Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Westbrook dzięki swojemu stylowi gry mógł być jednym z najbardziej funtowatch/ulubionych zawodników ligi a stal się obiektem szydery. Jestem ciekaw jak będzie zapamiętany za kilkanaście lat, czy ze swojego primu gdzie latał od kosza do kosza, robił paki, hustlował czy jak na koniec stał się gorącym kartoflem i rakiem dla zespołów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas gra/gral w kosza, na większym i mniejszym poziomie. Ja obecnie gram w dwóch ligach amatorskich. No k**** głupio mi jest jak oddam glupi rzut przez ręce w 14s akcji, bo ktoś mógł być na lepszej pozycji, mogłem zagrać picka i znalezc cos lepszego.

A ten sobie rzuca Jumpera cegłe przy +1 zamiast szanować czas i mówi po meczu na konferencji że szukał 2 for 1 PROWADZĄC W MECZU.

 

Jak to jest możliwe mieć takie IQ koszykarskie? Nie potrafię zrozumieć jak można podjąć taka decyzję.

2 minuty temu, Koelner napisał:

Westbrook dzięki swojemu stylowi gry mógł być jednym z najbardziej funtowatch/ulubionych zawodników ligi a stal się obiektem szydery. Jestem ciekaw jak będzie zapamiętany za kilkanaście lat, czy ze swojego primu gdzie latał od kosza do kosza, robił paki, hustlował czy jak na koniec stał się gorącym kartoflem i rakiem dla zespołów?

Myślę że i to i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Nie no bez jaj po takim meczu, gdzie chlop nawet w D zapierdala w tym sezonie.

Jak na kogoś pluc w tym sezonie to na Pelinke i Bricka, ale czepiać się Lebrona póki co to na prawdę trzeba chcieć się dojebac.

Chcieć to móc 

3 godziny temu, Gregorius napisał:

dlaczego miałby rezygnować z $ szczególnie w LAL z takim składem jaki mu zafundowano. Natomiast jestem bardzo ciekaw co LBJ powinien zrobić żeby wygrywać przy takim składzie bez żadnej jakości jak na razie (Poza AD szczególnie w defensywie)

Ja o jego zarobki się nie czepiam 

Taki rynek 

 

A co mógł zrobić? Dużo 

No nie naciskać na ściągnie ziomeczków 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Reikai napisał:

ze po pognaniu bricka sprowadza kogoś

Ainge pewnie już dzwonił do Pelinki z pomysłem typu teraz to dam Wam Clarkson plus wypełniacz za Westbrooka i wybory 2 niechronione. Lepszego tank commandera liga nie widziała . A Lakers z takim Clarksonem jak obecnie z miejsca by podskoczyła kilka pozycji w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Ainge pewnie już dzwonił do Pelinki z pomysłem typu teraz to dam Wam Clarkson plus wypełniacz za Westbrooka i wybory 2 niechronione. Lepszego tank commandera liga nie widziała . A Lakers z takim Clarksonem jak obecnie z miejsca by podskoczyła kilka pozycji w ataku

Jakby oddali 2 wybory za Clarksona, to jadę do LA i robie Ryszarda Siwca.

[Ringer] "Through three games this season, opponents are contesting jump shots by Russell Westbrook only 41.2 percent of the time. According to Second Spectrum, that’s by far the lowest contest rate in NBA tracking data history, which dates back to 2013-14."

That’s not pretty much it, though. To put Westbrook’s 41.2 percent contest rate in perspective, only two other players on record have had less than 50 percent of their jumpers contested: Joakim Noah, at 48.7 percent in 2013-14 with the Bulls, and Andre Roberson, at 48.8 percent during the 2016-17 season with the Thunder. This season, Nuggets forward Aaron Gordon’s 60 percent contest rate is the league’s second lowest behind Westbrook’s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gregorius napisał:

Nie no bez przesady. Widać po nim wiek i to że nie jest już w stanie dociągnąć na swoich barkach zespołu do wygranej. Co gorsza (choć chyba tak często jest na początku sezonu) że rzut jest bardzo rozregulowany. Jak rzut się poprawi będzie miał łatwiej tym bardziej że przez skład LAL pomalowane jest bardzo zagęszczane i dużo akcji było na pograniczu faulu ofensywnego. Widziałem wczoraj 1 odgwizdany ale spokojnie 2-3 mogło by być więcej. Z drugiej strony parę razy też był faulowany pod koszem standardowo bez gwizdka.

Sędziowanie mi się bardzo nie podobało. I choć całościowo nie faworyzowało którejś ze stron to jednak dwie pomyłki na koniec na korzyść POR przesądziły. Największy zarzut do nich mam za zmienną linie sędziowania. Raz puszczają ostrą walkę bez piłki żeby zaraz zagwizdać  przy lekkim kontakcie.   Dwa razy zagwizdali aptekarsko kroki POR żeby puścić za chwile ewidentne kroki LBJ przy wyprowadzaniu piłki. 

Natomiast czy ktoś mógłby wytłumaczyć brak ofensa gdzie zawodnik stawiający zasłonę ewidentnie porusza się i pcha obrońcę oraz faul LBJ gdy Lillard potknął się o jego nogę (Nie widzę żadnego ruchu LBJ w stronę DL)

Wracając do LBJ dla mnie strasznie to wygląda gdy w niektórych ustawieniach bez AD był jednym zawodnikiem który potrafił coś rozegrać i jednocześnie skończyć punktami. Sam sobie nie mógł rozegrać wiec były totalne zastoje. 

To, że Lebron jest już delikatnie post prime nie oznacza, że wciąż nie jest w top 15 tej ligi, owszem nie potrafi już ciągnąć zespołu na swoich plecach jak w Cavs (tam miał chociaż shooterow) ale to raczej nie on jest przyczyną porażek. 

To w sumie tylko dobrze świadczy o Lebronie, że w swoim 20 sezonie nadal jest traktowany jak ktoś, kto powinien ciągnąć cały zespół, gdzie garstka innych zawodników, którzy osiągnęli podobny staż w lidze była w tym czasie już conajwyżej spranymi weteranami, zazwyczaj końca ławki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ptak napisał:

W sumie to nie wiem czy 10 razy grałem w kosza i były to rozgrywki mocno podwórkowe. Oczywiście piłki do nogi bo kupowanie takiej do kosza to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

i tak i nie - bo sumie teraz Lakers by oddali krolestwo (bez podtekstow!) zeby wymienic RW za taka w sumie przyslowiowa pilke do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzieje się to czego można się było spodziewać RW nie został usadzony przez Lakers, wygląda tragicznie także każde próby negocjacji transferu są z co raz gorszej pozycji. Siedziałby to byłby po prostu ogromnym spadającym kontraktem, a nie boiskowym i pewnie szatniowym problemem, którego desperacko chcą się pozbyć. 

Zakładam, że to decyzja z góry więc to jednak nie wyjaśnia tego dlaczego Ham nim gra w końcówkach?? Nie wiem czy to taka jego sprytna zagrywka żeby ktoś na górze powiedział jednak enough is enough? Czy jednak nie do końca panuje nad sytuacją? 

Tym zabawniej/tragiczniej w tym wszystkim wygląda extension Pelinki, ale z drugiej strony cholera już wie kto w tej organizacji tak naprawdę podejmuje decyzje... Masakra.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.