Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

Biorę AD z jego jednorazowego fluke sezonu  PO, gdzie rzucał jak Dirk;) 

Nie tą obecną pizdeczkę :D 

Masz z dwóch sezonów, więc nikt na ten fluke się nie nabierze ;) notabene w sezonie przed flukiem to Davis zagrał 68℅ spotkań xD masz szczęście, że mistrzowski sezon Lakers był krótszy, bo by Ci się nie załapał pod kryterium 80℅ spotkań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

@RappaR brawo za Robinsona i wstyd, że tak późno. Wahałem się pomiędzy nim, a Embiidem, ale z wymienionych wcześniej powodów wybrałem Joela. Natomiast z Georgem to rozumiem, że ma być 6thmanem? Czy będziesz próbował wyjść Jordanem jako PG? 

PG daje mi elastyczność, to gość, który też może grać na 4, dużo zależy od matchupów - jak January gra Lebron/Kawhi to PG/Pippen brzmi jako dobra para forwardów na to :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR teraz mocno dwubiegonowo

George - na cholerę ten kaktus przy MJu i Pippenie?

Robinson - wiadomka, super pick - dobrze że zachowano RIGCZ i wzięto go najpierw, jeszcze w ramach 3ciej rundy

 

btw - przy Magicu to Robinson to byłby dużo lepszy wybór niż Embiid w ekipie @P_M (Biid to dla mnie póki co top bustów w zabawie xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

niż Embiid w ekipie @P_M (Biid to dla mnie póki co top bustów w zabawie xD

Wszystko zależy jak spojrzysz, staram się mimo wszystko zbudować drużynę, która odnajdzie się w nowoczesnej grze i tutaj Biid jest lepszy niż Robinson. Wiesz sam masz Jokica, a to podobna polka graczy, którzy jeszcze nic nie wygrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał:

Wszystko zależy jak spojrzysz, staram się mimo wszystko zbudować drużynę, która odnajdzie się w nowoczesnej grze i tutaj Biid jest lepszy niż Robinson. Wiesz sam masz Jokica, a to podobna polka graczy, którzy jeszcze nic nie wygrali. 

mało który ze starszych centrów by się tak odnalazł w 'nowoczesnej' grze jak D-Rob akurat :)

Jokic to GOAT, proszę go nie porównywać do jakichś płaczków

1 minutę temu, january napisał:

Wziąłeś znacznie wcześniej ten sam level centra;)

posiadacze AD i ryby głosu nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

mało który ze starszych centrów by się tak odnalazł w 'nowoczesnej' grze jak D-Rob akurat :)

Zgadzam się, pamiętam analizę loraka, gdzie fajnie pokazywał jak DRob głównie uciekał na jumperka, natomiast nie byl w tym specjalnie efektywny. Druga sprawa Hakeem jest strasznym kryptonitem dla Admirała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Zgadzam się, pamiętam analizę loraka, gdzie fajnie pokazywał jak DRob głównie uciekał na jumperka, natomiast nie byl w tym specjalnie efektywny. Druga sprawa Hakeem jest strasznym kryptonitem dla Admirała. 

Hakeem jest w jednej ekipie :)

dodatkowo będzie mocno zajęty patrząc jakich ma póki co kolegów w D :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Hakeem jest w jednej ekipie :)

dodatkowo będzie mocno zajęty patrząc jakich ma póki co kolegów w D :P 

Ogólnie DRob znikał w PO i nie miał zbytnio psychy dobrej do wygrywania, a tu wszędzie czekają monstars. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

o to że D-Rob daje all-timerskie D i biegactwo z pozycji centra

tutaj i tak masa grajków będzie miała ograniczone role (a jak sam pisałeś akurat D-Rob jako pierwsza opcja często nie dowoził)

Embiid też daje mi bdb D. A co do ograniczonych ról. Te role to jedno, ale ilość potencjalnych zagrożeń to drugie. Tutaj liczyć się będzie najsłabsze ogniwo przy tej skali talentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Embiid też daje mi bdb D. A co do ograniczonych ról. Te role to jedno, ale ilość potencjalnych zagrożeń to drugie. Tutaj liczyć się będzie najsłabsze ogniwo przy tej skali talentu. 

dość odważne podejście podejrzewać top ~20 grajka ever o możliwość bycia najsłabszym ogniwem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.