten łysy sędzia nie powinien więcej sędziować żadnego meczu. Lakers wygrali dzisiaj z celtics niezależnie od tego co ostatecznie jest w box score. Kwestie modyfikacji challenge nba musi mocno rozważyć 

nie potrzebnie wycofali sprawdzanie w ostatnich 2 minutach

od poczatku mowilem ze to bezsens, mecze nba sa itak dlugie jak telenowela komu zalezy czy skroca je o 10 min czy nie? na koncu meczu maja gwizdac tak jak powinni i sprawdzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Van napisał:

Ten łysy sędzia nie powinien więcej sędziować żadnego meczu. Lakers wygrali dzisiaj z celtics niezależnie od tego co ostatecznie jest w box score. Kwestie modyfikacji challenge nba musi mocno rozważyć 

Nie wygrali. Z resztą trudno się nie zgodzić. Ale nie powinni dopuścić do takiej sytuacji. Celtics było dzisiaj słabi, trener nie dawał rady a o tak spotkanie było na styku. Ale piękny blok Tatuma przebił wszystko nawet wsad Beverly'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ignazz napisał:

Najgorsze jest to ze nie da się z tym nic zrobić. Od lat. 

true, identyczna sytuacja była w meczu o PO z Sotą, gdy tak samo Jokowi zrobił Gibson, pojebane jest to, że mogą te sytuacje naprawić zawsze przy obecnych możliwościach, a nie robią tego nigdy 

liga raczej bankowo chciałaby tu W Lakers, no ale niestety, taki mamy klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam, że to nie była tylko kwestia tego jednego gwizdka, bo cała końcówka była fatalnie sędziowana (choćby kuriozalne decyzje w odniesieniu do Davisa), a ogółem Boston oddał 19 osobistych więcej.

Aż mi się przypomniał mecz finałowy, w którym Leon Powe oddał więcej wolnych, niż cały zespół Lakers.

Gdzieś czytałem, że w meczach sędziowanych przez Erica Lewisa Celtics mają 36-2 od 2020 roku, ale czy to prawda, nie wiem.

Szkoda że przez to szokujący putback Beverley'a zostanie zapomniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, january napisał:

Ogólnie nie pamiętam już kiedy mecz NBA (oczywiście nie licząc kontuzji jakichś graczy - to jest inna bajka) tak popsuł mi humor jak ten dzisiejszy.

Naprawdę szkoda LeBrona, sędziowie po tym jak skończył 38 lat to już serio mogliby przestać go tak ordynarnie dymać, a mam wrażenie, że w tym sezonie robią to jeszcze ohydniej. 

Jak to wytłumaczyć, ja też mam zepsuty dzień, kolo, który powinien juz od dwóch sezonów spijać drinki na jakieś bezludnej plaży jest wciąż najlepszym graczem, wciąż wykonuje trening o jakim nam śmiertelnikom nawet się nie śni wracając do do domu po pracy, czujemy się zmęczeni, wypompowani, w ogole w tym wieku jest w stanie wciąż przejmować mecz, oby historia tego nie zapomniała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.