Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

Magic i KD raczej przeciętni, neutralni, żadni stoperzy, ale też nie tyczki + swoimi warunkami nadrabiają. KD może nawet +przeciętny ;)

przeciętni to oni byli w swoich czasach w normalnej lidze ;)  (Magic to nawet poniżej przeciętnej jak na wysokiego)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic był above average obrońcą, ale nie będę ułatwiał sprawy @P_M. ;]

1 minutę temu, blackmagic napisał:

Ja wiem że vintage Paul jest fajny a Luka będzie top5 ever ale póki co wziąć ich przed Gatsbym to jednak kek

Myślałem, że w momencie, gdy CP3 robiący w regularze ~60% statsów z przeszłości, po 37. urodzinach, dalej jest najlepszym graczem 1st-tier contendera, ludzie zrewidowali poglądy na jego prime'owski impakt i riversowo-deandrejordanowe otoczenie - ale spoko, popracujemy i nad tym. ;] 

Nash spoko pick tho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Magic był above average obrońcą, ale nie będę ułatwiał sprawy @P_M. ;]

Magic above average

jeszcze jeden kozak w D (nie chcę spoilerować, więc bez szczegółów xD), kilku innych soldiniaków

 

mówisz że to KAJ był problemem defensywnym LAL? xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubbas napisał:

KG

wysoki broniacy 1-5, z kozlem mijajacy obroncow, rim protector, swietny passer

zawodnik bez wad

nie wiem tu ciezko nawet cos argumentowac bo nie ma o co sie dojebac

zapomniałeś o najważniejszym!

idealny fit pod serbskiego GOATa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

zapomniałeś o najważniejszym!

idealny fit pod serbskiego GOATa :P

no to prawda, niwelowal by wszystkie wady jokica uzupelnialby mogliby grac miedzy soba male gierki jeden jako receiver i passer zamiennie bo obaj robia obie rzeczy swietnie Garnett z weakside moglby na pickach dawach show i recover na czas, dobra kombinacja

fajna ta zabawa panowie, polecalbym kazdemu z was nba 2k i taka sama zabawa i potem granie po 12 min serii w playoffach robienie adjustments z meczu na mecz, swietne po prostu swietne czy na konsoli czy na pc

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

mówisz że to KAJ był problemem defensywnym LAL? xD

Stary Kareem na pewno, ten mój robił above average D z bieda-teamem. ;] Ale jak pisałem, nie będę podrzucać narracji dla P_Ma, sam jestem ciekaw jak obuduje duet Magic-Durant. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał:

fajna ta zabawa panowie, polecalbym kazdemu z was nba 2k i taka sama zabawa i potem granie po 12 min serii w playoffach robienie adjustments z meczu na mecz, swietne po prostu swietne czy na konsoli czy na pc

w pracy tak z kolegą grałem tylko na aktualnych grajkach xD (najpierw draft, potem liga -> każdy gra zawsze swoim teamem i wtedy drugi gra czasem swoją a przeważnie jakimiś defaultowymi ekipami przeciwko niemu)

potwierdzam - b.fajna zabawa

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

w pracy tak z kolegą grałem tylko na aktualnych grajkach xD (najpierw draft, potem liga -> każdy gra zawsze swoim teamem i wtedy drugi gra czasem swoją a przeważnie jakimiś defaultowymi ekipami przeciwko niemu)

potwierdzam - b.fajna zabawa

ja z kolega @Reikai robimy all time fantasy draft symulujemy do playoffow, ja na zachodzie on na wschodzie i potem finaly gramy 7 meczowa serie

sztos

0ae9c828-0114-4010-b464-a05433d8a8c7_Thu

5b156082-e7f2-417c-a2cc-c5f6b994efe5_Thu

d8243dfb-c929-4939-bba2-66873b8797bf_Thu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał:

haha nie no szanujmy sie, myslisz ze ktos moze o takich graczach na forum e nba zapomniec?xd

To już tradycja by nie pisać o niepickowanych graczach, a nuż komuś nie będzie chciało się poświęcić czasu i o kimś zapomni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

@P_M mega wybór 

A dziękuję, starałem się dać swoim zawodnikom coś czego nie mieli w karierze. Magicowi Elite 3pt shootera i scorera z pola. Durantowi najlepszego playmakera i super centra. Embiidowi wszystko :D Wahałem się trochę przy innym centrze, który może być uważany za lepszego defensora, ale to jaki skillset ma Joel przede wszystkim możliwość rozciągnięcia gry uważam ze względu na posiadanie Magica za bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.