Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nie ma bo jesli LAL płaczą że ich oszukują to jednak ta statystyka (dzięki @lorak za wrzucenie bo musialbym przekopywac TT) pokazuje, że LAL to bardzo pokrzywdzeni nie są. Baaa wrecz można uznać, ze to jednej z mniej pokrzywdzonych zespołów w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta statystyka ogólnie wymagałaby dopracowania jeśli chodzi o to pokrzywdzenie, bo jak wygrywasz mecz mimo jakiegoś błędu sedziowskiego na 1.47 do końca, to jednak trochę inny ciężar gatunkowy niż ta sytuacja z Tatumem, czy np to jak Bulls stracilibze 3 wygrane bezpośrednio pod sam koniec przy remisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, ze każda statystyke jestesw stanie obrócić tak, żeby albo bołała mniej albo, żeby coś wytłumaczyć. 

 myslę ze najistotniejsze jest to ,ze prawie 60 % blednych decyzji poszly na konto LAL. z korzyścią dla nich. Od tego nie uciekniesz. Nawet w meczu z Kingsami też były błędy sedziowskie na dwie strony w ost. 2 minutach, ale ten najbardziej istotny na rzecz LAL poszedł bodjaze okolo 30 sekund przed koncem i skonczylo sie zwyciestwem LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Pan Randle, ze nic nie zdobyles IQ od czasow Lakers i dalej podejmujesz takie decyzje, ze tym razem to fani Knicks musza sie wkurwiac, a nie ja. Fajny kalendarz teraz do trade deadline, Pacers bez Haliburtona, Pelicans w dolku i Thunder. Mogliby troche podskoczyc z bilansem, a potem czekamy na godzine zero i jakis cud Pelinkowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

Dziekuje Pan Randle, ze nic nie zdobyles IQ od czasow Lakers i dalej podejmujesz takie decyzje, ze tym razem to fani Knicks musza sie wkurwiac, a nie ja. Fajny kalendarz teraz do trade deadline, Pacers bez Haliburtona, Pelicans w dolku i Thunder. Mogliby troche podskoczyc z bilansem, a potem czekamy na godzine zero i jakis cud Pelinkowy :]

Haliburton ma już zagrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, chyba spoko może być ten Hachimurka. 

89 pkt do Kareema, LeBron w Lakers bijący rekord Kareema w Staples (czy jak to się teraz nazywa) w meczu z Bucks to byłaby chyba najlepsza możliwa wielopoziomowa kombinacja (ciężko coś lepszego tbh ;]), tak że pewnie chętnie włączyłby mu się pass first tryb z jakąś Indianą, ale zobaczymy czy będzie pole na takie kalkulacje. 

Mały ten margines błędu, do all-star break Blazers, Thunder i Pelicans, jak coś z tego ma być to trzeba właśnie zacząć finiszować. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Lakers z największą liczbą pomyłek na swoją korzyść? jak ja w szoku...

Mnie bardziej zastanawia inna kwestia, dlaczego mając taki raport z pomyłek, sędziowe nie są zawieszani, jeżeli w danym meczu zrobili o x baboli za dużo, to powinni mieć przerwę od sędziowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że powrót AD i przyjście Hachinura ukróci w końcu wspólne minuty naszego PG death squad, ale nie. Zniknął z rotacji Gabriel, minuty mocno ucięte Bryantowi, a ten katuje dalej to samo... Nadzieja umiera ostatnia więc mam nadzieję że Reaves wracając zabierze minuty Russowi, ale raczej jak Pelinka nie zabierze mu jednego z tych PG  to dalej Ham będzie klepał uparcie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, P_M napisał:

Mnie bardziej zastanawia inna kwestia, dlaczego mając taki raport z pomyłek, sędziowe nie są zawieszani, jeżeli w danym meczu zrobili o x baboli za dużo, to powinni mieć przerwę od sędziowania...

znamy tylko niewielki wycinek tych ewaluacji i bardzo możliwe, że biorąc pod uwagę wszystkie, tych błędów nie jest aż tak dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.