Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Roger napisał:

Wydawało mi się, że po otrzymaniu info, ze 3 tygodnie temu, że @antek odezwie się na dniach, będzie po temacie, a tu zonk.

Poczekamy jeszcze ze dwa tygodnie. Chciałbym temat zamknąć najpóźniej przed rozpoczęciem draftu 1 września.

 

Generalnie dziwna sprawa, w sumie to cały jeden przypadek znam ze ktoś tak zaangażowany tak nagle zniknął z forum ( ale tam było w miarę świeżo po ślubie wiec to może była przyczyna :) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Faktycznie czasu co raz mniej, a wypadałoby ogarnąć przed draftem ligę na yahoo.

W takim razie czekamy na @antek i traktujemy go jako pełnoprawnego GM Rockets pomimo braku deklaracji z jego strony (pewnie ma swoje uzasadnione powody i wróci do żywych), a Bucks oficjalnie przejmuje @TryczekSzukarek.

 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

@obi postaram się wyciągnąć z Twojego z zespołu co się da 💪 nigdy wcześniej nie miałem Yanisa, choć tez nie pamietam by ktoś wygrał fbx mając Go w składzie - także typ tez jest do ruszenia. Dajcie trochę czasu na to by obczaić w którym kierunku pójść. 

Z wiekszością się znam dla tych GM którzy po raz pierwszy będą pisać do mnie proposa - nie czajcie się, nawet na głupie propozycje odpisuje.

pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerard, co za kiepska wymowka, w urlop wlasnie masz wiecej czasu na pmy i negocjacje 😉

W dniu 19.08.2022 o 20:24, TryczekSzukarek napisał:

,

@obi  trochę czasu na to by obczaić w którym kierunku

Witaj w lidze! Jak w/w  ogarniesz to daj znac na forum kto na sprzedaz a kto nie bardzo i za co bo...

W dniu 19.08.2022 o 20:24, TryczekSzukarek napisał:

dla tych GM którzy po raz pierwszy będą pisać do mnie proposa - nie czajcie się, nawet na głupie propozycje odpisuje

..to ulatwi odsianie chociaz czesci z nich 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do zapiskow z regulaminu V.8. to recze za zaangazowanie Leszczura 😉

Tzn nie wiem jak sobie poradzi w tym formacie bo ma chroniczna awersje do rookich, ale na pewno bedzie aktywny i nie trzeba bedzie czekac 2 tygodnie by odpisal na propsa!

W dniu 1.08.2022 o 19:12, GeDDo napisał:

Jadą na autopilocie ;).

W sumie to bez znaczenia, bo i tak nie zauważysz różnicy ;) 

 

W dniu 19.08.2022 o 12:27, Roger napisał:

a Bucks oficjalnie przejmuje @TryczekSzukarek.

Mam nadzieje, ze zauwaza duza roznice  w aktywnosci na forum i w czasie reakcji na propsy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Roger napisał:

Co do przejęcia Rox, to mam jeszcze jedną kandydaturę, która zgłosiła się pierwsza i dam mi znać dziś wieczór co i jak, więc jeszcze chwila cierpliwości.

Kogo? Nie bylo zadnej deklaracji w watku, a tu lada dzien draft, wiec kogos sensownego poszukalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.