Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

czemu jesteście takimi downami ? ta komunikacja na tym forum to mnie bawi od lat te PM co my k**** robimy ? 

dajcie swoje komórkowe i miejmy na siebie namiar na WhatsApp /sms /fb 

zacznę pierwszy 697624558

tylko mi nie piszccie ze nie dacie komórkowego bo jakiś forum user będzie wam wydzwaniał bo chce Thabo Sefoloshe a wy w tym czasie robicie coś ultra ważnego jak oglądanie TVN i czytanie paska propagandy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roger napisał:

Nie wiem czym tam żeście ręczyli za nowego GM, ale brak kontaktu od czwartku, odkąd napisał, że chętnie dołączył by do ligi :) Stąd też brak założonej ligi na yahoo, bo nie mam maila.

Tzn nie odpisuje na PMa tutaj?
Jakby co adres maila wpisz jego nick@yahoo.com i tyle

52 minuty temu, ai3 napisał:

tylko mi nie piszccie ze nie dacie komórkowego bo jakiś forum user będzie wam wydzwaniał bo chce Thabo Sefoloshe a wy w tym czasie robicie coś ultra ważnego jak oglądanie TVN i czytanie paska propagandy 

Na moje odpowiedzi nie musisz czekac dlugo, wiec to nie jest kwestia formy wysylania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nudnego offseasonu jeszcze nie było. Mamy trzech / czterech całkiem aktywnych GMów, kilku - mam wrażenie - czai się w krzakach żeby w niespodziewanym momencie zaatakować, a reszta na wyjebce. Szkoda, bo te 10+ lat temu wyglądało to dużo lepiej.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lu- napisał:

Tak nudnego offseasonu jeszcze nie było. Mamy trzech / czterech całkiem aktywnych GMów, kilku - mam wrażenie - czai się w krzakach żeby w niespodziewanym momencie zaatakować, a reszta na wyjebce.

Zeby byc fair to offseason w NBA tez bylo nudne... wlasciwie tylko 3 istotne ruchy - Gobert, Dejounte i Brunson.
A najwiecej energii poszlo na Nets i Mitchella co poki co okazalo sie zbedna szopka.

Ale spokojnie, draft przed nami, a przede wszystkim deadline na zejscie z limitu, wiec sie rozrusza ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lu- napisał:

Tak nudnego offseasonu jeszcze nie było. Mamy trzech / czterech całkiem aktywnych GMów, kilku - mam wrażenie - czai się w krzakach żeby w niespodziewanym momencie zaatakować, a reszta na wyjebce. Szkoda, bo te 10+ lat temu wyglądało to dużo lepiej.

od jutra powinno się rozkręcić;-]

Jak ktoś schodzi z salary to zapraszam, chętnie przyjmę kogoś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam o tych Panach:

  • 2 Lonzo Ball                        25           48,90
  • 3 John Collins                    25           47,55
  • 4 Kevin Porter Jr.             22           43,85
  • 7 Darius Bazley                 22           34,00
  • 9 Daniel Gafford              24           33,40
Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.