Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, airmax napisał:

Mam nadzieje ze dograją ten sezon bez żadnego głupiego trejdu gdzie oddadzą 2 picki. Ten zespół jest tak c***owy (od składu zaczynajac na GM kończąc) ze tu nie ma żadnego ratunku

Do kiedy pelince przedłużyli? 2026? 😂

Facet zrobił wszystkie możliwe błędy, po czym łapa zrobił go w ch...a, wziął to co zostało na rynku i zdobył tytuł.

Po czym zrobił wszystkie możliwe błędy (i to takie które ciężko sobie wyobrazić) i dostał przedłużenie.

Myślałem, że był niezły w ruch....u Kupchaka. Ale tutaj chyba nie o Kupchaka się sprawa rozbija.

 

Ps. Też nie ruszyłbym picku. Max zysk, to oklep w 1 rundzie.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, starYfaN napisał:

Facet zrobił wszystkie możliwe błędy, po czym łapa zrobił go w ch...a, wziął to co zostało na rynku i zdobył tytuł.

Po czym zrobił wszystkie możliwe błędy (i to takie które ciężko sobie wyobrazić) i dostał przedłużenie.

Myślałem, że był niezły w ruch....u Kupchaka. Ale tutaj chyba nie o Kupchaka się sprawa rozbija.

 

Ps. Też nie ruszyłbym picku. Max zysk, to oklep w 1 rundzie.

IMHO nawet z hieldem I turnerem to ledwo sie do play in doczolgamy. Lepiej juz zrobic farewell tour lbj, oddac davisa i isc w rebuild od Nowego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers są w tak głębokiej, że Sasha Grey ich nie szanuje.

@january

Szanuję za wysiłek, ale trzeba to napisać. Poważnie będziesz wrzucał to swoje oczywiste pierdololo po PIĘCIU MECZACH, w każdym temacie? Rozumiem, że masz dużą potrzebę lajków, lepszego ratio itd, ale stary, Twoje wpisy to cringe at his finest. Może poczekaj do połowy sezonu chociaż... wtedy by to miało jakąś wartość. Poważnie, i bez urazy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał:

Naaah, już raz zrobił quita usuwając konto, to bardziej taki odpowiednik Simmonsa w serii z Hawks, alltimerski snowflake (w forumkowej skali). ;] 

O k***a, bmw mnie atakuje jak typowa lama. Nowe, szanuję

 012.gif.be21efa94b856f4ed2857eb2589b1018.gif

 

A tak już w temacie, nie szukam tu spin, mam kurewsko zły dzień i może mnie trochę poniosło. @LeweBiodroSmoka sorry, poważnie. Niech każdy pisze co chce.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kurewsko zły dzień to może idź pobiegać, a nie sie przypierdalasz do gościa na forum internetowym, który sobie chce pogadać o koszykówce i pisze coś więcej niż

Porażka 136:112 u siebie. Yhm, no.

Okej, będę pierwszy: Casey wypierdalaj! 

Pozytyw? Cunningham (35p/9r/8a)

bo dla ciebie to krindz a jednak predzej sie wywiaze z tego jakas dyskusja niz z postow typu 'lolkers znowu' czy 'poczekajmy az wroci ktostam' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.