Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, BMF napisał:

Jak Lakers dzisiaj wygrają, to robią playoffy, wpisujcie miasta. 

No to zapeszyłeś - Clippers 15/22 za trzy w pierwszej połowie lol, w sumie zero zaskoczenia

24 minuty temu, BMF napisał:

Davis może jutro wrócić, tak że git.

Pytanie nie tyle kiedy wróci, ale ile wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

Brick w tym meczu chyba sprawil, ze Lebron w 5 minut dostal 8 nowych siwych wlosow. Bardzo mam nadzieje, ze Lakers nie beda sie pierdolic i zrzuca go bo zwyczajnie chlop jest niegrywalny, nawet w tej swojej roli z lawki gdzie wyglada przyzwoicie, tu sie nic poza playmakingiem nie zgadza, zwlaszcza mozg.

Fun fact : Lebron w tym sezonie jest dodatni w D wedlug statow. 38 lat i 20 sezon, s i c k.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Davis podkrecil kostke na koniec 3 kwarty to mimowolnie jeblem smiechem, to by bylo podsumowanie jego kariery w LA. Niech wraca Lonnie i Reaves bo nie moge absolutnie patrzec na te zjebane lineupy Hama z 3-4 guradami. Za kazdym razem jak widze Schroedera, Bricka i Beverleya razem, to gdzies na swiecie umiera maly kotek.

A Zach Lowe to chyba robi fellatio Lakers z tymi plotkami o dwoch 1st + Bricku za Lavina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

nie no na prawde w to wierzysz?

jeśli rzeczywiście RW tyle dla nich zarabia, to tak. to mimo wszystko biznes i im zależy na $, a walka o mistrzostwo to jednak mniej pewny bet.

1 godzinę temu, Jendras napisał:

ale w tym przypadku akurat dobrze, że nie oddali tych picków.

naprawdę nie wolałbyś, aby lakers mieli HCA i jakieś tam szanse na tytuł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lorak napisał:

naprawdę nie wolałbyś, aby lakers mieli HCA i jakieś tam szanse na tytuł?

Oczywiście, że tak, ale to nie powód, żeby tak srogo przepłacać za dwóch role playerów, nie zostawiając sobie żadnych środków na dalsze wzmocnienia.

A ile dla nich zarabia Westbrook, to nie wiem, ale mam wątpliwości, czy Anthony Irwin to poważne źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Jendras napisał:

Oczywiście, że tak, ale to nie powód, żeby tak srogo przepłacać za dwóch role playerów, nie zostawiając sobie żadnych środków na dalsze wzmocnienia.

A ile dla nich zarabia Westbrook, to nie wiem, ale mam wątpliwości, czy Anthony Irwin to poważne źródło.

Moim zdaniem problemem jest milosc Hama do Westbrooka, przez to nie wydaje mi sie zeby go ruszyli teraz. Co jest oczywiscie katastrofalnym ruchem, bo dalsze wzmocnienia nie bardzo maja skad przyjsc bez zrzucenia kontraktu Bricka za jakiegos niezadowolonego allstara. Jak Lakers zrobia cos fajnego w to okienko, to przyznam ze mieli racje, ale poki co okienko na Lebron + Davis jest baaaardzo waskie, a oni czekaja niewiadomo na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Moim zdaniem problemem jest milosc Hama do Westbrooka, przez to nie wydaje mi sie zeby go ruszyli teraz. Co jest oczywiscie katastrofalnym ruchem, bo dalsze wzmocnienia nie bardzo maja skad przyjsc bez zrzucenia kontraktu Bricka za jakiegos niezadowolonego allstara. Jak Lakers zrobia cos fajnego w to okienko, to przyznam ze mieli racje, ale poki co okienko na Lebron + Davis jest baaaardzo waskie, a oni czekaja niewiadomo na co.

Jestem pewien, że Lakers będą się mocno starać o FVV, ale tu problem polega na tym, że bez trzeciego zespołu się nie obędzie (i tu mogą wrócić Pacers, bo mają cap space). No i nie wiadomo czy te dwa picki starczą, bo trzeba będzie zapłacić dwóm stronom :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Jestem pewien, że Lakers będą się mocno starać o FVV, ale tu problem polega na tym, że bez trzeciego zespołu się nie obędzie (i tu mogą wrócić Pacers, bo mają cap space). No i nie wiadomo czy te dwa picki starczą, bo trzeba będzie zapłacić dwóm stronom :) 

Tez o nim myslalem, ale trzeba mu latem zapłacić bo to jest spadający kontrakt - musieliby mieć gwarancję że ten z nimi podpisze.

Obawiam się jednak że skończy się zostawieniem Bricka przez to jak Ham go kocha i skończy się na jakiejś małej, marnej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Tez o nim myslalem, ale trzeba mu latem zapłacić bo to jest spadający kontrakt - musieliby mieć gwarancję że ten z nimi podpisze.

Pewnie by taką dostali pod warunkiem, że finansowo byłaby na poziomie konkurencji.

Ten trejd po Hachimurę sugeruje, że Lakers raczej nie nastawiają się latem na free agency, bo Rui też trzeba będzie dać nową umowę i łatwiej chyba będzie im w takim układzie operować ponad salary cap. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał:

Moim zdaniem problemem jest milosc Hama do Westbrooka

Gdyby pojawiła się opcja jakiejś opłacalnej wymiany Westbrooka to imo chocby byli braćmi syjamskimi to Russ by poleciał. 

inna sprawa ze ta „miłość Hama do Westbrooka” może być trochę w myśl, ze jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał:

Moim zdaniem problemem jest milosc Hama do Westbrooka, przez to nie wydaje mi sie zeby go ruszyli teraz. Co jest oczywiscie katastrofalnym ruchem, bo dalsze wzmocnienia nie bardzo maja skad przyjsc bez zrzucenia kontraktu Bricka za jakiegos niezadowolonego allstara. Jak Lakers zrobia cos fajnego w to okienko, to przyznam ze mieli racje, ale poki co okienko na Lebron + Davis jest baaaardzo waskie, a oni czekaja niewiadomo na co.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek w tej organizacji pałał miłością do Westbrooka, problemem jest raczej rynek. Od początku sezonu mieliśmy tak naprawdę jeden transfer (nie liczę Vonleha do Spurs), kluby otwierają się na zmiany dopiero bliżej deadline, wcześniej trudno wyciągnąć cokolwiek sensownego bez srogiego przepłacania.

Realia są takie, że wymieniając Westbrooka, potrzeba nie tylko załatania największych braków (shooting przede wszystkim), ale i pozyskania w zmian innego playmakera, najlepiej takiego, który może grać z LeBronem i kończyć mecze. Taki gruby deal zawsze jest mało prawdopodobny, w zasadzie jedyną potencjalną opcją wydaje się Toronto, ale i w tym przypadku nie jest wcale tak różowo, bo Lakers braliby na siebie dwóch gości, którzy latem mogą zostać FA i do tego jeszcze są/będą z Klutch (czyli szykują się trudne negocjacje i pewnie przepłacenie).

Najrozsądniejszym rozwiązaniem na ten moment wydaje się handlowanie Bevem i pickiem/2nd rounderami za jakiegoś shootera (Bojan, Trent, Hield, Gordon), tak by udało się skompletować lineup na czwarte kwarty bez Russa (to jest główny powód, dla którego nie do końca pasuje mi Bogdanovic).

Nie jestem też zwolennikiem fiksacji na kolejnego all-stara. Wolałbym porządną głębię wokół LeBrona i Davisa niż upieranie się na tworzenie super teamu. Tym bardziej, że taki model już całkiem niedawno tutaj zadziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jendras napisał:

 

Nie jestem też zwolennikiem fiksacji na kolejnego all-stara. Wolałbym porządną głębię wokół LeBrona i Davisa niż upieranie się na tworzenie super teamu. Tym bardziej, że taki model już całkiem niedawno tutaj zadziałał.

Skąd wiec niechęć do Hielda i Turnera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.