Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten filmik z AD to jakaś tendencyjna kompilacja czy może to jego faktyczny obraz bo nie oglądałem meczów Lakers.. Bardzo przypominało to na filmie co jeszcze nie tak dawno mogliśmy oglądać w Detroit. Też był tam taki nomen omen AD. Też miał fajne cyferki  15pkt/15zb na mecz. Tu widać właśnie taką ,,drummondyzację".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no tam była sekwencja w innym meczu jak się złapał za plecy po prostym wsadzie bodaj, no ale to dlaczego gra? 

 

Bo może jest 'ambitny' (wbrew temu, co sądzą ludzie bez wiedzy w temacie) i gra na blokadach?; Jax u nas całe sezony grał na blokadach...

P. S. Dre też sporo grał będąc nie w pełni zdrowym, i się z tego nie tłumaczył... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ważne żeby nie mylić ambicji z głupotą

To już jest w gestii sztabów medycznych. 'Blokady' (umownie i skrotowo piszę, co może się niewłaściwie kojarzyć. Idzie bardziej o leczenie zachowawcze. Kander jest/był (?) jednym z lepszych specjalistów od odnowy w zawodowym sporcie, i nie pozwoliłby sobie na niepotrzebne ryzyko!) będą cię nieco ograniczać, ale nie muszą powodować pogorszenia stanu zdrowia...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:
dlatego nie zgadzam się z tym co pisał @Van, jak Davis ma przez cały rs bronić mobilne czwórki grając w ten sposób?

Przecież chyba dwa razy napisałem Ci, że ewidentnie cos ma z plecami wiec z czym się nie zgadzasz z tego co napisałem? Davis mający problemy z plecami na pewno nie będzie efektywnie bronił mobilnych czwórek, wolnych piątek zresztą też bo dostanie dwa razy pod koszem łokcia w te plecy przy wyskoku i pozamiatane. 

Na myśli miałem zdrowego Davisa, że lepiej jak nie gra całego meczu na środku, chociaż zjawisko takie jak zdrowy Davis w przyrodzie już nie występuje i wygląda, że to się nie zmieni wiec nie ma o czym dystukowac już w sumie. 

A co do tego czemu gra, pewnie kombinacja tego, że chce pomóc druzynie z tym, że nasłuchał się już tyle w ostatnie dwa lata o street clothes AD, że skoro jest w stanie to zaciska żaby żeby nie siedziec już na początku sezonu. 

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BMF napisał:

Naah, inne czasy, ale peak Garnett był w swoich trochę lepszy (passing + scoring vs bardziej efficient scoring), w playoffach u obu track record jako 1. opcje jest wątpliwy.

Zależy co bardziej bierzemy pod uwagę (patrz- twój nawias)

Davis nie tylko był efektywniejszym scorerem, ale, w przeciwieństwie do KG potrafi(ł) punktować na dużym volume, co zawsze było wielką słabością Garnetta.

AD w jednym sezonie miał więcej meczów 40+ niż KG w całej swojej karierze, a w playoffach u Garnetta było z tym jeszcze gorzej.

Davis w playoff 2018  jednak robił 30/13 na blisko 60 TS% i wprowadził Pels do 2 rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook dzis zagra z lawki. Pierwszy raz w RS od nie wiem, rookie sezonu?

Windhorst] The Lakers are scoring 96 points per 100 possessions… The last team that averaged under 100 points per 100 possessions was the 2015-2016 76ers. They started the season 1-30.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Zion-Wembanyama coraz bliżej. 

Ostatnio przyszła mi do głowy zupełnie głupia myśl, którą totalnie potępiam, ale się nią podzielę, trochę scince fiction, co gdyby Zion się za chwilę posypał a Ingram znów miał kłopoty zdrowotne i Pels nie weszliby do Play-In...

Lakers pick nr 1, Pels pick nr 2... NO na pewno wykorzystaliby swap, ale czy na pewno wzięliby Wambanyamę przed pasującym lepiej do ich składu Hendersonem? Kolejny wysoki z niepewnym zdrowiem vs kozacki rozgrywający, którego brakuje im w składzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pozioma napisał:

Lakers pick nr 1, Pels pick nr 2... NO na pewno wykorzystaliby swap, ale czy na pewno wzięliby Wambanyamę przed pasującym lepiej do ich składu Hendersonem? Kolejny wysoki z niepewnym zdrowiem vs kozacki rozgrywający, którego brakuje im w składzie?

Mając pick nr 1 i pick nr 2 to byłoby poza swego rodzaju prestiżem dla zawodnika tak naprawdę bez znaczenia kogo wybiorą wcześniej skoro i tak mogą wziąć obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pepis21 napisał:

Mając pick nr 1 i pick nr 2 to byłoby poza swego rodzaju prestiżem dla zawodnika tak naprawdę bez znaczenia kogo wybiorą wcześniej skoro i tak mogą wziąć obu.

Swap to zamiana picków, nie wzięcie obu, jeden trafiłby do Lakers (ten od Pels).

Co do trwającego meczu to wygląda to okropnie, tu nie ma żadnej pewnej opcji w ataku, nawet James jest bez nóg i bez rzutu, wiek chyba zrobił w końcu swoje.

W pierwszej piątce Walker, Brown i Jones, przecież to są zawodnicy na skraju dalszej obecności w lidze, ten roster jest niewiele lepszy niż Sixers Sama Hinkle, tylko tu nie mamy do czynienia z tankowaniem.

Zaglądam sobie w boxscore Indiany a tu Turner i Hield w pierwszej połowie 30 punktów w tym 6 trójek na 60% i robią rozpierdol z Wizards, 6 trójek to Lakers robią całym składem przez 3 kwarty.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nagle Russ dostaje chyba po raz pierwszy w sezonie swoją grę, nagle obsługuje swoja agresywną grą Lebrona i mamy remis po pierwszej połowie, gdzie sądziłem na przełomie kwart, że zaraz rozpocznie się blowout. On oczywiście wydarzy się w drugiej połowie, ale chociaż jest sens, aby nie iść już spać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pepis21 napisał:

My bad, zapomniałem, że Pels mają tylko jeden pierwszorundowy pick za rok. Nie było tematu w takim razie.

Ale w sumie jest o czym rozmawiać, przez narrację, że Lakers mogą zaoferować w wymianach picki 27 i 29, większość kibiców, nawet nieźle ogarniętych podświadomie myśli, że to ich ostatnie picki. A przecież w przyszłym roku dostaną pick Pelicans (na pewno TOP20), w 24 lub 25 swój, w latach 26 i dalej maja wszystkie swoje. 

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.